cirkulátory

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
19 produktů
2 stránky
 
 
Kód

CIRC-SM-31-2x-LC-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v 19" šasi, 1U, LC/PC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 737.00 Kč 

bez DPH

8 151.77 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-LC-LCA-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 19", 1U, LC/UPC konektory (2x - P1 a P3), LC/APC (1x - P2) třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

3 819.00 Kč 

bez DPH

4 620.99 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-LCA-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 19", 1U, LC/APC konektory (3x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

3 818.00 Kč 

bez DPH

4 619.78 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-LCA-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v 19" šasi, 1U, LC/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 737.00 Kč 

bez DPH

8 151.77 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-LCA-LGX

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v LGX boxu, LC/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 053.00 Kč 

bez DPH

7 324.13 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-55-2x-LCA-LGX

Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v LGX boxu, LC/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 053.00 Kč 

bez DPH

7 324.13 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-SCA-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v 19" šasi, 1U, SC/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 737.00 Kč 

bez DPH

8 151.77 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-CUS-LGX

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v LGX boxu, P1 LC/PC konektory (2x), ostatní LC/APC, obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 053.00 Kč 

bez DPH

7 324.13 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-CUS2-LGX

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v LGX boxu, P1 LC/APC (2x), P2 LC/PC (2x), P3 LC/APC (2x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 053.00 Kč 

bez DPH

7 324.13 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-4x-LSH-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 4kusy nainstalované v 19" šasi, 1U, LSH/APC konektory (12x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

14 310.00 Kč 

bez DPH

17 315.10 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-LSH-LGX

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v LGX boxu, LSH/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 991.00 Kč 

bez DPH

8 459.11 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-PM-55-FC-1m-d3mm

Cirkulátor PM (Polarisation Maintaining) SM 1550nm (+-30nm), 1m vlákna d3mm, FC/PC konektory, konektory nastaveny na pomalou osu (single axis), ABS krabička třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typic...

Výrobce

Optika pasivní

5 353.00 Kč 

bez DPH

6 477.13 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-PM-55-SC-1m-d2mm

Cirkulátor PM (Polarisation Maintaining) SM 1550nm (+-30nm), 1m vlákna d2mm, SC/PC konektory, konektory nastaveny na pomalou osu (single axis), ABS krabička třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typic...

Výrobce

Optika pasivní

5 353.00 Kč 

bez DPH

6 477.13 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-55-FC-ABS-1m-d2mm

Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 1m vlákna d2mm, FC/PC konektory, ABS plastová krabička třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

2 676.00 Kč 

bez DPH

3 237.96 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-MM-85-OM2-LC-ABS-1m-d2mm

Cirkulátor MM 850nm, 1m vlákna d2mm, LC/PC konektory, ABS krabička ...

Výrobce

Optika pasivní

3 195.00 Kč 

bez DPH

3 865.95 Kč 

s DPH