cirkulátory

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

CIRC-SM-31-LC-LCA-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 19", 1U, LC/UPC konektory (2x - P1 a P3), LC/APC (1x - P2) třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

3 441.00 Kč 

bez DPH

4 163.61 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-LCA-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 19", 1U, LC/APC konektory (3x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

3 440.00 Kč 

bez DPH

4 162.40 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-LCA-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v 19" šasi, 1U, LC/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 070.00 Kč 

bez DPH

7 344.70 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-LCA-LGX

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v LGX boxu, 1U, LC/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

5 454.00 Kč 

bez DPH

6 599.34 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-55-2x-LCA-LGX

Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v LGX boxu, 1U, LC/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

5 454.00 Kč 

bez DPH

6 599.34 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-LC-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 19", 1U, LC/PC konektory (3x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

3 440.00 Kč 

bez DPH

4 162.40 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-31-2x-LC-19inch-1U

Cirkulátor SM 1310nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v 19" šasi, 1U, LC/PC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

6 070.00 Kč 

bez DPH

7 344.70 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-PM-55-FC-1m-d2mm

Cirkulátor PM (Polarisation Maintaining) SM 1550nm (+-30nm), 1m vlákna d2mm, FC/PC konektory, konektory nastaveny na pomalou osu (single axis), ABS krabička třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typic...

Výrobce

Optika pasivní

4 803.00 Kč 

bez DPH

5 811.63 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-PM-55-SC-1m-d2mm

Cirkulátor PM (Polarisation Maintaining) SM 1550nm (+-30nm), 1m vlákna d2mm, SC/PC konektory, konektory nastaveny na pomalou osu (single axis), ABS krabička třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typic...

Výrobce

Optika pasivní

4 803.00 Kč 

bez DPH

5 811.63 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-55-FC-ABS-1m-d2mm

Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 1m vlákna d2mm, FC/PC konektory, ABS plastová krabička třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

2 402.00 Kč 

bez DPH

2 906.42 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-MM-85-OM2-LC-ABS-1m-d2mm

Cirkulátor MM 850nm, 1m vlákna d2mm, LC/PC konektory, ABS krabička ...

Výrobce

Optika pasivní

2 867.00 Kč 

bez DPH

3 469.07 Kč 

s DPH

 
Kód

CIRC-SM-55-SC-ABS-1m-d2mm

Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 1m vlákna d2mm, SC/PC konektory, ABS krabička třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky) ...

Výrobce

Optika pasivní

3 200.00 Kč 

bez DPH

3 872.00 Kč 

s DPH

Výprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...