Obecný přehled a popis funkce "barevných" xWDM techologií nalezenet pak v sekci KNOWLEDGE BASE
DWDM Multiplexery se používají pro zkapacitnění stávajících optických tras.
Pokud je nedostatek optických vláken,

většinou bývá velmi efektivní a ekonomickou variantou nasazení DWDM pasivních multi-demultiplexerů, namísto instalace nového kabelu (výkopové práce).

Běžné varianty potřebují pro obousměrný provoz 2 vlákna, nabízí se i varianty bidi pro přenos obousměrně po jednom vlákně.
V závislosti na typu vlákna lze využít až 44 nosných vlnových délek odstupňovaných po 0,8nm (100GHz) dle ITU standardu (50Ghz varianty také k poptání).

Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F či od německého CUBE Optics.
Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.
Multi-demiltiplexery dodáme na přáíní s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.
Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.


DWDM pasivní ADD DROP multiplexery slouží k vydělení/zpětného vložení daných (zvolených) vlnových délek do DWDM trasy.
ADD DROP multiplexery existují ve variantách určených pro jedno vláknové či dvou vláknové DWDM systémy.
Dále se ADD DROP multiplexery rozdělují na jednostranné (East or West) a oboustranné (West + East).
Oboustranné varianty se pak používají pro budování kruhových topologií.

Vše je osazeno v 19" 1U rozvaděči. Ale lze dodat i pouze komponent s vlákny, případně konektory dle volby.
Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F.

Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.
Na přání lze dodat i v provedení pouze komponent s vlákny různé délky či s vlákny 900um či v provedení vláken break-out 3mm (bez 19" šasi)
ADD/DROP multiplexery lze také dodat předkonektorované (možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M), případně v LGX krabičce.

Při objednání si také lze vybrat vlnové délky k vydělení/ zpětnému vložení.


CWDM Multiplexery se používají pro zkapacitnění stávajících optických tras/ vláken.
Pokud je nedostatek optických vláken, většinou bývá velmi efektivní a ekonomickou variantou nasazení CWDM pasivních multi-demultiplexerů, namísto instalace nového kabelu (výkopové práce).

Běžné varianty potřebují pro obousměrný provoz 2 vlákna, nabízí se i varianty bidi pro přenos obousměrně po jednom vlákně.
V závislosti na typu vlákna lze využít až 18 nosných vlnových délek odstupňovaných po 20nm dle ITU standardu (1270nm - 1610nm).
Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F či od německého CUBE Optics či TW CTC-Union.

Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.

Multi-demiltiplexery dodáme na přání s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek, např. pouze O pásmo - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.


CWDM pasivní ADD DROP multiplexery slouží k vydělení/zpětného vložení daných (zvolených) vlnových délek do CWDM trasy.
ADD DROP multiplexery existují ve variantách určených pro jedno vláknové či dvou vláknové CWDM systémy.
Dále se ADD DROP multiplexery rozdělují na jednostranné (East or West) a oboustranné (West + East).
Oboustranné varianty se pak používají pro budování kruhových topologií.

Vše je osazeno v 19" 1U rozvaděči. Ale lze dodat i pouze komponent s vlákny, případně konektory dle volby.
Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F.
Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.

Na přání lze dodat i v provedení pouze komponent s vlákny různé délky či s vlákny 900um či v provedení vláken break-out 3mm (bez 19" šasi)
ADD/DROP multiplexery lze také dodat předkonektorované (možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M), případně v LGX krabičce.

Při objednání si také lze vybrat vlnové délky k vydělení/ zpětnému vložení z rozsahu 1270-1610nm.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...