CWDM muxy

CWDM Multiplexery se používají pro zkapacitnění stávajících optických tras/ vláken.
Pokud je nedostatek optických vláken, většinou bývá velmi efektivní a ekonomickou variantou nasazení CWDM pasivních multi-demultiplexerů, namísto instalace nového kabelu (výkopové práce).

Běžné varianty potřebují pro obousměrný provoz 2 vlákna, nabízí se i varianty bidi pro přenos obousměrně po jednom vlákně.
V závislosti na typu vlákna lze využít až 18 nosných vlnových délek odstupňovaných po 20nm dle ITU standardu (1270nm - 1610nm).
Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F či od německého CUBE Optics či TW CTC-Union.

Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.

Multi-demiltiplexery dodáme na přáíní s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek, např. pouze O pásmo - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.
Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.

Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
79 produktů
6 stránek
 
 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-B-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 47, 49, 59 a 1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry insta...

Výrobce

Optika pasivní

2 639.00 Kč 

bez DPH

3 193.19 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-1CH-2W-PON-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 1x CWDM kanál, 2x W/L + 1310nm GPON + 1490nm GPON, SC/APC, 19" 1U, I/L max 1,8dB včetně konektorů pro souběžný provoz CWDM a GPON přes 1x vlákno provedení - s komponentními...

Výrobce

Optika pasivní

2 915.00 Kč 

bez DPH

3 527.15 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-3CH-6W-PON-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 3x CWDM kanál, 6x W/L + 1310nm GPON + 1490nm GPON, SC/APC, LGX BOX, I/L max 1,8dB včetně konektorů pro souběžný provoz CWDM a GPON přes 1x vlákno provedení - s komponentními ADD...

Výrobce

Optika pasivní

4 096.00 Kč 

bez DPH

4 956.16 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A-CUS

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1270 - 1330nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry i...

Výrobce

Optika pasivní

7 145.00 Kč 

bez DPH

8 645.45 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry ins...

Výrobce

Optika pasivní

7 145.00 Kč 

bez DPH

8 645.45 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-LC-CUS

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1510-1570nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hl...

Výrobce

Optika pasivní

2 639.00 Kč 

bez DPH

3 193.19 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-LC-p31C

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1470-1530nm + WWDM 1310nm napojený na cirkulátor (P GRADE)), LC/UPC (7x), 19", 1U, I/L max. 2,4dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexe...

Výrobce

Optika pasivní

6 119.00 Kč 

bez DPH

7 403.99 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-9W-1310-ABS-CU

CWDM Mux + Demux BiDi, 9x W/L - 1430-1590nm + 1310nm WWDM, ABS BOX 100x80x10mm, 900um 1m, bez konektorů, max. I/L 3dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry ...

Výrobce

Optika pasivní

3 374.00 Kč 

bez DPH

4 082.54 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC-p31C

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm + WWDM 1310nm napojený na cirkulátor (P GRADE), LC/UPC (11x), 19", 1U, I/L max. 3dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery...

Výrobce

Optika pasivní

8 385.00 Kč 

bez DPH

10 145.85 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-LC-p31L

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1470-1530nm + WWDM 1310nm napojený na cirkulátor (P GRADE)), LC/UPC (7x), LGXs box, I/L max. 2,4dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ ...

Výrobce

Optika pasivní

5 666.00 Kč 

bez DPH

6 855.86 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-pEX-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi,2x CWDM kanál, 4x W/L 47, 49, 59 a 1610nm + EXP(1504-1578nm),6x SC/APC,19",1U,I/L max. 2,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry in...

Výrobce

Optika pasivní

3 807.00 Kč 

bez DPH

4 606.47 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hl...

Výrobce

Optika pasivní

2 639.00 Kč 

bez DPH

3 193.19 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hl...

Výrobce

Optika pasivní

2 639.00 Kč 

bez DPH

3 193.19 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC-ABS

CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC šlahoun 1m (d=2,8mm), ABS plastový box, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplex...

Výrobce

Optika pasivní

1 561.00 Kč 

bez DPH

1 888.81 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-CUS-DCA

CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm,8xLC/PC+ 1xSC/PC,D-CASE,šlahouny d2mm 1m, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry...

Výrobce

Optika pasivní

4 669.00 Kč 

bez DPH

5 649.49 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...