DWDM muxy

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
28 produktů
2 stránky
 
 
Kód

DWDM-Mux-Demux-8CH-8W-SC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM kanál/ W/L, 18x SC/UPC, 19" provedení 1U, útlum max. 2,8dB včetně konekt(na přání lze vřadit 4S0 filtr - útlum pak max. 2,3dB) provedení - s komponentními ADD or...

Výrobce

Optika pasivní

13 440.00 Kč 

bez DPH

16 262.40 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-MD40-5157

CWDM Mux + Demux FRM220, 04x CWDM kanál/ WL - 1510-1570nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 1,8dB včetně konektorů...

Výrobce

Optika pasivní

20 500.00 Kč 

bez DPH

24 805.00 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-MD40-5561

CWDM Mux + Demux FRM220, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 1,8dB včetně konektorů...

Výrobce

Optika pasivní

20 500.00 Kč 

bez DPH

24 805.00 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-8CH-8W-SCA

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM kanál/ W/L, 18x SC/APC, 19" provedení 1U, útlum max. 2,8dB včetně konektorů(na přání lze vřadit 4S0 filtr - útlum pak max. 2,3dB) provedení - s komponentními ADD...

Výrobce

Optika pasivní

13 440.00 Kč 

bez DPH

16 262.40 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-8CH-8W-SCA-3037

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM - C30 až C37, 18x SC/APC, 19" provedení 1U, útlum max. 2,8dB včetně konektorů(na přání lze vřadit 4S0 filtr - útlum pak max. 2,3dB) provedení - s komponentními A...

Výrobce

Optika pasivní

13 440.00 Kč 

bez DPH

16 262.40 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-MD80

CWDM Mux + Demux FRM220, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů...

Výrobce

Optika pasivní

37 160.00 Kč 

bez DPH

44 963.60 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-4CH-4W-SC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 4x DWDM kanál/ W/L, 10x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 2,3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubk...

Výrobce

Optika pasivní

7 109.00 Kč 

bez DPH

8 601.89 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-32CH-32W-SC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 32x DWDM kanál/ W/L, 66x SC/UPC, 19" provedení 2U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka...

Výrobce

Optika pasivní

51 450.00 Kč 

bez DPH

62 254.50 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-16CH-16W-SC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 16x DWDM kanál/ W/L, 34x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB(na přání lze vřadit 8S1 filtr - útlum pak max. 3dB včetně konekt. provedení - s komponentními ...

Výrobce

Optika pasivní

26 110.00 Kč 

bez DPH

31 593.10 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-16CH-16W-LCA

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 16x DWDM kanál/ W/L, 34x LC/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB(na přání lze vřadit 8S1 filtr - útlum pak max. 3dB včetně konekt. provedení - s komponentními ...

Výrobce

Optika pasivní

26 790.00 Kč 

bez DPH

32 415.90 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-40CH-40W-AWG-SC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L, 82x SC/UPC, 19" provedení 3U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instala...

Výrobce

Optika pasivní

31 170.00 Kč 

bez DPH

37 715.70 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-40CH-40W-AWG-LC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L, 82x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instala...

Výrobce

Optika pasivní

41 200.00 Kč 

bez DPH

49 852.00 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Dem-40CH40WAWG-LC-CUS

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L + 1310nm WWDM (1260-1360nm) + monitor/TAP 1%, 86x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ ...

Výrobce

Optika pasivní

44 280.00 Kč 

bez DPH

53 578.80 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-Mux-Demux-32CH-32W-AWG-LC

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 32x DWDM kanál/ W/L, 66x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instala...

Výrobce

Optika pasivní

39 030.00 Kč 

bez DPH

47 226.30 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-BiDi-Mux-Demux-8CH-16W-SC

bi-di DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM kanál, 16x W/L, 17x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm...

Výrobce

Optika pasivní

13 420.00 Kč 

bez DPH

16 238.20 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...