DWDM ZX8000

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
25 produktů
2 stránky
 
 
Kód

ZX8000-OD-OM08-DUO

DWDM ZX8000 Mux nebo Demux, 8x kanál 100Ghz GRID...

Výrobce

ZCOMAX

13 900.00 Kč 

bez DPH

16 820.82 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-OD-OM16

DWDM ZX8000 Mux nebo Demux, 16x kanál 100Ghz GRID, zabere 1x slot v šasi řady ZCOMAX ZX8000 ...

Výrobce

ZCOMAX

12 810.00 Kč 

bez DPH

15 501.92 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-OD-OM08

DWDM ZX8000 Mux nebo Demux, 8x kanál 100Ghz GRID...

Výrobce

ZCOMAX

7 373.00 Kč 

bez DPH

8 923.15 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-NMC-CARD

DWDM ZX8000 šasi - řídící NMC karta (2x SFP slot + 4x LAN + CLI)...

Výrobce

ZCOMAX

7 198.00 Kč 

bez DPH

8 711.40 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-CH01-MNG

DWDM ZX8000 šasi 1U, 1x slot pro kartu, vestavěný managemnt, redundantně AC220V + DC48V...

Výrobce

ZCOMAX

3 511.00 Kč 

bez DPH

4 250.12 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-CH08-AC-DC

DWDM ZX8000 šasi 2,5U, 7x slot pro kartu + 1x pro NMC, redundantně AC220V + DC48V...

Výrobce

ZCOMAX

10 030.00 Kč 

bez DPH

12 138.12 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-CH08-AC-AC

DWDM ZX8000 šasi 2,5U, 7x slot pro kartu + 1x pro NMC, redundantně AC220V + AC220V...

Výrobce

ZCOMAX

10 030.00 Kč 

bez DPH

12 138.12 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-CH16-AC-AC

DWDM ZX8000 šasi 6U, 15x slot pro kartu + 1x pro NMC, redundantně AC220V + AC220V...

Výrobce

ZCOMAX

15 730.00 Kč 

bez DPH

19 035.11 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-CH16-AC-DC

DWDM ZX8000 šasi 6U, 15x slot pro kartu + 1x pro NMC, redundantně AC220V + DC48V...

Výrobce

ZCOMAX

15 730.00 Kč 

bez DPH

19 035.11 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-BA16/G10

ZX8000 EDFA zesilovač - Booster-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 10dB, 4x LC -> in/out (LCD), OSC in 1510nm (LC), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

38 910.00 Kč 

bez DPH

47 082.92 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-BA16/G12

ZX8000 EDFA zesilovač - Booster-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 12dB, 4x LC -> in/out (LCD), OSC in 1510nm (LC), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

38 910.00 Kč 

bez DPH

47 082.92 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-PA16/G20

ZX8000 EDFA zesilovač - Pre-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 20dB, 4x LC -> EDFA in/out (LCD), OSC out 1510nm (LC), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

47 630.00 Kč 

bez DPH

57 634.12 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-PA16/G25

ZX-8000 EDFA zesilovač - Pre apmplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 25dB, 4x LC -> EDFA in/out (LCD), OSC out 1510nm (LC), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

50 230.00 Kč 

bez DPH

60 780.12 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-LA16/G25

ZX-8000 EDFA zesilovač - In-Line apmplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 25dB, 7x LC -> EDFA in/out (LCD), middstage (LCD), OSC in/out 1510nm (LCD), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

49 240.00 Kč 

bez DPH

59 582.22 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-OTU-OEO-3R-4CH-10G

OEO 4kanálový transponder/ 3R repeater 10Gbps, 8x SFP+ slot, multirate 100Mbps až 11,3Gbps (např. 10Gbps Ethernet, 8Gbps FC), pouze karta kompatibilní s šasi řady ZX8000, pro SA provoz ideální šasi vč...

Výrobce

ZCOMAX

21 910.00 Kč 

bez DPH

26 512.91 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...