DWDM ZX8000

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
23 produktů
2 stránky
 
 
Kód

ZX8000-OD-OM08-DUO

DWDM ZX8000 Mux nebo Demux, 8x kanál 100Ghz GRID...

Výrobce

ZCOMAX

15 490.00 Kč 

bez DPH

18 742.90 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-OD-OM16

DWDM ZX8000 Mux nebo Demux, 16x kanál 100Ghz GRID, zabere 1x slot v šasi řady ZCOMAX ZX8000 ...

Výrobce

ZCOMAX

11 250.00 Kč 

bez DPH

13 612.50 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-OD-OM08

DWDM ZX8000 Mux nebo Demux, 8x kanál 100Ghz GRID...

Výrobce

ZCOMAX

8 215.00 Kč 

bez DPH

9 940.15 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-NMC-CARD

DWDM ZX8000 šasi - řídící NMC karta (2x SFP slot + 4x LAN + CLI)...

Výrobce

ZCOMAX

8 030.00 Kč 

bez DPH

9 716.30 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-CH01-MNG

DWDM ZX8000 šasi 1U, 1x slot pro kartu, vestavěný managemnt, redundantně AC220V + DC48V...

Výrobce

ZCOMAX

3 912.00 Kč 

bez DPH

4 733.52 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-CH08

DWDM ZX8000 šasi 2,5U, 7x slot pro kartu + 1x pro NMC, redundantně AC220V + DC48V...

Výrobce

ZCOMAX

11 170.00 Kč 

bez DPH

13 515.70 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-CH16

DWDM ZX8000 šasi 6U, 15x slot pro kartu + 1x pro NMC, redundantně AC220V + DC48V...

Výrobce

ZCOMAX

17 530.00 Kč 

bez DPH

21 211.30 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-BA16/G10

ZX8000 EDFA zesilovač - Booster-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 10dB, 1510nm monitor port...

Výrobce

ZCOMAX

43 360.00 Kč 

bez DPH

52 465.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-BA16/G12

ZX8000 EDFA zesilovač - Booster-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 12dB, 1510nm monitor port...

Výrobce

ZCOMAX

43 360.00 Kč 

bez DPH

52 465.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-PA16/G20

ZX8000 EDFA zesilovač - Pre-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 20dB, 1510nm monitor...

Výrobce

ZCOMAX

53 070.00 Kč 

bez DPH

64 214.70 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-PA16/G25

ZX-8000 EDFA zesilovač - Pre apmplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 25dB, 1510nm monitor ...

Výrobce

ZCOMAX

54 870.00 Kč 

bez DPH

66 392.70 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-LA16/G25

ZX-8000 EDFA zesilovač - In-Line apmplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 25dB, 1510nm monitor ...

Výrobce

ZCOMAX

54 870.00 Kč 

bez DPH

66 392.70 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-OTU-OEO-3R-4CH-10G

OEO 4kanálový transponder/ 3R repeater 10Gbps, 8x SFP+ slot, multirate 100Mbps až 11,3Gbps (např. 10Gbps Ethernet, 8Gbps FC), pouze karta kompatibilní s šasi řady ZX8000, pro SA provoz ideální šasi vč...

Výrobce

ZCOMAX

23 270.00 Kč 

bez DPH

28 156.70 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-OCP-SFP-PLUS-MULTIR-2CH

Optical Channel Protection karta, 2x kanál, 6x SFP+ slot, multirate 100Mbps až 11,3Gbps...

Výrobce

ZCOMAX

23 650.00 Kč 

bez DPH

28 616.50 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-OLP-LC-DUPLEX

Optical Line Protection switch karta (pro instalaci do šasi řady ZX8000), při poruše na trase přepne celý provoz na záložní trasu (<20ms), 3x LC Duplex...

Výrobce

ZCOMAX

12 230.00 Kč 

bez DPH

14 798.30 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...