EDFA

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
7 produktů
1 stránka
 
 
Kód

XA13AAZ5ZZJD

XFP-OA EDFA optický zesilovač, XFP,1.55um, +13dBm zesílení, LC/APC ...

Výrobce

FINISAR

49 190.00 Kč 

bez DPH

59 519.90 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-BA16/G10

ZX8000 EDFA zesilovač - Booster-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 10dB, 4x LC -> in/out (LCD), OSC in 1510nm (LC), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

44 240.00 Kč 

bez DPH

53 530.40 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-BA16/G12

ZX8000 EDFA zesilovač - Booster-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 12dB, 4x LC -> in/out (LCD), OSC in 1510nm (LC), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

44 240.00 Kč 

bez DPH

53 530.40 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-PA16/G20

ZX8000 EDFA zesilovač - Pre-amplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 20dB, 4x LC -> EDFA in/out (LCD), OSC out 1510nm (LC), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

54 150.00 Kč 

bez DPH

65 521.50 Kč 

s DPH

 
Kód

XA17AAZ5ZZJD

XFP-OA EDFA optický zesilovač, XFP,1.55um, +17dBm zesílení, LC/APC ...

Výrobce

FINISAR

52 590.00 Kč 

bez DPH

63 633.90 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-PA16/G25

ZX-8000 EDFA zesilovač - Pre apmplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 25dB, 4x LC -> EDFA in/out (LCD), OSC out 1510nm (LC), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

57 100.00 Kč 

bez DPH

69 091.00 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX8000-EDFA-LA16/G25

ZX-8000 EDFA zesilovač - In-Line apmplifier, OSC funkce, max. 16dBm, gain 25dB, 7x LC -> EDFA in/out (LCD), middstage (LCD), OSC in/out 1510nm (LCD), monitor (LC)...

Výrobce

ZCOMAX

55 980.00 Kč 

bez DPH

67 735.80 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...