filtry

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
44 produktů
3 stránky
 
 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--37-200G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 200GHZ pásmo C, WL=1547,72nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--55-200G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 200GHZ pásmo C, WL=1533,47nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--38-200G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 200GHZ pásmo C, WL=1546,92nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-AoD-NOCN-250-1m--47

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1470nm, vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, 3x vlákno 250um 1m...

Výrobce

Optika pasivní

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--39-200G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 200GHZ pásmo C, WL=1546,12nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--40-200G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 200GHZ pásmo C, WL=1545,32nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-AoD-SCPC-900-1m--47

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1470nm (1270-1620nm pass), SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů, 3x vlákno 900um 1m...

Výrobce

Optika pasivní

474.00 Kč 

bez DPH

573.54 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--45

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1450nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů, 3x vlákno 3mm 1m, ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

541.00 Kč 

bez DPH

654.61 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--xx-100G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 100GHZ pásmo C, WL=15xx,xxnm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

1 010.00 Kč 

bez DPH

1 222.10 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

CWDM-AoD-NOCN-250-1m--49

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1490nm, vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, 3x vlákno 250um 1m...

Výrobce

Optika pasivní

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--46-100G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 100GHZ, 1540,56nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1,5--44-100

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 100GHZ, 1542,14nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH

 
Kód

CWDM-AoD-SCPC-900-1m--49

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1490nm (1270-1620nm pass), SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů, 3x vlákno 900um 1m...

Výrobce

Optika pasivní

474.00 Kč 

bez DPH

573.54 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--43-100G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 100GHZ, 1542,94nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH

 
Kód

DWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--42-100G

DWDM ADD nebo DROP multiplexer, DWDM 100GHZ, 1543,73nm, SC/APC konektory, vlákna 3mm, šlahouny 1m, vložný útlum max. 0,7dB včetně konektorů ABS box 90x20x10mm...

Výrobce

Optika pasivní

857.00 Kč 

bez DPH

1 036.97 Kč 

s DPH