DWDM multiplexery

 

DWDM Multiplexery se používají pro zkapacitnění stávajících optických tras.
Pokud je nedostatek optických vláken, většinou bývá velmi efektivní a ekonomickou variantou nasazení DWDM pasivních multi-demultiplexerů, namísto instalace nového kabelu (výkopové práce).

Běžné varianty potřebují pro obousměrný provoz 2 vlákna, nabízí se i varianty bidi pro přenos obousměrně po jednom vlákně.
V závislosti na typu vlákna lze využít až 44 nosných vlnových délek odstupňovaných po 0,8nm (100GHz) dle ITU standardu (50Ghz varianty také k poptání).

Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F či od německého CUBE Optics.
Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.
Multi-demiltiplexery dodáme na přáíní s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.
Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.
Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR!



 

další podkategorie DWDM multiplexery:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1798

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

46

položek

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 16x DWDM kanál/ W/L, 34x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 16x DWDM kanál/ W/L, 34x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB(na přání lze vřadit 8S1 filtr - útlum pak max. 3dB včetně konekt. provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

26 210.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 32x DWDM kanál/ W/L, 66x SC/UPC, 19" provedení 2U, vložný útlum max. 4dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 32x DWDM kanál/ W/L, 66x SC/UPC, 19" provedení 2U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

51 640.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 4x DWDM kanál/ W/L, 10x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 2,3dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 4x DWDM kanál/ W/L, 10x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 2,3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

7 134.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM kanál/ W/L, 18x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 2,8dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM kanál/ W/L, 18x SC/UPC, 19" provedení 1U, útlum max. 2,8dB včetně konekt(na přání lze vřadit 4S0 filtr - útlum pak max. 2,3dB) provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

13 490.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM kanál/ W/L, 18x SC/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 2,8dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM kanál/ W/L, 18x SC/APC, 19" provedení 1U, útlum max. 2,8dB včetně konektorů(na přání lze vřadit 4S0 filtr - útlum pak max. 2,3dB) provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

13 490.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, AAWG Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L, SC/UPC, 19" provedení 3U, vložný útlum max. 4dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L, 82x SC/UPC, 19" provedení 3U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

31 280.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, AAWG Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L, LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L, 82x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

41 350.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, AAWG Mux + Demux, 32x DWDM kanál/ W/L, LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 32x DWDM kanál/ W/L, 66x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

39 160.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 16x DWDM kanál/ W/L, 34x LC/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 16x DWDM kanál/ W/L, 34x LC/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3,5dB(na přání lze vřadit 8S1 filtr - útlum pak max. 3dB včetně konekt. provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

26 890.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, AAWG Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L + 1310nm + monitor, LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 40x DWDM kanál/ W/L + 1310nm WWDM (1260-1360nm) + monitor/TAP 1%, 86x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 4dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

44 440.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM kanál/ W/L (C30 až C37), SC/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 2,8dB

DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 8x DWDM - C30 až C37, 18x SC/APC, 19" provedení 1U, útlum max. 2,8dB včetně konektorů(na přání lze vřadit 4S0 filtr - útlum pak max. 2,3dB) provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

13 490.00
Kč  bez DPH
 
ZX8000 DCM 20km modul kompenzující disperzi, 1U 19", pro DWDM systémy, pro kompenzaci trasy 90km (ZR)

ZX8000 DCM 20km modul kompenzující disperzi, 1U 19", pro DWDM systémy, pro kompenzaci trasy 90km (ZR)

detail porovnat
     

16 900.00
Kč  bez DPH
 
ZX8000 DCM modul 60km kompenzující disperzi, 1U 19", pro DWDM systémy, pro kompenzaci trasy 130km (ZR)

ZX8000 DCM modul 60km kompenzující disperzi, 1U 19", pro DWDM systémy, pro kompenzaci trasy 130km (ZR)

detail porovnat
     

24 250.00
Kč  bez DPH
 
ZX8000 DCM modul 80km kompenzující disperzi, 1U 19", pro DWDM systémy, pro kompenzaci trasy 150km (ZR)

ZX8000 DCM modul 80km kompenzující disperzi, 1U 19", pro DWDM systémy, pro kompenzaci trasy 150km (ZR)

detail porovnat
     

26 460.00
Kč  bez DPH
 
ZX8000 DCM modul 120km kompenzující disperzi, 1U 19", pro DWDM systémy, pro kompenzaci tras až 190km (ZR)

ZX8000 DCM 120km modul kompenzující disperzi, 1U 19", pro DWDM systémy, pro kompenzaci tras až 190km (ZR)

detail porovnat
     

34 910.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz Mux + Demux BiDi, 6x DWDM kanál, 12x W/L, SC/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 3dB

bi-di DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 6x DWDM kanál, 12x W/L, 13x SC/APC, 19" provedení 1U, útlum max. 3dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

10 470.00
Kč  bez DPH
 
DWDM ZX8000 šasi 1U, 1x slot pro kartu, vestavěný managemnt, redundantně AC220V + DC48V

DWDM ZX8000 šasi 1U, 1x slot pro kartu, vestavěný managemnt, redundantně AC220V + DC48V

detail porovnat
     

3 834.00
Kč  bez DPH
 
OEO 4kanálový transponder/ 3R repear 10Gbps,, 8x SFP+ slot, multirate 100Mbps až 11,3Gbps, pouze karta

OEO 4kanálový transponder/ 3R repear 10Gbps,, 8x SFP+ slot, multirate 100Mbps až 11,3Gbps, pouze karta kompatibilní s šasi řady ZX8000, pro SA provoz ideální šasi včetně MNG - ZX8000-CH01-MNG

detail porovnat
     

22 800.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz Mux + Demux BiDi, 4x DWDM kanál, 8x W/L, 9x LC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 2,5dB

bi-di DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 4x DWDM kanál, 8x W/L, 9x LC/UPC, 19" provedení 1U, útlum max. 2,5dB včetně konek.(na přání lze vřadit 4S0 filtr - útlum pak max. 2,3dB) provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

7 173.00
Kč  bez DPH
 
DWDM 100Ghz Mux + Demux BiDi, 1x DWDM kanál, 2x W/L (C34 a C36), E2/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 1,5dB

bi-di DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 1x DWDM kanál, 2x W/L (C34 a C36), 3x E2000/APC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 1,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

detail porovnat
     

4 873.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

46

položek

3

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.