GPON

 



 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

2104

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

12

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!

detail porovnat
     

2 403.00
Kč  bez DPH
 
GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port.

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port.

detail porovnat
     

1 220.00
Kč  bez DPH
 
GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000Mbps RJ45

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port

detail porovnat
     

1 109.00
Kč  bez DPH
 
GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ45

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ45 port

detail porovnat
     

1 072.00
Kč  bez DPH
 
GPON OLT ZCOMAX G3000-8P - 8x GPON port, 8x GE combo SFP/ RJ45 , 2x 10G SFP+ slot, 1U, redundantní napájení

GPON OLT ZCOMAX G3000-8P - 1U, 8 GPON portů, 8 GE combo portů, 2 10G SFP+ porty, redundantní napájení, včetně AC i DC zdroje

detail porovnat
     

85 040.00
Kč  bez DPH
 
Napájecí zdroj AC pro OLT Zcomax G3000-8P

AK-G100 ONU

detail porovnat
     

5 546.00
Kč  bez DPH
 
EPON ONU ZCOMAX koncová brána

EPON ONU ZCOMAX koncová brána

detail porovnat
     

1 294.00
Kč  bez DPH
 
GPON OLT SFP B+, 1,25Gbps Rx; 2,488Gbps Tx, 20km, Tx1490nm, SC konektor

GPON OLT SFP B+, 1,25Gbps Rx; 2,488Gbps Tx, 20km, Tx1490nm, SC konektor

detail porovnat
     

1 465.00
Kč  bez DPH
 
GPON OLT SFP 1490nmTx/1310nmRx 2.5GTx/1.25GRx Class C+ 20km

GPON OLT SFP 1490nmTx/1310nmRx 2.5GTx/1.25GRx Class C+ 20km

detail porovnat
     

1 709.00
Kč  bez DPH
 
GPON ONU300G-1GE 1x GPON port, 1x GE port, SC/APC konektor, desktop, AC power supply

GPON ONU300G-1GE 1x GPON port, 1x GE port, SC/APC konektor, desktop, AC power supply, Ethernet 10M/100M/1000M, ITU-T G984.X and ITU-T G.988 , GPON Downlink 2,5Gbps, Uplink 1,25Gbps;

detail porovnat
     

635.00
Kč  bez DPH
 
GPON ONU300G-4GEW 1x GPON port, 4x GE port, 802.11n 2,4 GHz Wi-Fi, SC/APC konektor, desktop, AC power supply

GPON ONU300G-4GEW 1x GPON port, 4x GE port, 802.11n 2,4 GHz Wi-Fi, SC/APC konektor, desktop, AC power supply, Ethernet 10M/100M/1000M, ITU-T G984.X and ITU-T G.988 , GPON Downlink 2,5Gbps, Uplink 1,25Gbps;

detail porovnat
     

1 661.00
Kč  bez DPH
 
GPON ONU300G-4GE2V2W 1x GPON port, 4x GE port, 802.11ac 2x2 MIMO Dual-band 2,4/5 GHz Wi-Fi, 2xFXS Voice, SC/APC konektor

GPON ONU300G-4GE2V2W 1x GPON port, 4x GE port, 802.11ac 2x2 MIMO Dual-band 2,4/5 GHz Wi-Fi, 2x FXS Voice, SC/APC konektor, Ethernet 10M/100M/1000M, ITU-T G984.X and ITU-T G.988 , GPON Downlink 2,5Gbps, Uplink 1,25Gbps;, desktop, AC zdroj

detail porovnat
     

1 758.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.