Media konvertory, přepínače, AP - PRŮMYSLOVÉ

 



 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1921

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

194

položek

10

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Průmyslový Device server, úzké provedení, 8x RS232 do 1x 10/100TX (RJ-45), trojité 12~48VDC

Průmyslový Device server, úzké provedení, 8x RS232 do 1x 10/100TX (RJ-45), trojité 12~48VDC

detail porovnat
     

7 456.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový Device server, úzké provedení, 4x RS232 do 1x 10/100TX (RJ-45), trojité 12~48VDC

Průmyslový Device server, úzké provedení, 4x RS232 do 1x 10/100TX (RJ-45), trojité 12~48VDC

detail porovnat
     

6 515.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

detail porovnat
     

7 494.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC

detail porovnat
     

6 967.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový 4-Portový server, zabezpečený serial do Ethernetu, 4x RS-232/422/485, 2x10/100/1000Base-T(X)

Průmyslový 4-Portový server, zabezpečený serial do Ethernetu, 4x RS-232/422/485, 2x10/100/1000Base-T(X)

detail porovnat
     

10 510.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, napájení 9~30V DC, 3kV izolace, -10 ~70C

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, napájení 9~30V DC, 2kV izolace, -10 ~70C

detail porovnat
     

1 864.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový DIN převodník 1x RS232/422/485 DB9 + terminal blok, SC duplex SM, 2x DC 12~48V,2kV izolace, -40 ~70C

Průmyslový DIN převodník 1x RS232/422/485 DB9 + terminal blok, SC duplex SM, 2x DC 12~48V,2kV izolace, -40 ~70C

detail porovnat
     

5 159.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový DIN převodník 1x RS232/422/485 DB9 + terminal blok, SC duplex MM, 2x DC 12~48V,2kV izolace, -40 ~70C

Průmyslový DIN převodník 1x RS232/422/485 DB9 + terminal blok, SC duplex MM, 2x DC 12~48V,2kV izolace, -40 ~70C

detail porovnat
     

4 783.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslové šasi 19" 3U pro RMC převodníky, 18 slotů, -40 ~70C

Průmyslové šasi 19" 3U pro RMC konvertory, 18 slotů, -40 ~70C

detail porovnat
     

16 760.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový Fast Ethernet Media převodník (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC) , -40 ~70C

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC) , -40 ~70C

detail porovnat
     

3 540.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový Fast Ethernet Media převodník (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP) , -40 ~70C

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP) , -40 ~70C

detail porovnat
     

2 766.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový Fast Ethernet Media převodník (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Signle Mode / SC), -40 ~70C

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Signle Mode / SC), -40 ~70C

detail porovnat
     

3 766.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový Fast Ethernet Media převodník (linková karta), neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC), -40 ~70C

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC), -40 ~70C

detail porovnat
     

3 163.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový Fast Ethernet Media převodník (linková karta), neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode / SC), -40 ~70C

Průmyslový Fast Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode / SC), -40 ~70C

detail porovnat
     

3 427.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový Giga Ethernet Media převodník (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 SFP slot, -40 ~70C

Průmyslový Giga Ethernet Media Converter (linková karta), neřiditelný, 1x 10/100/1000TX (RJ-45) - 1x 1000 SFP slot, -40 ~70C

detail porovnat
     

4 331.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

detail porovnat

 Zajímavý produkt 

   

2 238.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, MM, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-48V DC

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, MM, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-48V DC

detail porovnat
     

2 238.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor Industry DIN 1Gbps řady ZCOMAX AK, -40 až 80C, 100/1000BASE-T/ SFP 1000Mbps, 12-48V DC svorkovnice

Media konvertor industry 1Gbps řady ZCOMAX AK, -40 až 80C, 100/1000BASE-T/ SFP 1000Mbps, napájení přes svorkovnici DC 12-48V, včetně držáku na DIN

detail porovnat

 Zajímavý produkt 

   

3 012.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač PoE+ 2x 1000/100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -0 až 40C, SFP 1000Mbps šachta, 52V DC

Media konvertor Industry PoE+ 2x 1000/100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, 0 až 40C, SFP 1000Mbps slot, 52V DC PoE+ na metlických portech (např. pro napájení kamery), 802.3at (30W), celkem budget 60W - !!!PSE!!! včetně napájecího zdroje

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

1 361.00
Kč  bez DPH
 
Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V (1A), zdroj součástí dodávky

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V (1A), zdroj součástí dodávky

detail porovnat
     

719.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

194

položek

10

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.