media konvertory řady ZCOMAX AK (Low-End+, China)

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
34 produktů
3 stránky
 
 
Kód

ZX-AK-C100MSC-2-USB

Media konvertor 100BASE-TX/ 100BASE-FX řady ZCOMAX AK, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený AC220V na 5V DC zdroj či přes USB kompatibilní s šasi ...

Výrobce

ZCOMAX

430.00 Kč 

bez DPH

522.12 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-C100S2SC-20-USB

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ 100BASE-FX řady AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V či přes USB kompatibilní s šasi ZX...

Výrobce

ZCOMAX

487.00 Kč 

bez DPH

591.09 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100S1SC-20-A1310-USB

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V či přes USB kompatibilní s ...

Výrobce

ZCOMAX

485.00 Kč 

bez DPH

588.67 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-C100S1SC-20-B1550-USB

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ B), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V či přes USB kompatibilní s ...

Výrobce

ZCOMAX

455.00 Kč 

bez DPH

552.37 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002MSC-2

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, řady ZCOMAX AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, napájení přes externí přiložený DC zdroj (5V) kompatibilní se šasi ZX-AK-R14 všech variant...

Výrobce

ZCOMAX

974.00 Kč 

bez DPH

1 180.36 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C1002S2SC-20

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V kompatibilní s šasi ZX-AK-R1...

Výrobce

ZCOMAX

974.00 Kč 

bez DPH

1 180.36 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-R14-1-AC

14-Slotové šasi pro media KONVERTORY řady ZCOMAX AK, 1x AC 220V...

Výrobce

ZCOMAX

2 094.00 Kč 

bez DPH

2 535.56 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002S1SC-20-A1310

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V kompatibilní s šasi ZX-AK-R...

Výrobce

ZCOMAX

790.00 Kč 

bez DPH

957.72 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002S1SC-20-B1550

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V kompatibilní s šasi ZX-AK-R14 ...

Výrobce

ZCOMAX

1 162.00 Kč 

bez DPH

1 407.84 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1310-BLACK

Media konvertor designový100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

350.00 Kč 

bez DPH

425.32 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1550-BLACK

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

750.00 Kč 

bez DPH

909.32 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-C100P2SC-20-BLACK

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm napájení přes externí přiložený DC zdroj ...

Výrobce

ZCOMAX

522.00 Kč 

bez DPH

633.44 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-DC-PLUG-48Vto5V

Napájecí zdroj/ adaptér externí nejen pro převodníky ZCOMAX, DC 48V (svorkovnice) na DC5V (např. pro připojení 5V převodníku na 48V)...

Výrobce

ZCOMAX

237.00 Kč 

bez DPH

291.61 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-EU-PLUG-220Vto48V

Napájecí zdroj/ adaptér externí nejen pro převodníky ZCOMAX, AC 220V na DC 48V (0,75A)...

Výrobce

ZCOMAX

256.00 Kč 

bez DPH

314.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C100S1SC-20-B1550-USB-DC

Media konvertor 100BASE-TX/ 100BASE-FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ B), neřiditelný napájení přes externí přiložený AC220 - DC 12V zdroj !!!není kompatibiln...

Výrobce

ZCOMAX

416.00 Kč 

bez DPH

505.18 Kč 

s DPH

Výprodej

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...