přepínače mini FAST E. řady FSW (Hi-End, TW)

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

FSW-2104-M002

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x 100BASE-FX SC duplex, multimode 1310nm, 2km ...

Výrobce

CTC UNION optika

1 499.00 Kč 

bez DPH

1 813.79 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2104-SC015

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x 100BASE-FX SC duplex, SM, 15km...

Výrobce

CTC UNION optika

1 666.00 Kč 

bez DPH

2 015.86 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

FSW-2104-W20A

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x WDM 1310nm 100BASE-FX SC simplex, SM, 20km (proti tomuto převodníku je třeba pužít přepínač či konvertor WDM typ B (TX 1550nm) ...

Výrobce

CTC UNION optika

1 732.00 Kč 

bez DPH

2 095.72 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

FSW-2104-W20B

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x WDM 1550nm 100BASE-FX SC simplex, SM, 20km (proti tomuto převodníku je třeba pužít přepínač či konvertor WDM typ A (TX 1310nm) ...

Výrobce

CTC UNION optika

1 799.00 Kč 

bez DPH

2 176.79 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2204-M002+M002

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC duplex 1310nm, MM, 2km...

Výrobce

CTC UNION optika

2 099.00 Kč 

bez DPH

2 539.79 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2204-SC015+SC015

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC duplex, SM, 15km...

Výrobce

CTC UNION optika

2 332.00 Kč 

bez DPH

2 821.72 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

FSW-2204-W20A+W20A

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC simplex, SM, WDM 20km (2x Typ A, Tx1310nm - funguje proti typu s B porty), 17dB...

Výrobce

CTC UNION optika

2 465.00 Kč 

bez DPH

2 982.65 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2204-W20B+W20B

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC simplex, SM, WDM 20km (2x Typ B, Tx1550nm - funguje proti typu s A porty), 14dB...

Výrobce

CTC UNION optika

2 632.00 Kč 

bez DPH

3 184.72 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...