Media konvertory, přepínače

 

Hlavním účelem media konvertorů je využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
Nasazení řiditelných konvertorů dovoluje pak správci sítě vzdálenou konfiguraci a vzdálený dohled(u řady konvertorů FRM220 lze dohledovat a konfigurovat i vzdálené body).

V naší nabídce naleznete několik produktových řad optických konverotrů a repeaterů...
- FRM220 - CTC-Union, TW, nejvyšší řad(hi-end), ve stejném formátu i repeatery a CWDM mux-demux moduly
- FIB1 - CTC-Union, TW, střední řada, doprodej
- FMC - CTC-Union, TW, střední řada
- MC - TP-Link, Čína, low-cost
- ZCOMAX AK OEM, Čína, low-cost
- IFC CTC-Union, průmyslové provedení


Konvertory jsou nabízeny ve velkém množství variant, pro různé typy vláken (MMxSM), s různým dosahem, v modifikacích pro přenos dat po jednom vlákně či s PoE funkcionalitou (koncové převodníky lze napájet z PoE přepínače).
Převodníky CTC Union všech typů lze osazovat do 19" či 10" šasi pro instalace hvězdicovou topologií.
Záleží pouze na potřebě dané instalace.
Instalace konvertorů do rozváděčového šasi má další výhody v podobě hromadného napájení koncových převodníků a případně i hromadného řízení.
Řada FRM220 umožňuje dokonce i sestohování více šas ipro ještě jednodušší konfiguraci a dohled.
Modularitu konvertorů dále zvyšují převodníky s SFP slotem- ty můžeme osazovat transceivery různých výkonů, vlnových délek (CWDM), nebo protokolů pro různé aplikace.

3R repeatery (Retime, Reshape, Reamplify) CTC-Union jsou pak dostupné pro rychlosti od 155Mbps až do 10Gbps - používají SFP, SFP+ či XFP sloty.



 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1244

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

330

položek

17

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB,20x 10/100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 1000BASE-X SFP, console, 19" 1U

Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB,20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, management přes konzoli (DB9), 19" 1U, podpora DMI

detail porovnat
     

20 450.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB,řiditelný, 20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, 19" 1U

Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB, 20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, management přes konzoli (DB9), WEB, Telnet či SNMP, 19" 1U, podpora DMI verze s 1x AC zdrojem

detail porovnat
     

25 000.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB,řiditelný, 20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, 19" 1U

Media konvertor multiport s SFP sloty řady PHB, 20x 100/1000Mbps(RJ-45)/ 20x 100/1000BASE-X SFP, management přes konzoli (DB9), WEB, Telnet či SNMP, 19" 1U, podpora DMI varianta s 2x AC zdrojem

detail porovnat
     

25 160.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor/ switch na zeď 1Gbps řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC dup., 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310

Media konvertor/ switch na zeď 1Gbps řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení přes externí přiložený DC zdroj

detail porovnat
     

731.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor/ switch na zeď 100Mbps řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC dup., 100BASE-T/ 100BASE-FX, Tx1310

Media konvertor/ switch na zeď 100Mbps řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, 100BASE-T/ 100BASE-FX, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení přes externí přiložený DC zdroj

detail porovnat
     

658.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor/ switch na zeď 1Gbps řady ZCOMAX AK, singlemode WDM, 20km, SC simpl, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310

Media konvertor/ switch na zeď 1Gbps řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode WDM, 20km, SC simplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310/ RX1550nm neřiditelný napájení přes externí přiložený DC zdroj

detail porovnat
     

731.00
Kč  bez DPH
 
Napájecí zdroj pro převodníkové šasi 19" FRM220-CH20, DC (18-36V)

Napájecí zdroj pro šasi FRM220-CH20, DC (18-36V)

detail porovnat
     

3 844.00
Kč  bez DPH
 
Napájecí zdroj pro převodníkové šasi 19" FRM220-CH20, DC (36-72V)

Napájecí zdroj pro šasi FRM220-CH20, DC (36-72V)

detail porovnat
     

3 844.00
Kč  bez DPH
 
Napájecí zdroj pro převodníkové šasi 19" FRM220-CH20, AC (90-264V)

Napájecí zdroj pro šasi FRM220-CH20, AC (90-264V)

detail porovnat
     

2 928.00
Kč  bez DPH
 
Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 2U 19", 19 slotů pro převodníky, slot pro SNMP management modul, bez napájecího zdroje

2U 19" šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 19 slotů pro převodníky, 1 slot pro SNMP management modul, dohled nad teplotou, větráčky, napájením a aktivitou metalické i opt. části, bandwith management s granularitou 64kb, upstream i downstream

detail porovnat
     

5 491.00
Kč  bez DPH
 
Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 1U 19", 4 sloty pro převodníky a SNMP modul, včetně AC zdroje

Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 1U 12", 4 sloty pro převodníky a SNMP modul, včetně AC zdroje toto šasi podporuje NMC karty release 3 a pozdější, R2 NMC karty nelze v tomto šasi použít zařízení je široké 12", 19" redukce příbalem

detail porovnat
     

4 612.00
Kč  bez DPH
 
Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 1U 19", 4 sloty pro převodníky a SNMP modul, včetně AC a DC zdroje

Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 1U 12", 4 sloty pro převodníky a SNMP modul,včetně AC i DC zdroje (redundance) toto šasi podporuje NMC karty release 3 a pozdější, R2 NMC karty nelze v tomto šasi použít zařízení je široké 12", 19" redukce příbalem

detail porovnat
     

5 820.00
Kč  bez DPH
 
Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 1U 19", 8 slotů pro převodníky a SNMP modul, včetně napájecího zdroje DC 48V

1U 19" šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 8 slotů pro převodníky, včetně DC48V zdroje, dohled nad teplotou, větráčky, napájením a aktivitou metalické i opt. části, bandwith management s granularitou 64kb, upstream i downstream

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

7 504.00
Kč  bez DPH
 
Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 1U 19", 8 slotů pro převodníky a SNMP modul, bez zdroje

Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, 1U 19", 8 slotů pro převodníky a SNMP modul, bez zdroje

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

3 660.00
Kč  bez DPH
 
Zdroj AC pro šasi FRM220-CH08

Zdroj AC pro šasi FRM220-CH08

detail porovnat
     

2 928.00
Kč  bez DPH
 
Zdroj DC 48V pro šasi FRM220-CH08

Zdroj DC 48V pro šasi FRM220-CH08

detail porovnat
     

3 844.00
Kč  bez DPH
 
Řídící modul pro převodníkové šasi FRM220-CH20, 1x RS232 (konzole), 10/100BASE-T (SNMP, Telnet), GUI na bázi HTTP

Management modul pro šasi FRM220-CH20, 1x RS232 (konzole), 10/100Base-T (SNMP, Telnet), GUI na bázi HTTP

detail porovnat
     

5 491.00
Kč  bez DPH
 
Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, jednoslotové, DC-in (18-75V) terminal blok

1 slotové šasi pro mediakonvertory řady FRM220, DC-in (18-75V) terminal blok (bez AC zdroje), dohled nad teplotou, napájením a aktivitou metal. i opt. části, bandwith manag. s granularitou 64kb, upstream i downstream, IN-BAND management dle IEEE 802.3ah

detail porovnat
     

732.00
Kč  bez DPH
 
Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, jednoslotové, DC-in 12V + AC 220V externí zdroj

1 slotové šasi pro mediakonvertory řady FRM220, DC-in 12V + AC 220V externí zdroj, dohled nad teplotou, napájením a aktivitou metalické i opt. části, bandwith management s granularitou 64kb, upstream i downstream, IN-BAND management dle IEEE 802.3ah

detail porovnat
     

476.00
Kč  bez DPH
 
Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, dvouslotové, DC 12V, AC 100-240V napájecí adaptér příbalem

Šasi pro mediakonvertory řady FRM220, STAND-ALONE, dvouslotové, DC 12V, AC 100-240V napájecí adaptér příbalem

detail porovnat
     

1 464.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

330

položek

17

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.