100M

Hlavním účelem media konvertorů je využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.


Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
Nasazení řiditelných konvertorů dovoluje pak správci sítě vzdálenou konfiguraci a vzdálený dohled(u řady konvertorů FRM220 lze dohledovat a konfigurovat i vzdálené body).

V naší nabídce naleznete několik produktových řad optických konverotrů a repeaterů...
- FRM220 - CTC-Union, TW, nejvyšší řad(hi-end), ve stejném formátu i repeatery a CWDM mux-demux moduly
- FIB1 - CTC-Union, TW, střední řada, doprodej
- FMC - CTC-Union, TW, střední řada
- MC - TP-Link, Čína, low-cost
- ZCOMAX AK OEM, Čína, low-cost
- ZCOMAX MT OEM, Čína, low-cost
- IFC CTC-Union, průmyslové provedení


Konvertory jsou nabízeny ve velkém množství variant, pro různé typy vláken (MMxSM), s různým dosahem, v modifikacích pro přenos dat po jednom vlákně či s PoE funkcionalitou (koncové převodníky lze napájet z PoE přepínače).
Převodníky CTC Union všech typů lze osazovat do 19" či 10" šasi pro instalace hvězdicovou topologií.
Záleží pouze na potřebě dané instalace.
Instalace konvertorů do rozváděčového šasi má další výhody v podobě hromadného napájení koncových převodníků a případně i hromadného řízení.
Řada FRM220 umožňuje dokonce i sestohování více šas ipro ještě jednodušší konfiguraci a dohled.
Modularitu konvertorů dále zvyšují převodníky s SFP slotem- ty můžeme osazovat transceivery různých výkonů, vlnových délek (CWDM), nebo protokolů pro různé aplikace.

3R repeatery (Retime, Reshape, Reamplify) CTC-Union jsou pak dostupné pro rychlosti od 155Mbps až do 10Gbps - používají SFP, SFP+ či XFP sloty.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
53 produktů
4 stránky
 
 
Kód

ZX-AK-C100S1SC-20-A1310-USB

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1550nm (typ A), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V či přes USB kompatibilní s ...

Výrobce

ZCOMAX

573.00 Kč 

bez DPH

693.33 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ZX-AK-RC-C2SFP

Media konvertor/ repeater 2R s SFP sloty multirate řady ZX, SFP/ SFP, 100Mbps až 2,5Gbps, neřiditelný přiložený externí zroj AC220V na DC5V...

Výrobce

ZCOMAX

1 223.00 Kč 

bez DPH

1 479.83 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-RC-C2SFP+

Media konvertor/ repeater 3R s SFP+ sloty 10Gbps multirate řady ZX, SFP+/ SFP+, 125Mbps až 11,7Gbps, neřiditelný, DC 5-12V ...

Výrobce

ZCOMAX

5 298.00 Kč 

bez DPH

6 410.58 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-RC-C2QSFP-40G

Media konvertor/ repeater 3R s QSFP+ sloty multirate řady ZX, QSFP+/ QSFP+, 40Gbps, podpora N x 10Gbps módu (4x 10G), neřiditelný včetně stand alone šasi s AC napájením (vestavěný DC zdroj) DC verze ...

Výrobce

ZCOMAX

36 940.00 Kč 

bez DPH

44 697.40 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C100S1SC-20-B1550-USB

Media konvertor 100BASE-Tx/ FX řady ZCOMAX AK, WDM, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ B), neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V či přes USB kompatibilní s ...

Výrobce

ZCOMAX

573.00 Kč 

bez DPH

693.33 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

FMC-1000MS

Media konvertor 100Mbps/1Gbps s SFP slotem řady FMC, 100/1000Mbps( RJ-45) - 100/1000 BASE-X SFP, řiditelný 802.3ah OAM/IP IN BAND + WEB MANAGEMENT, podpora jumbo rámců !!pro 100Mbps i 1Gbps transceive...

Výrobce

CTC UNION optika

1 746.00 Kč 

bez DPH

2 112.66 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 I-SC20A-CH01-AC

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu B, vč...

Výrobce

CTC UNION optika

999.00 Kč 

bez DPH

1 208.79 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ZX-AK-C100-WM-SM20

Media konvertor 100BASE-TX/ 100BASE-FX na zeď řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení přes externí přiložený AC220V na 5VDC...

Výrobce

ZCOMAX

674.00 Kč 

bez DPH

815.54 Kč 

s DPH

 
Kód

FMC-1000MS-DC

Media konvertor 100Mbps/1Gbps s SFP slotem řady FMC, 1000/100Mbps( RJ-45) - 1000/100 BASE-X SFP, řiditelný 802.3ah OAM/IP IN BAND + WEB MANAGEMENT, podpora jumbo rámců !!pro 100Mbps i 1Gbps transceive...

Výrobce

CTC UNION optika

1 948.00 Kč 

bez DPH

2 357.08 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C100S2SC-20-USB

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ 100BASE-FX řady AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V či přes USB kompatibilní s šasi ZX...

Výrobce

ZCOMAX

524.00 Kč 

bez DPH

634.04 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ZX-AK-C100MSC-2-USB

Media konvertor 100BASE-TX/ 100BASE-FX řady ZCOMAX AK, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený AC220V na 5V DC zdroj či přes USB kompatibilní s šasi ...

Výrobce

ZCOMAX

524.00 Kč 

bez DPH

634.04 Kč 

s DPH

 
Kód

FMC-1001S

Media konvertor/ switch s SFP slotem řady FMC, 10/100/1000Mbps( RJ-45) - 100/1000BASE-X SFP, neřiditelný, DIP switche Tento produkt nahrazuje FMC-1000S (EOL 12/2017)...

Výrobce

CTC UNION optika

1 377.00 Kč 

bez DPH

1 666.17 Kč 

s DPH

 
Kód

STE-100A/RS232

Media konvertor/ IP server 1x RS232 (DB9) na 10/100Mbps (RJ-45), WEB management...

Výrobce

CTC UNION optika

2 786.00 Kč 

bez DPH

3 371.06 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C100P1SC-20-A1550-BLACK

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, WDM,singlemode, 20km, SC simplex, Tx1550/ Rx1310nm (typ A), včetně externího DC zdroje, plastový, černý...

Výrobce

ZCOMAX

1 198.00 Kč 

bez DPH

1 449.58 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C100P2SC-20-BLACK

Media konvertor designový 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm napájení přes externí přiložený DC zdroj ...

Výrobce

ZCOMAX

562.00 Kč 

bez DPH

680.02 Kč 

s DPH

Doprodej

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...