1G

Hlavním účelem media konvertorů je využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.


Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
Nasazení řiditelných konvertorů dovoluje pak správci sítě vzdálenou konfiguraci a vzdálený dohled(u řady konvertorů FRM220 lze dohledovat a konfigurovat i vzdálené body).

V naší nabídce naleznete několik produktových řad optických konverotrů a repeaterů...
- FRM220 - CTC-Union, TW, nejvyšší řad(hi-end), ve stejném formátu i repeatery a CWDM mux-demux moduly
- FIB1 - CTC-Union, TW, střední řada, doprodej
- FMC - CTC-Union, TW, střední řada
- MC - TP-Link, Čína, low-cost
- ZCOMAX AK OEM, Čína, low-cost
- ZCOMAX MT OEM, Čína, low-cost
- IFC CTC-Union, průmyslové provedení


Konvertory jsou nabízeny ve velkém množství variant, pro různé typy vláken (MMxSM), s různým dosahem, v modifikacích pro přenos dat po jednom vlákně či s PoE funkcionalitou (koncové převodníky lze napájet z PoE přepínače).
Převodníky CTC Union všech typů lze osazovat do 19" či 10" šasi pro instalace hvězdicovou topologií.
Záleží pouze na potřebě dané instalace.
Instalace konvertorů do rozváděčového šasi má další výhody v podobě hromadného napájení koncových převodníků a případně i hromadného řízení.
Řada FRM220 umožňuje dokonce i sestohování více šas ipro ještě jednodušší konfiguraci a dohled.
Modularitu konvertorů dále zvyšují převodníky s SFP slotem- ty můžeme osazovat transceivery různých výkonů, vlnových délek (CWDM), nebo protokolů pro různé aplikace.

3R repeatery (Retime, Reshape, Reamplify) CTC-Union jsou pak dostupné pro rychlosti od 155Mbps až do 10Gbps - používají SFP, SFP+ či XFP sloty.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
51 produktů
4 stránky
 
 
Kód

ZX-AK-C1002S1SC-20-A1310

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V kompatibilní s šasi ZX-AK-R...

Výrobce

ZCOMAX

1 412.00 Kč 

bez DPH

1 708.52 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-R9244GP+

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP+),bez 1588...

Výrobce

ORING

41 510.00 Kč 

bez DPH

50 227.10 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04GC-D

Průmyslový DIN Gigabit 4 portový modul pro rozšiřující sloty...

Výrobce

ORING

4 552.00 Kč 

bez DPH

5 507.92 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C1002SFP-USED

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX AK, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný - SLEVA, ROZBALENÝ KUS napájení přes externí přiložený AC220V na DC5V zdroj kompatibilní s šasi...

Výrobce

ZCOMAX

648.00 Kč 

bez DPH

784.08 Kč 

s DPH

Použité zboží

Kód

RGS-R9244GP+-E

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP+),bez 1588...

Výrobce

ORING

49 160.00 Kč 

bez DPH

59 483.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C1002SFP

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX AK, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V kompatibilní s šasi ZX-AK-R14 všech varian...

Výrobce

ZCOMAX

575.00 Kč 

bez DPH

695.75 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C1002-WM-SM20

Media konvertor na zeď 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení přes přiložený externí zdroj AC2...

Výrobce

ZCOMAX

745.00 Kč 

bez DPH

901.45 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-92222GCP-NP

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP), US typ...

Výrobce

ORING

24 830.00 Kč 

bez DPH

30 044.30 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-92222GCP-NP-E

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP), dvojité DC, EU napájení...

Výrobce

ORING

32 330.00 Kč 

bez DPH

39 119.30 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FC-4100SFP

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, ekonomický a spolehlivý 8334 chipset napájení přes externí přiložený DC zdroj !!!není kompatib...

Výrobce

ZCOMAX

401.00 Kč 

bez DPH

485.21 Kč 

s DPH

 
Kód

FTH4-1000MS

Media konvertor pro ISP řady FTH4,1x10/100/1000Mbps(RJ-45)+ 1x SFP slot 1Gbps, OAM/IP IN-BAND, včetně rozvaděče...

Výrobce

CTC UNION optika

2 605.00 Kč 

bez DPH

3 152.05 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-1000ES-2F

Mediakonvertor/switch 1Gbps s SFP sloty řady FRM220,1000BASE-X SFP/ 1000BASE-X SFP, nemá IN-BAND management, lze řídit pouze v centrálním šasi...

Výrobce

CTC UNION optika

1 199.00 Kč 

bez DPH

1 450.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

RGS-9168GCP-US

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), US typ...

Výrobce

ORING

32 440.00 Kč 

bez DPH

39 252.40 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-9168GCP-EU

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), EU typ...

Výrobce

ORING

32 440.00 Kč 

bez DPH

39 252.40 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C1002-WM-SM20-WDM31

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX na zeď řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode WDM, 20km, SC simplex, Tx1310/ RX1550nm neřiditelný napájení přes externí přiložený zdr...

Výrobce

ZCOMAX

745.00 Kč 

bez DPH

901.45 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...