1G

Hlavním účelem media konvertorů je využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.


Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
Nasazení řiditelných konvertorů dovoluje pak správci sítě vzdálenou konfiguraci a vzdálený dohled(u řady konvertorů FRM220 lze dohledovat a konfigurovat i vzdálené body).

V naší nabídce naleznete několik produktových řad optických konverotrů a repeaterů...
- FRM220 - CTC-Union, TW, nejvyšší řad(hi-end), ve stejném formátu i repeatery a CWDM mux-demux moduly
- FIB1 - CTC-Union, TW, střední řada, doprodej
- FMC - CTC-Union, TW, střední řada
- MC - TP-Link, Čína, low-cost
- ZCOMAX AK OEM, Čína, low-cost
- ZCOMAX MT OEM, Čína, low-cost
- IFC CTC-Union, průmyslové provedení


Konvertory jsou nabízeny ve velkém množství variant, pro různé typy vláken (MMxSM), s různým dosahem, v modifikacích pro přenos dat po jednom vlákně či s PoE funkcionalitou (koncové převodníky lze napájet z PoE přepínače).
Převodníky CTC Union všech typů lze osazovat do 19" či 10" šasi pro instalace hvězdicovou topologií.
Záleží pouze na potřebě dané instalace.
Instalace konvertorů do rozváděčového šasi má další výhody v podobě hromadného napájení koncových převodníků a případně i hromadného řízení.
Řada FRM220 umožňuje dokonce i sestohování více šas ipro ještě jednodušší konfiguraci a dohled.
Modularitu konvertorů dále zvyšují převodníky s SFP slotem- ty můžeme osazovat transceivery různých výkonů, vlnových délek (CWDM), nebo protokolů pro různé aplikace.

3R repeatery (Retime, Reshape, Reamplify) CTC-Union jsou pak dostupné pro rychlosti od 155Mbps až do 10Gbps - používají SFP, SFP+ či XFP sloty.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
51 produktů
4 stránky
 
 
Kód

ZX-AK-C1002S1SC-20-A1310

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, singlemode, 20km, SC simplex, Tx1310/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený zdroj AC220V na DC5V kompatibilní s šasi ZX-AK-R...

Výrobce

ZCOMAX

981.00 Kč 

bez DPH

1 187.01 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C1002-WM-SM20

Media konvertor na zeď 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX řady ZCOMAX AK, v kovovém robustním ochraném boxu, singlemode, 20km, SC duplex, Tx1310/RX1310nm neřiditelný napájení přes přiložený externí zdroj AC2...

Výrobce

ZCOMAX

475.00 Kč 

bez DPH

574.75 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-MT-FC-4100SFP-POE1

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, ekonomický a spolehlivý 8334 chipset napájení přes externí přiložený DC zdroj DC52V není kvůli...

Výrobce

ZCOMAX

627.00 Kč 

bez DPH

758.67 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FC-4100-20

Media konvertor 100Mbps/1Gbps řady ZCOMAX MT, singlemode, 20km, SC duplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-LX, Tx1310/ Rx1550nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený DC zdroj 5V (1A) je kompatibilní s...

Výrobce

ZCOMAX

641.00 Kč 

bez DPH

775.61 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FC-4100-05

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, řady ZCOMAX AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, napájení přes externí přiložený DC zdroj (5V 1A) kompatibilní s 19" šasi ZX-MT-R16-2U...

Výrobce

ZCOMAX

611.00 Kč 

bez DPH

739.31 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C1002MSC-2

Media konvertor 100/1000BASE-T/ 1000BASE-SX, řady ZCOMAX AK, multimode, 550m, SC duplex, Tx1310/ Rx1310nm, napájení přes externí přiložený DC zdroj (5V) kompatibilní se šasi ZX-AK-R14 všech variant...

Výrobce

ZCOMAX

968.00 Kč 

bez DPH

1 171.28 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FC-4100SFP

Media konvertor/switch s SFP slotem řady ZCOMAX MT, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný, ekonomický a spolehlivý 8334 chipset napájení přes externí přiložený DC zdroj 5V 1A kompatibil...

Výrobce

ZCOMAX

360.00 Kč 

bez DPH

435.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FC-4100D-20A1310

Media konvertor 100Mbps/1Gbps řady ZCOMAX MT, WDM, typ A, singlemode, 20km, SC simplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-BX, Tx1310/ Rx1550nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený DC zdroj 5V (1A) je k...

Výrobce

ZCOMAX

782.00 Kč 

bez DPH

946.22 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FC-4100D-20B1550

Media konvertor 100Mbps/1Gbps řady ZCOMAX MT, WDM, typ B, singlemode, 20km, SC simplex, 100/1000BASE-T/ 1000BASE-BX, Tx1550nm/Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený DC zdroj 5V 1A je ko...

Výrobce

ZCOMAX

782.00 Kč 

bez DPH

946.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04GC-D

Průmyslový DIN Gigabit 4 portový modul pro rozšiřující sloty...

Výrobce

ORING

4 223.00 Kč 

bez DPH

5 109.83 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-R9244GP+

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP+),bez 1588...

Výrobce

ORING

38 510.00 Kč 

bez DPH

46 597.10 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-R9244GP+-E

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP+),bez 1588...

Výrobce

ORING

45 600.00 Kč 

bez DPH

55 176.00 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-92222GCP-NP-E

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP), dvojité DC, EU napájení...

Výrobce

ORING

29 990.00 Kč 

bez DPH

36 287.90 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-92222GCP-NP

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP), US typ...

Výrobce

ORING

23 030.00 Kč 

bez DPH

27 866.30 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-9168GCP-US

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), US typ...

Výrobce

ORING

30 100.00 Kč 

bez DPH

36 421.00 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...