MM

Hlavním účelem media konvertorů je využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.


Media konvertory CTC Union jsou plně transparentní pro protokoly na 2. i 3. vrstvě, jako např. IEEE 802,1q, VLAN tagování, Spanning Tree Protol, IPX, IP atd.
Nasazení řiditelných konvertorů dovoluje pak správci sítě vzdálenou konfiguraci a vzdálený dohled(u řady konvertorů FRM220 lze dohledovat a konfigurovat i vzdálené body).

V naší nabídce naleznete několik produktových řad optických konverotrů a repeaterů...
- FRM220 - CTC-Union, TW, nejvyšší řad(hi-end), ve stejném formátu i repeatery a CWDM mux-demux moduly
- FIB1 - CTC-Union, TW, střední řada, doprodej
- FMC - CTC-Union, TW, střední řada
- MC - TP-Link, Čína, low-cost
- ZCOMAX AK OEM, Čína, low-cost
- ZCOMAX MT OEM, Čína, low-cost
- IFC CTC-Union, průmyslové provedení


Konvertory jsou nabízeny ve velkém množství variant, pro různé typy vláken (MMxSM), s různým dosahem, v modifikacích pro přenos dat po jednom vlákně či s PoE funkcionalitou (koncové převodníky lze napájet z PoE přepínače).
Převodníky CTC Union všech typů lze osazovat do 19" či 10" šasi pro instalace hvězdicovou topologií.
Záleží pouze na potřebě dané instalace.
Instalace konvertorů do rozváděčového šasi má další výhody v podobě hromadného napájení koncových převodníků a případně i hromadného řízení.
Řada FRM220 umožňuje dokonce i sestohování více šas ipro ještě jednodušší konfiguraci a dohled.
Modularitu konvertorů dále zvyšují převodníky s SFP slotem- ty můžeme osazovat transceivery různých výkonů, vlnových délek (CWDM), nebo protokolů pro různé aplikace.

3R repeatery (Retime, Reshape, Reamplify) CTC-Union jsou pak dostupné pro rychlosti od 155Mbps až do 10Gbps - používají SFP, SFP+ či XFP sloty.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
21 produktů
2 stránky
 
 
Kód

FRM220-10/100 I-SC002

10/100 Base-TX/FX Media konvertor řady FRM220, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01...

Výrobce

CTC UNION optika

1 486.00 Kč 

bez DPH

1 798.06 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-FMC-DXMM-T

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ 100BASE-FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, MM, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC (svorkovnice), včetně držáku na DIN...

Výrobce

ZCOMAX

2 304.00 Kč 

bez DPH

2 787.84 Kč 

s DPH

 
Kód

FTH4-100M-SC002

Media konvertor pro ISP řady FTH4, 1x10/100Mbps(RJ-45) + 1x100BASE-FX, MM 2km,SC Duplex,OAM/IP IN-BAND, 11dB, včetně rozvaděče...

Výrobce

CTC UNION optika

2 287.00 Kč 

bez DPH

2 767.27 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100i-2E-SC002

Media konvertor přepínač řady FRM220, 2x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x 100BASE-FX, MM 2km, SC Duplex, OAM/ IP IN-BAND management, jen karta...

Výrobce

CTC UNION optika

5 673.00 Kč 

bez DPH

6 864.33 Kč 

s DPH

 
Kód

FMC-10/100-SC002

10/100 Base-TX/FX media konvertor řady FMC, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, neřiditelný...

Výrobce

CTC UNION optika

947.00 Kč 

bez DPH

1 145.87 Kč 

s DPH

 
Kód

MC100CM

Media konvertor 10/100BASE-Tx/ FX řady MC, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

591.00 Kč 

bez DPH

715.11 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C100MSC-2-USB

Media konvertor 100BASE-TX/ 100BASE-FX řady ZCOMAX AK, multimode, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, neřiditelný napájení přes externí přiložený AC220V na 5V DC zdroj či přes USB kompatibilní s šasi ...

Výrobce

ZCOMAX

529.00 Kč 

bez DPH

640.09 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-111FB-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 256.00 Kč 

bez DPH

3 939.76 Kč 

s DPH

 
Kód

FMC-1000M-SC 001

10/100/1000Base-TX(RJ-45)/1000Base-SX (SC Duplex), převodník řady FMC, neřiditelný, MM 550m (50/125), 8,5dB, 850nm...

Výrobce

CTC UNION optika

1 573.00 Kč 

bez DPH

1 903.33 Kč 

s DPH

 
Kód

MC200CM

Media konvertor 1Gbps řady MC, multimode, 550m, SC duplex, 1000BASE-T/ 1000BASE-SX, Tx850/ Rx850nm, neřiditelný, 9V...

Výrobce

TP-LINK

730.00 Kč 

bez DPH

883.30 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-E1B-SC002

Media konvertor řady FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, E1 75Ohm BNC, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01 ...

Výrobce

CTC UNION optika

4 088.00 Kč 

bez DPH

4 946.48 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-E1R-SC002

Media konvertor řady FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, E1/T1 120Ohm RJ45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01...

Výrobce

CTC UNION optika

4 088.00 Kč 

bez DPH

4 946.48 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-FXO/FXS-SC002

Media konvertor FXO/FXS řady FRM220, 2km, SC konektor, Multimode, TX1310nm/RX1310nm, 11dB, RJ-11, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01...

Výrobce

CTC UNION optika

10 210.00 Kč 

bez DPH

12 354.10 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-BRI-ST002

Media konvertor ISDN řady FRM220, multimode, dosah 500m FO + 300m metalika, ST dup., 1310nm, RJ-45, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01 Sta...

Výrobce

CTC UNION optika

23 460.00 Kč 

bez DPH

28 386.60 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-RS232-SC002

Media konvertor řady FRM220, multimode, 2km, SC duplex, 1310nm, 11dB, RS232 26pin CANON, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01...

Výrobce

CTC UNION optika

5 110.00 Kč 

bez DPH

6 183.10 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...