SM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
184 produktů
13 stránek
 
 
Kód

FRM220-10/100 I-SC20A

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu B, po...

Výrobce

CTC UNION optika

2 162.00 Kč 

bez DPH

2 616.02 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 M-SC20A

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND OAM IP manag., funguje pouze oproti typu B,...

Výrobce

CTC UNION optika

2 821.00 Kč 

bez DPH

3 413.41 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 M-SC20B

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND/ OAM IP manag., funguje pouze oproti typu A...

Výrobce

CTC UNION optika

3 041.00 Kč 

bez DPH

3 679.61 Kč 

s DPH

 
Kód

FIB1-10/100S/SC015N

10/100 Base-TX/FX Media konvertor řady FIB, 15km, SC konektor, Singlemode, TX1310nm/RX1310nm, 12dB, neřiditelný, (řiditelná varianta převodníku na přání)...

Výrobce

CTC UNION optika

399.00 Kč 

bez DPH

482.79 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

FRM220-10/100 I-SC20B

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu A, po...

Výrobce

CTC UNION optika

2 235.00 Kč 

bez DPH

2 704.35 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 I-SC20A-CH01-AC

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 20km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu B, vč...

Výrobce

CTC UNION optika

999.00 Kč 

bez DPH

1 208.79 Kč 

s DPH

Snížená cena

Kód

FRM220-10/100 I-SC40A

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 40km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu B, po...

Výrobce

CTC UNION optika

2 638.00 Kč 

bez DPH

3 191.98 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 I-SC40B

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 40km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu A, po...

Výrobce

CTC UNION optika

3 297.00 Kč 

bez DPH

3 989.37 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 I-SC60A

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 60km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu B, po...

Výrobce

CTC UNION optika

4 580.00 Kč 

bez DPH

5 541.80 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 I-SC60B

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 60km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu A, po...

Výrobce

CTC UNION optika

9 526.00 Kč 

bez DPH

11 526.46 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 I-SC80A

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 80km, SC konektor, Singlemode Tx1310 /Rx1550nm (typ A), 17dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu B, po...

Výrobce

CTC UNION optika

5 459.00 Kč 

bez DPH

6 605.39 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-10/100 I-SC80B

10/100 Base-TX/FX WDM media konvertor řady FRM220, 80km, SC konektor, Singlemode Tx1550 /Rx1310nm (typ B), 14dB, pro přenos dat po jednom SM vlákně, IN-BAND management, funguje pouze oproti typu A, po...

Výrobce

CTC UNION optika

10 080.00 Kč 

bez DPH

12 196.80 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-E1B-SC120

Media konvertor řady FRM220, singlemode, 120km, SC duplex, 1550nm, 35dB, DFB Laser, E1 75Ohm BNC, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01 ...

Výrobce

CTC UNION optika

14 040.00 Kč 

bez DPH

16 988.40 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-E1B-SC015

Media konvertor řady FRM220, singlemode, 15km, SC duplex, 1310nm, 12dB, E1 75Ohm BNC, IN-BAND management, pouze karta, pro STAND ALONE provoz je nutné instalovat do šasi FRM220-CH01 ...

Výrobce

CTC UNION optika

4 320.00 Kč 

bez DPH

5 227.20 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...