MTP/ MPO fanout, hydra a patchcordy

 



 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

2071

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

80

položek

4

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO (samička) - 8x LC, 3m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, OEM ZCOMAX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO (samička) - 8x LC, šlahouny d=2mm, 3m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX TRANSCEIVER PINOUT - Používá se pro QSFP+ SR4 40Gbps moduly - rozdělení na 4x 10Gbps (SFP+)

detail porovnat
     

1 066.00
Kč  bez DPH
 
Přípravek MPO Plus Gel Pad SMART CLEANER pro očištění konektorů typu MPO/ MPT, pro 10ks konektorů

Přípravek MPO Plus Gel Pad Smart Cleaner - pro očištění konektorů typu MPO/ MPT, pro 10ks konektorů, jednorázové očistí jako jediný přípravek i prostor kolem pinů, japonská kvalita, TOP řešení na trhu pro čiš. přes adaptéry pak produkt SCK-PT-MPO-GSC

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

141.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPO24f-MPO24f, 2m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 24f, překřížené, OEM ZCOMAX

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPO-24f/ MPO-24f, 2m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 24x vlákno, překřížené, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů 100Gbps SR10 SR4 moduly pak vyžadují 12vláknový MPO konektor/ kabel

detail porovnat
     

2 451.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf mini-MPOf mini, 2m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, překřížené, SENKO JAPAN

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf mini-MPOf mini, 2m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12x vlákno, překřížené, SENKO JAPAN zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 moduly pak vyžadují 24vláknový MPO konektor.

detail porovnat
     

974.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf mini-MPOf mini, 3m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, překřížené, SENKO JAPAN

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf mini-MPOf mini, 2m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12x vlákno, překřížené, SENKO JAPAN zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 moduly pak vyžadují 24vláknový MPO konektor.

detail porovnat
     

1 104.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf-MPOf, 1m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, překřížené, OEM ZCOMAX

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf-MPOf, 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, překřížené, 12x vlákno, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 moduly pak vyžadují 24vláknový MPO konektor.

detail porovnat
     

1 225.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1 9/125, MPOf-MPOf (APC), 2m, I/L 0,2dB, R/L -50dB, 12f, překřížené, OEM ZCOMAX

Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO-MPO (samička-samička), APC broušení, 2m, I/L 0,3dB, R/L -50dB, 12vláken, překřížené, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů IR4 PSM (Parallel Single Mode)

detail porovnat
     

1 139.00
Kč  bez DPH
 
Držák optického konektoru SPLICE-ON typu MPO, pro svářečku ILSINTECH SWIFT R5

Držák optického konektoru SPLICE-ON typu MPO, pro svářečku ILSINTECH SWIFT R5

detail porovnat
     

2 824.00
Kč  bez DPH
 
Klávesnice CZ

detail porovnat
     

Kč  bez DPH
 
Klávesnice Chicony PS/2 W98, CZ

detail porovnat
     

Kč  bez DPH
 
MPO referenční patchkabel - type A, unpinned to unpinned, 0.5m

MPO reference cord - type A, unpinned to unpinned, 0.5m

detail porovnat
     

7 421.00
Kč  bez DPH
 
MPO referenční patchkabel - type B, unpinned to unpinned, 0.5m

MPO reference cord - type B, unpinned to unpinned, 0.5m

detail porovnat
     

7 421.00
Kč  bez DPH
 
MPO refereční patchkabel - type C, unpinned to unpinned, 0.5m

MPO reference cord - type C, unpinned to unpinned, 0.5m

detail porovnat
     

7 421.00
Kč  bez DPH
 
MPO testovací patchkabel - type A, unpinned to pinned, 2m

MPO test (launch or tail) cord - type A, unpinned to pinned, 2m

detail porovnat
     

7 421.00
Kč  bez DPH
 
MPO Type A adaptér

MPO Type A adapter

detail porovnat
     

1 889.00
Kč  bez DPH
 
Sada pro testování multimode MPO

MPO test kit for WireXpert including light source, power meter, a pair of unpinned to pinned Type A test cords, a pair of type A adapters, one unpinned to unpinned type A reference cord, one unpinned to unpinned type B reference cord, MPO cleaning kit

detail porovnat
     

141 540.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPO24f-MPO24f, 5m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 24f, překřížené, OEM ZCOMAX

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPO-24f/ MPO-24f, 5m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 24x vlákno, překřížené, OEM ZCOMAX zapojení překřížené - pro propojení dvou transceiverů 100Gbps SR10 SR4 moduly pak vyžadují 12vláknový MPO konektor/ kabel

detail porovnat
     

3 000.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPO24f-MPO24f, 7m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 24f, překřížené, OEM ZCOMAX

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPO-24f/ MPO-24f, 7m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 24x vlákno, překřížené (typ B), OEM ZCOMAX zapojení překřížené - pro propojení dvou transceiverů 100Gbps SR10 SR4 moduly pak vyžadují 12vláknový MPO konektor/ kabel

detail porovnat
     

3 550.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf-MPOf, 3m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, překřížené, OEM ZCOMAX

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf-MPOf, 3m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, překřížené, 12x vlákno, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4 SR10 moduly vyžadují 24vláknový MPO konektor

detail porovnat
     

1 539.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf-MPOf, 8m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12f, překřížené, OEM ZCOMAX

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPOf-MPOf, 8m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, překřížené, 12x vlákno, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4 SR10 moduly vyžadují 24vláknový MPO konektor

detail porovnat
     

2 324.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

80

položek

4

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.