loopback

co se nikam nevešlo...

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
7 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OLB-50-MTP-ELITE-FEM-24f-T1

MTP/ MPO ELITE Female LOOPBACK MM 50/125 24 vláknový typ, TYPE 1 (vhodné pro testování CXP/ CFP 100G SR10 modulů) kompatibilní s MPO...

Výrobce

USCONEC

3 224.00 Kč 

bez DPH

3 901.04 Kč 

s DPH

 
Kód

OLB-50-LC

Loopback MM OM2 50/125, 2x LC/PC, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

212.00 Kč 

bez DPH

256.52 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OLB-9-LC

Loopback SM OS1 9/125 G652D, 2x LC/PC, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

146.00 Kč 

bez DPH

176.66 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OLB-9-MTP-ELITE-FEM-12f-T1

MTP ELITE Female LOOPBACK MM 9/125 12 vláknový typ, APC, TYPE 1 (vhodné pro testování QSFP+ 40G PSM modulů) kompatibilní s MPO...

Výrobce

USCONEC

1 527.00 Kč 

bez DPH

1 847.67 Kč 

s DPH

 
Kód

OLB-9-MTP-ELITE-FEM-24f-T1

MTP ELITE Female LOOPBACK MM 9/125 24 vláknový typ, APC, TYPE 1 (vhodné pro testování CXP/ CFP 100G PSM modulů) kompatibilní s MPO...

Výrobce

USCONEC

2 916.00 Kč 

bez DPH

3 528.36 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-MTP-HOUSING-REMOVE-TOOL

MTP housing removal/ disassembly tool - nástroj pro rozebrání MTP konektoru - pro čištění, přeleštění či změnu pohlaví MTP originálních USCONEC konektorů...

Výrobce

USCONEC

5 754.00 Kč 

bez DPH

6 962.34 Kč 

s DPH

 
Kód

OLB-50-MTP-ELITE-FEM-12f-T1

MTP ELITE Female LOOPBACK MM 50/125 12 vláknový typ, TYPE 1 (vhodné pro testování QSFP+ 40G SR4 modulů) kompatibilní s MPO...

Výrobce

USCONEC

1 532.00 Kč 

bez DPH

1 853.72 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...