síťové karty

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
7 produktů
1 stránka
 
 
Kód

NIC-OPT-930

Karta síťová optická 1Gbps, 1x SFP slot, PCI-E, čipset Marvell 88e8056,...

Výrobce

OPTONE TECHNOLOGY

3 049.00 Kč 

bez DPH

3 689.29 Kč 

s DPH

 
Kód

NIC-OPT-910M

Karta síťová optická 100Mbps, MM, 1310nm, 2km, PCI...

Výrobce

OPTONE TECHNOLOGY

813.00 Kč 

bez DPH

983.73 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

NIC-OPT-910S

Karta síťová optická 100Mbps, SM, 1310nm, 25km, PCI...

Výrobce

OPTONE TECHNOLOGY

921.00 Kč 

bez DPH

1 114.41 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

NIC-OPT-921S

Karta síťová optická 1Gbps, SM, 1310nm, 20km, PCI, Realtek 8169 čipset...

Výrobce

OPTONE TECHNOLOGY

1 951.00 Kč 

bez DPH

2 360.71 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

NIC-OPT-X710DA4-ZX

Karta síťová 10Gbps - Ethernet converged Network adapter 4x SFP+ 10G,PCIe x8,Intel XL710 čipset, nový design s menším PCB, příbalem BLADE čelo...

Výrobce

ZCOMAX

7 214.00 Kč 

bez DPH

8 728.94 Kč 

s DPH

 
Kód

NIC-OPT-X710DA2-ZX

10Gb/s SFP+ Ethernet Converged Network Adapter, PCIe x8, Dual SFP+ Ports, Compatible for Intel X710-BM2, Intel X710 čipset, nový design s menším PCB, příbalem BLADE čelo...

Výrobce

ZCOMAX

5 619.00 Kč 

bez DPH

6 798.99 Kč 

s DPH

 
Kód

NIC-OPT-X540-T2-ZX

10Gb/s SFP+ Ethernet Converged Network Adapter, PCIe x8, Dual SFP+ Ports, Compatible for Intel X710-BM2, Intel X710 čipset, nový design s menším PCB, příbalem BLADE čelo...

Výrobce

ZCOMAX

4 531.00 Kč 

bez DPH

5 482.51 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...