útlumové články

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
73 produktů
5 stránek
 
 
Kód

OAT-POFA-MF-OEM-E2/APC-S01-SM

Článek útlumový E2000/APC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 01dB, zirkoniové s dopovaným vláknem ...

Výrobce

Optika pasivní

950.00 Kč 

bez DPH

1 149.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-OEM-E2/APC-S02-SM

Článek útlumový E2000/APC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 02dB, zirkoniové s dopovaným vláknem ...

Výrobce

Optika pasivní

950.00 Kč 

bez DPH

1 149.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-OEM-E2/APC-S03-SM

Článek útlumový E2000/APC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 03dB, zirkoniové s dopovaným vláknem ...

Výrobce

Optika pasivní

950.00 Kč 

bez DPH

1 149.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-OEM-E2/APC-S05-SM

Článek útlumový E2000/APC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 05dB, zirkoniové s dopovaným vláknem ...

Výrobce

Optika pasivní

950.00 Kč 

bez DPH

1 149.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-OEM-E2/APC-S07-SM

Článek útlumový E2000/APC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 07dB, zirkoniové s dopovaným vláknem ...

Výrobce

Optika pasivní

950.00 Kč 

bez DPH

1 149.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-OEM-E2/APC-S10-SM

Článek útlumový E2000/APC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 07dB, zirkoniové s dopovaným vláknem ...

Výrobce

Optika pasivní

950.00 Kč 

bez DPH

1 149.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-OEM-E2/APC-Sxx-SM

Článek útlumový E2000/APC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, xxdB, zirkoniové s dopovaným vláknem 1 - 20dB (fixní útlum je třeba zvolit při objednání)...

Výrobce

Optika pasivní

950.00 Kč 

bez DPH

1 149.50 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

OAT-POFA-MF-FU-S10-MM1

Článek útlumový FC/UPC, MM 62,5/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem...

Výrobce

Optika pasivní

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-FU-S15-MM1

Článek útlumový FC/UPC, MM 62,5/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem...

Výrobce

Optika pasivní

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-FU-S20-MM1

Článek útlumový FC/UPC, MM 62,5/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem...

Výrobce

Optika pasivní

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-FU-S05-MM1

Článek útlumový FC/UPC, MM 62,5/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem...

Výrobce

Optika pasivní

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-FU-Sxx-MM1

Článek útlumový FC/UPC, MM 62,5/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm, xxdB, zirkoniové s dopovaným jádrem, 1 - 20dB (fixní útlum je třeba zvolit při objednání)...

Výrobce

Optika pasivní

361.00 Kč 

bez DPH

436.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-FU-S10-SM

Článek útlumový FC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem...

Výrobce

Optika pasivní

144.00 Kč 

bez DPH

174.24 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-FU-S12-SM

Článek útlumový FC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 12dB, zirkoniové s dopovaným vláknem...

Výrobce

Optika pasivní

144.00 Kč 

bez DPH

174.24 Kč 

s DPH

 
Kód

OAT-POFA-MF-FU-S15-SM

Článek útlumový FC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem...

Výrobce

Optika pasivní

144.00 Kč 

bez DPH

174.24 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...