zrcátka (mirrors)

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

OMR-FC-PC-SM

Zrcátko optické s konektorem FC singlemode, R/L je menší než 0,5dB...

Výrobce

EigenLight

3 304.00 Kč 

bez DPH

3 997.84 Kč 

s DPH

 
Kód

OMR-FARADAY-3m-FCA

Faraday zrcátko, 1550nm, G.657.A1 250um, 3m, FC/APC, 3x15mm steel box...

Výrobce

Optika pasivní

1 525.00 Kč 

bez DPH

1 845.25 Kč 

s DPH

 
Kód

OMR-FARADAY-3m-FCA_v1

Faraday zrcátko, 1550nm, G.657.A1 250um, 3m, FC/APC, 5x 34mm steel box...

Výrobce

Optika pasivní

1 068.00 Kč 

bez DPH

1 292.28 Kč 

s DPH

Výprodej