MULTIMODE 50/125 OM2

Další podkategorie MULTIMODE 50/125 OM2

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
68 produktů
5 stránek
 
 
Kód

OPAC-50-LC/SC-1D-ZX

Mode-condition patchcord LC singlemode/SC multimode 50/125, délka 1m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

266.00 Kč 

bez DPH

321.98 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-SC/SC-1D-ZX

Mode-condition patchcord SC singlemode/SC multimode 50/125, délka 1m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

207.00 Kč 

bez DPH

250.59 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-LC/ST-1D-ZX

Mode-condition patchcord LC singlemode/ST multimode 50/125, délka 1m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

234.00 Kč 

bez DPH

283.26 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-LC/LC-1D-ZX

Mode-condition patchcord LC singlemode/SC multimode 50/125, délka 1m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

266.00 Kč 

bez DPH

321.98 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-LC/LC-2D-ZX

Mode-condition patchcord LC singlemode/LC multimode 50/125, délka 2m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

275.00 Kč 

bez DPH

332.87 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-SCA/SC-2D-ZX

Mode-condition patchcord SC/APC singlemode na SC multimode 50/125, délka 2m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

221.00 Kč 

bez DPH

267.53 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-SCA/ST-2D-ZX

Mode-condition patchcord SC/APC singlemode na ST multimode 50/125, délka 2m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

221.00 Kč 

bez DPH

267.53 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-SC/ST-3D-ZX

Mode-condition patchcord SC singlemode/ST multimode 50/125, délka 3m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

235.00 Kč 

bez DPH

284.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-LC/SC-2D-ZX

Mode-condition patchcord LC singlemode/SC multimode 50/125, délka 2m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

275.00 Kč 

bez DPH

332.87 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-LC/SC-3D-ZX

Mode-condition patchcord LC singlemode/SC multimode 50/125, délka 3m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

285.00 Kč 

bez DPH

344.97 Kč 

s DPH

 
Kód

OPAC-50-LC/ST-3D-ZX

Mode-condition patchcord LC singlemode/ST multimode 50/125, délka 1m, duplex OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

234.00 Kč 

bez DPH

283.26 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/E2-2D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-E2000, 2m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -30dB, konektory R&M...

Výrobce

R&M optika

1 743.00 Kč 

bez DPH

2 109.15 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/E2-1D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-E2000, 1m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -30dB, konektory R&M...

Výrobce

R&M optika

1 789.00 Kč 

bez DPH

2 164.81 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/ST-1D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-ST, 1m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

1 160.00 Kč 

bez DPH

1 403.72 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/LC-1D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-LC, 1m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

1 241.00 Kč 

bez DPH

1 501.73 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...