Standardní délky

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
345 produktů
23 stránek
 
 
Kód

OPA-9A-LCA/SCA-2D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, LC/APC-SC/APC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

119.00 Kč 

bez DPH

144.11 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LCA/SCA-5D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, LC/APC-SC/APC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

141.00 Kč 

bez DPH

170.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LCA/SCA-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, LC/APC-SC/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

112.00 Kč 

bez DPH

135.64 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-1D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

110.00 Kč 

bez DPH

133.22 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-0,5D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 0,5m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

110.00 Kč 

bez DPH

133.22 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SC/SC-10D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A2, SC/PC-SC/PC, 10m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

170.00 Kč 

bez DPH

205.82 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SC/SC-30D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A2, SC/PC-SC/PC, 30m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

316.00 Kč 

bez DPH

382.48 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-FCA/FC-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, FC/APC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,2dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

135.00 Kč 

bez DPH

163.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/SCA-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-SC/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

109.00 Kč 

bez DPH

132.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-5D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

120.00 Kč 

bez DPH

145.32 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/SC-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-SC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

105.00 Kč 

bez DPH

127.17 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/FC-5D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-FC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

128.00 Kč 

bez DPH

155.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/FC-2D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-FC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

114.00 Kč 

bez DPH

138.06 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/LC-2D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A2, SC/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

114.00 Kč 

bez DPH

138.06 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/LC-1D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A2, SC/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

110.00 Kč 

bez DPH

133.22 Kč 

s DPH