Standardní délky

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
366 produktů
25 stránek
 
 
Kód

OPA-9-SCA/SCA-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-SC/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

103.00 Kč 

bez DPH

124.63 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-5D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

114.00 Kč 

bez DPH

137.94 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/SC-0,5D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-SC/PC, 0,5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

100.00 Kč 

bez DPH

121.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/FC-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

104.00 Kč 

bez DPH

125.84 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LCA/SCA-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, LC/APC-SC/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

106.00 Kč 

bez DPH

128.26 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LCA/SCA-2D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, LC/APC-SC/APC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

113.00 Kč 

bez DPH

136.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LCA/SCA-5D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, LC/APC-SC/APC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -60dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

134.00 Kč 

bez DPH

162.14 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-1D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

104.00 Kč 

bez DPH

125.84 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-0,5-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 0,5m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

104.00 Kč 

bez DPH

125.84 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-0,75-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 0,75m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

104.00 Kč 

bez DPH

125.84 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SC/SC-30D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A2, SC/PC-SC/PC, 30m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

299.00 Kč 

bez DPH

361.79 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SCA-7D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 7m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

145.00 Kč 

bez DPH

175.45 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SCA-10D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 10m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

165.00 Kč 

bez DPH

199.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SCA-15D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 15m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

200.00 Kč 

bez DPH

242.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/SCA-0,25D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-SC/APC, 0,25m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

103.00 Kč 

bez DPH

124.63 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...