SINGLEMODE 9/125 OS1/ OS2

Další podkategorie SINGLEMODE 9/125 OS1/ OS2

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
336 produktů
23 stránek
 
 
Kód

OPA-9-SCA/LC-2D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

101.00 Kč 

bez DPH

122.33 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-4D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 4m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

109.00 Kč 

bez DPH

132.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-6D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 6m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

117.00 Kč 

bez DPH

141.69 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-2D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

101.00 Kč 

bez DPH

122.33 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-3D-T-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

105.00 Kč 

bez DPH

127.17 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

97.00 Kč 

bez DPH

117.49 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-5D-ZX-BLUE

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 5m, LSOH modrý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

105.00 Kč 

bez DPH

127.17 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-7D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 7m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

113.00 Kč 

bez DPH

136.85 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-10D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 10m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

125.00 Kč 

bez DPH

151.37 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SCA/LC-5D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

113.00 Kč 

bez DPH

136.85 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SCA-1D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

96.00 Kč 

bez DPH

116.28 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SCA-2D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

102.00 Kč 

bez DPH

123.54 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SCA-3D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

109.00 Kč 

bez DPH

132.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SCA-5D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

121.00 Kč 

bez DPH

146.53 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SCA-7D-ZX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 7m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

134.00 Kč 

bez DPH

162.26 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...