Patchcordy optické

 

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině.

- AMP
- německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
- Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 3 výrobců E2000 konektorů, drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
- Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 3 výrobců E2000 konektorů, levnější než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
- SENKO- japonské konektory s přidanou hodnotou (angled boots, short boots, unibody LC, one-piece adaptery atd.), kompletace a měření v Japonsku (LC a SC), kvalitní v nižší cenové hladině, lze kustomizovat u větších sérií (délka, typ vlákna, atd.)
- SEIKOH GIKEN- japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
- FOCI - taiwanské komponenty, kompletace a měření na Taiwanu, armované provedení (proti hlodavcům a mechanickému poškození), lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
- ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost patchcordů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba.
Garantované parametry jsou o něco horší než u námi stále preferovaných a doporučovaných značkových pigtaulů (TYCO, SEIKOH, H+S, R&M) kompletovaných v ČR.

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.
Konektory E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX).

Uvedené patchcordy jsou pouze užším výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, FDDI, MTRJ, VF-45.
Kabely lze vyrobit na přání v jakékoliv délce a provedení (900um, simplex, tenký duplex, duplex, zesílený duplex, ....).
Duplexní i simplexní kabely je možno dodat tenké (2x 1,8mm), či v běžném provedení (2x 2,8mm).
Tenká varianta je výhodná pro hustší instalace, kabel tak zabere méně místa např. ve vyvazovacích panelech.
Patchcordy lze také dodat již před-osazené v kabelové chráničce viz. příplatky.



 

další podkategorie Patchcordy optické:

 
 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1246

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

563

položek

29

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

108.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 1,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCO

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 1,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

108.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/APC-SC/PC, 0,5m,LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm,I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+),OEM ZCO

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-SC/PC, 0,5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

99.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/PC-SC/PC, 20m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 20m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

178.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/PC-SC/PC, 15m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 15m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

156.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/UPC-SC/UPC, 10m, LSOH modrý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 10m, LSOH modrý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

156.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/APC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCO

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-FC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

104.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/PC-SC/PC, 7m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 7m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

122.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/PC-SC/PC, 10m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 10m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

135.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/APC-LC/PC, 5m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

121.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC-SC/APC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

103.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC-SC/APC, 2m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

110.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC-SC/APC, 3m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

117.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC-SC/APC, 5m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

130.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC-SC/APC, 7m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 7m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

144.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC-SC/APC, 10m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 10m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

164.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC-SC/APC, 15m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125 G657A1, SC/APC-SC/APC, 15m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

199.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/APC-SC/APC, 0,25m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-SC/APC, 0,25m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

103.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/APC-SC/APC, 0,5m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -55dB (G1), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-SC/APC, 0,5m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -55dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

103.00
Kč  bez DPH
 
Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125, SC/APC-LC/PC, 0,7m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,2dB (C+), R/L -50dB (G2+), OEM ZCOMAX

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/APC-LC/PC, 0,7m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

104.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

563

položek

29

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.