OM5

Další podkategorie OM5

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
3 produkty
1 stránka
 
 
Kód

OPA-OM5-LC/SC-1D-ZX

Patchcord multimode OM5 50/125 WIDEBAND, LC-SC, 1m, LSOH barva zelená duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

112.00 Kč 

bez DPH

135.64 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM5-SC/SC-1D-ZX

Patchcord multimode OM5 50/125 WIDEBAND, SC-SC, 1m, LSOH barva zelená duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

112.00 Kč 

bez DPH

135.64 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM5-PRIPLATEK-1m-2800-ZX

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 2,8mm, barva zelená, MM OM4 50/125 WIDEBAND, pro kalkulaci optických patchcordů nestandartních délek...

Výrobce

ZCOMAX

21.20 Kč 

bez DPH

25.65 Kč 

s DPH