armované

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině

- USCONEC - americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomizovat

- SENKO - japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory a další speciality, kompletace a měření Japonsko či UK, lze kustomizovat



- AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření ve Švýcarsku, jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, dražší než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- SEIKOH GIKEN- japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), vysoce kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- NISSIN- MPO kabelové sestavy, japonské konektory, kompletace a měření v Číně

- NOVOBIT - čínské komponenty, kompletace a měření Čína, armované provedení (proti hlodavcům a mechanickému poškození. Kabelový plášť je v provedení LSOH + UV stabilní. TOP kvalita, lze kustomizovat

- ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost patchcordů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba, garantované parametry třídy broušení C.

- ZCOMAX PREMIUM - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), vlákno CORNING, prémiová třída broušení B+, 3D protokol, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
ZCOMAX PREMIUM řada pak nabízí stejné a nebo lepší parametry jako u značkových patchcordů, navíc s garancí útlumu a nejvyšší možnou kvalitou broušení, doložené konkrétním 3D protokolem u každého kusu
Patch-cordy řady ZCOMAX PREMIUM využívají pak kabel 2x 2mm, tedy jsou tenčí něž běžné 2x 2,8mm provedení - to je výhodou pro vysokohustotní aplikace - pro efektivnější organizaci ve vyvazovacích panelech

Třídy útlumu (I/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-34); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třída A: není zatím specifikováno
Třída B: střední hodnota <0,12dB; pro více než 97% kusů pak < 0,25dB
Třída C: střední hodnota <0,25dB; pro více než 97% kusů pak < 0,50dB
Třída D: střední hodnota <0,5dB; pro více než 97% kusů pak < 1dB

Třídy (Grades) útlumu odrazu (R/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třida G1: >55dB
Třída G2: >45dB
Třída G3: >35dB
Třída G4: >26dB

U všech dodávaných MM patchcordů pak platí R/L je >35dB, I/L je <0,2dB

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory
E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX).
Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, FDDI, MTRJ, VF-45.

Kabely lze vyrobit na přání v jakékoliv délce a provedení (900um, simplex, tenký duplex, duplex, zesílený duplex, ....).
Duplexní i simplexní kabely je možno dodat tenké (2x 1,8mm), či v běžném provedení (2x 2,8mm).
Tenká varianta je výhodná pro hustší instalace, kabel tak zabere méně místa např. ve vyvazovacích panelech.
Patchcordy lze také dodat již před-osazené v kabelové chráničce viz. příplatky.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
15 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OPA-9-LC/SC-2S-ARM-FOC

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 2m, LSOH armovaný simplex 1x 3mm, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, FOCI TAIWAN...

Výrobce

FOCI

160.00 Kč 

bez DPH

193.60 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

OPA-9-LCA/SC-20S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 20m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

333.00 Kč 

bez DPH

402.93 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SC-1S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/APC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

133.00 Kč 

bez DPH

160.93 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SC/SC-1S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/PC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

117.00 Kč 

bez DPH

141.57 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LC/SC-1S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

130.00 Kč 

bez DPH

157.30 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LC/LC-1S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-LC/PC, 1m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

122.00 Kč 

bez DPH

147.62 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LC/LC-1D-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-LC/PC, 1m, LSOH armovaný duplex 2x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

156.00 Kč 

bez DPH

188.76 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-LC/SC-1D-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/PC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný duplex 2x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

153.00 Kč 

bez DPH

185.13 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SC/SC-1D-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/PC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný duplex 2x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

150.00 Kč 

bez DPH

181.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-SCA/SC-1D-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/APC-SC/PC, 1m, LSOH armovaný duplex 2x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -55dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

169.00 Kč 

bez DPH

204.49 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LCA/SC-25S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 25m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

388.00 Kč 

bez DPH

469.48 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LCA/SC-30S-ARM-LSZH

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 30m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT...

Výrobce

NOVOBIT

441.00 Kč 

bez DPH

533.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-2800sim-ARM

1m patch-cordového kabelu simplex LSOH armovaný 2,8mm,SM 9/125,žlutý,pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

NOVOBIT

10.60 Kč 

bez DPH

12.83 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-2800dup-ARM

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH armovaný 2x 2,8mm,SM 9/125,žlutý,pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

NOVOBIT

23.80 Kč 

bez DPH

28.80 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-2S-ARM-FOC

Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, SC/PC-SC/PC, 2m, LSOH armovaný simplex 1x 3mm, Insertion Loos 0,25dB, Return Loos -50dB, FOCI TAIWAN...

Výrobce

FOCI

158.00 Kč 

bez DPH

191.18 Kč 

s DPH

Doprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...