MM

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině

- USCONEC - americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomizovat

- SENKO - japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory a další speciality, kompletace a měření Japonsko či UK, lze kustomizovat



- AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření ve Švýcarsku, jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, dražší než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- SEIKOH GIKEN- japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), vysoce kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- NISSIN- MPO kabelové sestavy, japonské konektory, kompletace a měření v Číně

- NOVOBIT - čínské komponenty, kompletace a měření Čína, armované provedení (proti hlodavcům a mechanickému poškození. Kabelový plášť je v provedení LSOH + UV stabilní. TOP kvalita, lze kustomizovat

- ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost patchcordů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba, garantované parametry třídy broušení C.

- ZCOMAX PREMIUM - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), vlákno CORNING, prémiová třída broušení B+, 3D protokol, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
ZCOMAX PREMIUM řada pak nabízí stejné a nebo lepší parametry jako u značkových patchcordů, navíc s garancí útlumu a nejvyšší možnou kvalitou broušení, doložené konkrétním 3D protokolem u každého kusu
Patch-cordy řady ZCOMAX PREMIUM využívají pak kabel 2x 2mm, tedy jsou tenčí něž běžné 2x 2,8mm provedení - to je výhodou pro vysokohustotní aplikace - pro efektivnější organizaci ve vyvazovacích panelech

Třídy útlumu (I/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-34); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třída A: není zatím specifikováno
Třída B: střední hodnota <0,12dB; pro více než 97% kusů pak < 0,25dB
Třída C: střední hodnota <0,25dB; pro více než 97% kusů pak < 0,50dB
Třída D: střední hodnota <0,5dB; pro více než 97% kusů pak < 1dB

Třídy (Grades) útlumu odrazu (R/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třida G1: >55dB
Třída G2: >45dB
Třída G3: >35dB
Třída G4: >26dB

U všech dodávaných MM patchcordů pak platí R/L je >35dB, I/L je <0,2dB

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory
E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX).
Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, FDDI, MTRJ, VF-45.

Kabely lze vyrobit na přání v jakékoliv délce a provedení (900um, simplex, tenký duplex, duplex, zesílený duplex, ....).
Duplexní i simplexní kabely je možno dodat tenké (2x 1,8mm), či v běžném provedení (2x 2,8mm).
Tenká varianta je výhodná pro hustší instalace, kabel tak zabere méně místa např. ve vyvazovacích panelech.
Patchcordy lze také dodat již před-osazené v kabelové chráničce viz. příplatky.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
348 produktů
24 stránek
 
 
Kód

OPA-62-E2/E2-1D-RM

Patchcord multimode OM1 62,5/125, E2000-E2000, 1m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -30dB, konektory R&M...

Výrobce

R&M optika

1 792.00 Kč 

bez DPH

2 168.32 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/E2-1D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-E2000, 1m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -30dB, konektory R&M...

Výrobce

R&M optika

1 789.00 Kč 

bez DPH

2 164.69 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM4-PRIPLATEK-1m-MPO-8f-ZX

1m kabelu 8 vláken LSOH, MM OM4, pro kalkulaci optických ZCOMAX MPO patchcordů nestandartních délek používá se pouze u hydra konstrukcí - tyto využívaji z 12f MPO konektoru pouze 8f...

Výrobce

ZCOMAX

113.00 Kč 

bez DPH

136.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM4-LC/LC-0,5D-ZX

Patchcord multimode OM4 50/125, LC-LC, 0,5m, LSOH barva aqua, duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

105.00 Kč 

bez DPH

127.05 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM4-PRIPLATEK-1m-MPO-12-ZX

1m kabelu 12 vláken LSOH, MM OM4, pro kalkulaci optických ZCOMAX MPO patchcordů nestandartních délek...

Výrobce

ZCOMAX

113.00 Kč 

bez DPH

136.73 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/E2-2D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-E2000, 2m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -30dB, konektory R&M...

Výrobce

R&M optika

1 743.00 Kč 

bez DPH

2 109.03 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/E2-5D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-E2000, 5m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -30dB, konektory R&M...

Výrobce

R&M optika

1 855.00 Kč 

bez DPH

2 244.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-62-E2/LC-10D-RM

Patchcord multimode OM1 62,5/125, E2000-LC, 10m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loss 0,3dB, Return Loss -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

569.00 Kč 

bez DPH

688.49 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM4-MPOm/MPOf-12f-CR-05-SN

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPO mini male - MPO mini female, 5m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12x vlákno, překřížené, SENKO JAPAN zapojení překřížené (Type B) - např. pro propojení kazetového modulu s ...

Výrobce

SENKO

1 388.00 Kč 

bez DPH

1 679.48 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/LC-1D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-LC, 1m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

1 241.00 Kč 

bez DPH

1 501.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM4-MPOf/MPOf-12f-CR-03-SN

Patchcord optický MM OM4 50/125, MPO mini female-MPO mini female, 3m, I/L 0,2dB, R/L -35dB, 12x vlákno, překřížené, SENKO JAPAN zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR1...

Výrobce

SENKO

1 124.00 Kč 

bez DPH

1 360.04 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM4-LC/LC-10D-T-ZX

Patchcord multimode OM4 50/125, LC-LC, 10m, LSOH barva aqua duplex 2x 1,6mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

276.00 Kč 

bez DPH

333.96 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM4-LC/LC-10D-ZX

Patchcord multimode OM4 50/125, LC-LC, 10m, LSOH barva aqua duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

293.00 Kč 

bez DPH

354.53 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OPA-62-E2/LC-1D-RM

Patchcord multimode OM1 62,5/125, E2000-LC, 1m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

1 243.00 Kč 

bez DPH

1 504.03 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-E2/LC-2D-RM

Patchcord multimode OM2 50/125, E2000-LC, 2m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory R&M + TYCO (AMP)...

Výrobce

R&M optika

537.00 Kč 

bez DPH

649.77 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...