MPO

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině

- USCONEC - americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomizovat

- SENKO - japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory a další speciality, kompletace a měření Japonsko či UK, lze kustomizovat



- AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření ve Švýcarsku, jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, dražší než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- SEIKOH GIKEN- japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), vysoce kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- NISSIN- MPO kabelové sestavy, japonské konektory, kompletace a měření v Číně

- NOVOBIT - čínské komponenty, kompletace a měření Čína, armované provedení (proti hlodavcům a mechanickému poškození. Kabelový plášť je v provedení LSOH + UV stabilní. TOP kvalita, lze kustomizovat

- ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost patchcordů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba, garantované parametry třídy broušení C.

- ZCOMAX PREMIUM - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), vlákno CORNING, prémiová třída broušení B+, 3D protokol, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
ZCOMAX PREMIUM řada pak nabízí stejné a nebo lepší parametry jako u značkových patchcordů, navíc s garancí útlumu a nejvyšší možnou kvalitou broušení, doložené konkrétním 3D protokolem u každého kusu
Patch-cordy řady ZCOMAX PREMIUM využívají pak kabel 2x 2mm, tedy jsou tenčí něž běžné 2x 2,8mm provedení - to je výhodou pro vysokohustotní aplikace - pro efektivnější organizaci ve vyvazovacích panelech

Třídy útlumu (I/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-34); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třída A: není zatím specifikováno
Třída B: střední hodnota <0,12dB; pro více než 97% kusů pak < 0,25dB
Třída C: střední hodnota <0,25dB; pro více než 97% kusů pak < 0,50dB
Třída D: střední hodnota <0,5dB; pro více než 97% kusů pak < 1dB

Třídy (Grades) útlumu odrazu (R/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třida G1: >55dB
Třída G2: >45dB
Třída G3: >35dB
Třída G4: >26dB

U všech dodávaných MM patchcordů pak platí R/L je >35dB, I/L je <0,2dB

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory
E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX).
Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, FDDI, MTRJ, VF-45.

Kabely lze vyrobit na přání v jakékoliv délce a provedení (900um, simplex, tenký duplex, duplex, zesílený duplex, ....).
Duplexní i simplexní kabely je možno dodat tenké (2x 1,8mm), či v běžném provedení (2x 2,8mm).
Tenká varianta je výhodná pro hustší instalace, kabel tak zabere méně místa např. ve vyvazovacích panelech.
Patchcordy lze také dodat již před-osazené v kabelové chráničce viz. příplatky.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
47 produktů
4 stránky
 
 
Kód

OPA-OM3-MPO-8f/8xLC-01-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO (samička) - 8x LC, šlahouny d=2mm, 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX Požívá se pro QSFP+ SR4 40Gbps moduly - rozdělení na 4x 10Gbps (SFP+) konektor MPO je 12f, ...

Výrobce

ZCOMAX

783.00 Kč 

bez DPH

947.43 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO-8f/8xLC-02-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO (samička) - 8x LC, šlahouny d=2mm, 2m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX Požívá se pro QSFP+ SR4 40Gbps moduly - rozdělení na 4x 10Gbps (SFP+) konektor MPO je 12f, ...

Výrobce

ZCOMAX

832.00 Kč 

bez DPH

1 006.72 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO-8f/8xLC-03-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO (samička) - 8x LC, šlahouny d=2mm, 3m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX TRANSCEIVER PINOUT - Používá se pro QSFP+ SR4 40Gbps moduly - rozdělení na 4x 10Gbps (SFP+...

Výrobce

ZCOMAX

881.00 Kč 

bez DPH

1 066.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO-8f/8xSC-03-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO (samička) - 8x SC, 3m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX Požívá se pro QSFP+ SR4 40Gbps moduly - rozdělení na 4x 10Gbps konektor MPO je 12f, kabel je 8f - u hydry j...

Výrobce

ZCOMAX

881.00 Kč 

bez DPH

1 066.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO-8f/8xSC-01-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO (samička) - 8x SC, 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX Požívá se pro QSFP+ SR4 40Gbps moduly - rozdělení na 4x 10Gbps konektor MPO je 12f, kabel je 8f - u hydry j...

Výrobce

ZCOMAX

783.00 Kč 

bez DPH

947.43 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-CRS-10-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička - samička), 10m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12x vlákno, překřížené, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 mo...

Výrobce

ZCOMAX

1 107.00 Kč 

bez DPH

1 339.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-CRS-12-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička - samička), 12m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12x vlákno, překřížené, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 mo...

Výrobce

ZCOMAX

1 286.00 Kč 

bez DPH

1 556.06 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-DIR-12-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička - samička), 12m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12vláken, zapojení 1:1, OEM ZCOMAX zapojení 1:1 (Type A)...

Výrobce

ZCOMAX

1 286.00 Kč 

bez DPH

1 556.06 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-CRS-15-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička - samička), 15m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, překřížené, 12x vlákno, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 mo...

Výrobce

ZCOMAX

1 448.00 Kč 

bez DPH

1 752.08 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-CRS-25-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička - samička), 25m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, překřížené, 12x vlákno, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 mo...

Výrobce

ZCOMAX

1 988.00 Kč 

bez DPH

2 405.48 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-DIR-15-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička - samička), 15m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12x vlákno, zapojení 1:1, OEM ZCOMAX zapojení 1:1 (Type A)...

Výrobce

ZCOMAX

1 448.00 Kč 

bez DPH

1 752.08 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-CRS-01-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička-samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12vláken, překřížené, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 moduly ...

Výrobce

ZCOMAX

621.00 Kč 

bez DPH

751.41 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-CRS-42-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička-samička), 42m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12vláken, překřížené, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 moduly...

Výrobce

ZCOMAX

2 906.00 Kč 

bez DPH

3 516.26 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-DIR-01-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12 vláken, zapojení 1:1, OEM ZCOMAX zapojení 1:1 (Type A)...

Výrobce

ZCOMAX

692.00 Kč 

bez DPH

837.32 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MPO/MPO-12f-CRS-02-ZX

Patchcord optický MM OM3 50/125, MPO-MPO (samička-samička), 2m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12vláken, překřížené, OEM ZCOMAX zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4 SR10 moduly v...

Výrobce

ZCOMAX

729.00 Kč 

bez DPH

882.09 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...