MTP

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině

- USCONEC - americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomizovat

- SENKO - japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory a další speciality, kompletace a měření Japonsko či UK, lze kustomizovat



- AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření ve Švýcarsku, jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, dražší než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- SEIKOH GIKEN- japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), vysoce kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- NISSIN- MPO kabelové sestavy, japonské konektory, kompletace a měření v Číně

- NOVOBIT - čínské komponenty, kompletace a měření Čína, armované provedení (proti hlodavcům a mechanickému poškození. Kabelový plášť je v provedení LSOH + UV stabilní. TOP kvalita, lze kustomizovat

- ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost patchcordů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba, garantované parametry třídy broušení C.

- ZCOMAX PREMIUM - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), vlákno CORNING, prémiová třída broušení B+, 3D protokol, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
ZCOMAX PREMIUM řada pak nabízí stejné a nebo lepší parametry jako u značkových patchcordů, navíc s garancí útlumu a nejvyšší možnou kvalitou broušení, doložené konkrétním 3D protokolem u každého kusu
Patch-cordy řady ZCOMAX PREMIUM využívají pak kabel 2x 2mm, tedy jsou tenčí něž běžné 2x 2,8mm provedení - to je výhodou pro vysokohustotní aplikace - pro efektivnější organizaci ve vyvazovacích panelech

Třídy útlumu (I/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-34); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třída A: není zatím specifikováno
Třída B: střední hodnota <0,12dB; pro více než 97% kusů pak < 0,25dB
Třída C: střední hodnota <0,25dB; pro více než 97% kusů pak < 0,50dB
Třída D: střední hodnota <0,5dB; pro více než 97% kusů pak < 1dB

Třídy (Grades) útlumu odrazu (R/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třida G1: >55dB
Třída G2: >45dB
Třída G3: >35dB
Třída G4: >26dB

U všech dodávaných MM patchcordů pak platí R/L je >35dB, I/L je <0,2dB

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory
E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX).
Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, FDDI, MTRJ, VF-45.

Kabely lze vyrobit na přání v jakékoliv délce a provedení (900um, simplex, tenký duplex, duplex, zesílený duplex, ....).
Duplexní i simplexní kabely je možno dodat tenké (2x 1,8mm), či v běžném provedení (2x 2,8mm).
Tenká varianta je výhodná pro hustší instalace, kabel tak zabere méně místa např. ve vyvazovacích panelech.
Patchcordy lze také dodat již před-osazené v kabelové chráničce viz. příplatky.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
23 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OAD-MTP-MTP-SC-SIMPLEX-OEM

Optická spojka/ adaptér/ coupling, MTP-MTP (až 12vláken v konektoru), SM/MM, černý, key-up, do SC simplex díry...

Výrobce

USCONEC

250.00 Kč 

bez DPH

302.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OLB-50-MTP-ELITE-FEM-12f-T1

MTP ELITE Female LOOPBACK MM 50/125 12 vláknový typ, TYPE 1 (vhodné pro testování QSFP+ 40G SR4 modulů) kompatibilní s MPO...

Výrobce

USCONEC

1 533.00 Kč 

bez DPH

1 854.93 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-MTP-HOUSING-REMOVE-TOOL

MTP housing removal/ disassembly tool - nástroj pro rozebrání MTP konektoru - pro čištění, přeleštění či změnu pohlaví MTP originálních USCONEC konektorů...

Výrobce

USCONEC

5 756.00 Kč 

bez DPH

6 964.76 Kč 

s DPH

 
Kód

OLB-50-MTP-ELITE-FEM-24f-T1

MTP/ MPO ELITE Female LOOPBACK MM 50/125 24 vláknový typ, TYPE 1 (vhodné pro testování CXP/ CFP 100G SR10 modulů) kompatibilní s MPO...

Výrobce

USCONEC

3 225.00 Kč 

bez DPH

3 902.25 Kč 

s DPH

 
Kód

OLB-9-MTP-ELITE-FEM-12f-T1

MTP ELITE Female LOOPBACK MM 9/125 12 vláknový typ, APC, TYPE 1 (vhodné pro testování QSFP+ 40G PSM modulů) kompatibilní s MPO...

Výrobce

USCONEC

1 528.00 Kč 

bez DPH

1 848.88 Kč 

s DPH

 
Kód

OLB-9-MTP-ELITE-FEM-24f-T1

MTP ELITE Female LOOPBACK MM 9/125 24 vláknový typ, APC, TYPE 1 (vhodné pro testování CXP/ CFP 100G PSM modulů) kompatibilní s MPO...

Výrobce

USCONEC

2 917.00 Kč 

bez DPH

3 529.57 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MTP/MTP-12f-CRS-01-USE

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička-samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12vláken, překřížené, USConec ELITE zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 modu...

Výrobce

USCONEC

2 596.00 Kč 

bez DPH

3 141.16 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-MTP-MALE-PIN-MMs-50x

MTP male PIN assembly 50ks, balení pinů pro změnu MTP pohlaví ze samičky na samečka, pro MM konektory MTP řady STANDARD vhodný nástroj ulehčující instalaci male pinů pak zalistován pod kódem ONAO-MTP-...

Výrobce

USCONEC

5 907.00 Kč 

bez DPH

7 147.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-MTP-MALE-PIN-MMe-SMs-50x

MTP male PIN assembly 50ks, balení pinů pro změnu MTP pohlaví ze samičky na samečka, pro MM konektory MTP řady STANDARD a SM konektory MTP řady ELITE vhodný nástroj ulehčující instalaci male pinů pak ...

Výrobce

USCONEC

3 683.00 Kč 

bez DPH

4 456.43 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-MTP-MALE-PIN-SMe-50x

MTP male PIN assembly 50ks, balení pinů pro změnu MTP pohlaví ze samičky na samečka, pro SM konektory MTP řady ELITE vhodný nástroj ulehčující instalaci male pinů pak zalistován pod kódem ONAO-MTP-HOU...

Výrobce

USCONEC

11 850.00 Kč 

bez DPH

14 338.50 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MTP/MTP-12f-CRS-01-USS

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička-samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -25dB, 12vláken, překřížené, USConec STANDARD zapojení překřížené (Type B) - pro propojení dvou transceiverů SR4. SR10 m...

Výrobce

USCONEC

1 793.00 Kč 

bez DPH

2 169.53 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MTP/MTP-12f-DIR-01-USE

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 12 vláken, zapojení 1:1, USConec ELITE zapojení 1:1 (Type A)...

Výrobce

USCONEC

2 596.00 Kč 

bez DPH

3 141.16 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MTP/MTP-12f-DIR-01-USS

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 12 vláken, zapojení 1:1, USConec standard zapojení 1:1 (Type A)...

Výrobce

USCONEC

1 792.00 Kč 

bez DPH

2 168.32 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MTP/MTP-24f-DIR-01-USE

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 24 vláken, zapojení 1:1 (typ A), USConec ELITE ...

Výrobce

USCONEC

4 807.00 Kč 

bez DPH

5 816.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-MTP/MTP-24f-DIR-01-USS

Patchcord optický MM OM3 50/125, MTP-MTP (samička - samička), 1m, I/L 0,3dB, R/L -35dB, 24 vláken, zapojení 1:1 (typ A), USConec STANDARD ...

Výrobce

USCONEC

3 324.00 Kč 

bez DPH

4 022.04 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...