PREMIUM

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OPA-9-LC/LC-1D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

151.00 Kč 

bez DPH

182.71 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LC/LC-2D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-LC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

155.00 Kč 

bez DPH

187.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LC/LC-3D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-LC/PC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

159.00 Kč 

bez DPH

192.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LC/LC-5D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-LC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

166.00 Kč 

bez DPH

200.86 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LC/SC-1D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-SC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

141.00 Kč 

bez DPH

170.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LC/SC-2D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-SC/PC, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

144.00 Kč 

bez DPH

174.24 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LC/SC-3D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-SC/PC, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

148.00 Kč 

bez DPH

179.08 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-LC/SC-5D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, LC/PC-SC/PC, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

155.00 Kč 

bez DPH

187.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-1D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC prémiový, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

130.00 Kč 

bez DPH

157.30 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-2D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC prémiový, 2m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

133.00 Kč 

bez DPH

160.93 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-3D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC prémiový, 3m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

137.00 Kč 

bez DPH

165.77 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-SC/SC-5D-T-ZX-PREMIUM

Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC prémiový, 5m, LSOH žlutý duplex 2x 2mm, Insertion Loss 0,15dB, Return Loss -50dB, třída broušení B+, vlákna CORNING, 3D test report, OEM ZCOMAX PREMIUM...

Výrobce

ZCOMAX

144.00 Kč 

bez DPH

174.24 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...