SM

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině

- USCONEC - americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomizovat

- SENKO - japonské konektory, MPO, MPO mini, angleboot polohovatelné krytky, CS a SN konektory a další speciality, kompletace a měření Japonsko či UK, lze kustomizovat



- AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření ve Švýcarsku, jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 4 certifikovaných výrobců E2000 konektorů, dražší než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- SEIKOH GIKEN- japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), vysoce kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)

- NISSIN- MPO kabelové sestavy, japonské konektory, kompletace a měření v Číně

- NOVOBIT - čínské komponenty, kompletace a měření Čína, armované provedení (proti hlodavcům a mechanickému poškození. Kabelový plášť je v provedení LSOH + UV stabilní. TOP kvalita, lze kustomizovat

- ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost patchcordů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba, garantované parametry třídy broušení C.

- ZCOMAX PREMIUM - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), vlákno CORNING, prémiová třída broušení B+, 3D protokol, lze kustomizovat pouze s delším termínem dodání.
ZCOMAX PREMIUM řada pak nabízí stejné a nebo lepší parametry jako u značkových patchcordů, navíc s garancí útlumu a nejvyšší možnou kvalitou broušení, doložené konkrétním 3D protokolem u každého kusu
Patch-cordy řady ZCOMAX PREMIUM využívají pak kabel 2x 2mm, tedy jsou tenčí něž běžné 2x 2,8mm provedení - to je výhodou pro vysokohustotní aplikace - pro efektivnější organizaci ve vyvazovacích panelech

Třídy útlumu (I/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-34); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třída A: není zatím specifikováno
Třída B: střední hodnota <0,12dB; pro více než 97% kusů pak < 0,25dB
Třída C: střední hodnota <0,25dB; pro více než 97% kusů pak < 0,50dB
Třída D: střední hodnota <0,5dB; pro více než 97% kusů pak < 1dB

Třídy (Grades) útlumu odrazu (R/L) singlemode dle standardu IEC 61755-1 (IEC 61300-3-6); Recommendation ITU-T L.36
platí pro náhodně vybrané kombinace konektorů ( random mated/ unmated)
Třida G1: >55dB
Třída G2: >45dB
Třída G3: >35dB
Třída G4: >26dB

U všech dodávaných MM patchcordů pak platí R/L je >35dB, I/L je <0,2dB

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory.
Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase zakončené v rozvaděči.
Patchcordy bývají zpravidla duplexní (2x vlákno, 4x konektor), na přání lze dodat i kabely simplexní (1x vlákno, 2x konektor) pro jedno-vláknové xWDM aplikace.

Konektory
E2000, SC a LC jsou pak v duplexním provedení spojeny sponou - ta je rozebíratelná a umožňuje tak rozdělení duplexního patchcordu na dva simplexní (nelze pouze u odolné varianty HEAVY DUPLEX).
Uvedené patchcordy jsou pouze úzkým výběrem ze sortimentu. Dále jsme schopni patchcordy dodat s konektory E2000, ST, SC, LC, FC, FDDI, MTRJ, VF-45.

Kabely lze vyrobit na přání v jakékoliv délce a provedení (900um, simplex, tenký duplex, duplex, zesílený duplex, ....).
Duplexní i simplexní kabely je možno dodat tenké (2x 1,8mm), či v běžném provedení (2x 2,8mm).
Tenká varianta je výhodná pro hustší instalace, kabel tak zabere méně místa např. ve vyvazovacích panelech.
Patchcordy lze také dodat již před-osazené v kabelové chráničce viz. příplatky.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
349 produktů
24 stránek
 
 
Kód

OPA-SM-PRIPLATEK-1m-MTP-12-US

1m kabelu 12 vláken LSOH, SM 9/125 G657A1, pro kalkulaci optických USConec MTP patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

USCONEC

30.10 Kč 

bez DPH

36.42 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-1800-HS

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 1,8mm, SM 9/125, žlutý, pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

Huber Suhner

13.50 Kč 

bez DPH

16.34 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-2500-SG

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 2,1mm, SM 9/125, žlutý, pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

SEIKOH GIKEN

16.20 Kč 

bez DPH

19.60 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-SM-PRIPLATEK-1m-MPO-8f-ZX

1m kabelu 8 vláken LSOH, SM 9/125 G657A1, pro kalkulaci optických ZCOMAX MPO patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

ZCOMAX

10.90 Kč 

bez DPH

13.19 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-SM-PRIPLATEK-1m-MPO-12f-ZX

1m kabelu 12 vláken LSOH, SM 9/125 G657A1, pro kalkulaci optických ZCOMAX MPO patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

ZCOMAX

10.90 Kč 

bez DPH

13.19 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-PRIPLATEK-1m-2000-RM

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 2mm, SM 9/125, G657A, pro kalkulaci optických patchcordů E2000 Reichle de Massari nestandardních délek...

Výrobce

R&M optika

9.10 Kč 

bez DPH

11.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-PRIPLATEK-1m-1800-RM

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 1,8mm, SM 9/125, G657A, pro kalkulaci optických patchcordů E2000 Reichle de Massari nestandardních délek...

Výrobce

R&M optika

9.10 Kč 

bez DPH

11.01 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-SM-MTP/MTP-12f-DIR-01-USS

Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO APC-MPO APC (samička-samička), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12vláken, přímé (Typ A), originál USConec, řada konektorů STANDARD...

Výrobce

USCONEC

1 867.00 Kč 

bez DPH

2 259.07 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-2100-Seikoh

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině - USCONEC – americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomiz...

Výrobce

SEIKOH GIKEN

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

 
 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-2500-AMP

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 2,5mm, SM 9/125, žlutý, pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

AMP

17.60 Kč 

bez DPH

21.30 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-SM-MTP/MTP-12f-DIR-01-USE

Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO APC-MPO APC (samička-samička), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12vláken, přímé (Typ A), originál USConec, řada konektorů ELITE...

Výrobce

USCONEC

2 680.00 Kč 

bez DPH

3 242.80 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-PRIPLATEK-1m-2800-ZX

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 2,8mm, SM 9/125, G657A, pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

ZCOMAX

7.10 Kč 

bez DPH

8.59 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-2800sim-ARM

1m patch-cordového kabelu simplex LSOH armovaný 2,8mm,SM 9/125,žlutý,pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

NOVOBIT

10.70 Kč 

bez DPH

12.95 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-SM-MTP/MTP-12f-CRS-01-USS

Patchcord optický SM OS1 9/125, MPO APC-MPO APC (samička-samička), 1m, I/L 0,2dB, R/L -60dB, 12vláken, překřížený, originál USConec, řada konektorů STANDARD zapojení překřížené (Type B) - pro propoje...

Výrobce

USCONEC

1 867.00 Kč 

bez DPH

2 259.07 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-2800-ZX

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 2,8mm, SM 9/125, žlutý, pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

ZCOMAX

4.40 Kč 

bez DPH

5.32 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...