trasy

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
37 produktů
3 stránky
 
 
Kód

SLUKO-KON-48xLC-UNIV24vl

Unverzální kabel 1x24 E9/125, 6m, oboustranne osazen 24x LC SM (celkem 48x LC)...

Výrobce

vlastní práce

15 910.00 Kč 

bez DPH

19 251.10 Kč 

s DPH

 
Kód

12f_SM-LC/APC-ONE-SIDE-LSOH

...

Výrobce

ZCOMAX

399.00 Kč 

bez DPH

482.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

FR12-5LL008M-C

Předkonektorovaná öptická trasa, 12 vláken, MM OM3 50/125, LSOH, MTP/MTP, délka 8m Předkonektorovaná trasa: Typ: optická trasa Svazek: 12 vláken Typ: OM3 MM 50/125 Plášť: LSOH Ukončení: MTP/MTP Délka...

Výrobce

SIEMON

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

 
 
Kód

SLUKO-KON-CUPLUS-1METR

Předkonektorovaná trasa G.657A 02 vlákna singlemode, s CU párem (1,5mm průřez) - příplatek za 1metr cena je pouze za metráž, pro zakončení konektory je nutno přidat kód SLUKO-KON-CUPLUS-04-LC...

Výrobce

vlastní práce

83.00 Kč 

bez DPH

100.43 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SLUKO-KON-DROP-001-LC

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 1x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125, konektor přímo na kabelu 3mm (bez tubingů)...

Výrobce

vlastní práce

117.00 Kč 

bez DPH

141.57 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

KON-Trasa-12x50-ST-10m

Universalkabel A/I-DQ(ZN)BH FO 12x MM 50/125 ST/ST, 10m, simplex...

Výrobce

vlastní práce

7 442.00 Kč 

bez DPH

9 004.82 Kč 

s DPH

 
Kód

SLUKO-KON-DROP-02-LC

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 2x konektor AMP LC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm...

Výrobce

vlastní práce

422.00 Kč 

bez DPH

510.62 Kč 

s DPH

 
Kód

SLUKO-KON-DROP-02-SC

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 2x konektor AMP SC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm...

Výrobce

vlastní práce

415.00 Kč 

bez DPH

502.15 Kč 

s DPH

 
Kód

SLUKO-KON-DROP-02-SCA

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 2x konektor SC APC simplex SM 9/125 ...

Výrobce

vlastní práce

300.00 Kč 

bez DPH

363.00 Kč 

s DPH

 
Kód

SLUKO-KON-DROP-02-SCA-LC

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - LC PC simplex SM 9/125 ...

Výrobce

vlastní práce

276.00 Kč 

bez DPH

333.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SLUKO-KON-DROP-02-SCA-SCP

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - SC PC simplex SM 9/125 ...

Výrobce

vlastní práce

276.00 Kč 

bez DPH

333.96 Kč 

s DPH

 
Kód

SLUKO-KON-DROP-04-E2A

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor H+S E2000/APC simplex SM 9/125,0 možnost volby tubingu 900µm či 2mm tubingu s kevlarem...

Výrobce

vlastní práce

2 513.00 Kč 

bez DPH

3 040.73 Kč 

s DPH

 
Kód

SLUKO-KON-DROP-04-FC

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP FC/PC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm...

Výrobce

vlastní práce

902.00 Kč 

bez DPH

1 091.42 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SLUKO-KON-DROP-04-FCA

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP FC/APC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm...

Výrobce

vlastní práce

982.00 Kč 

bez DPH

1 188.22 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

SLUKO-KON-DROP-04-LC

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm...

Výrobce

vlastní práce

902.00 Kč 

bez DPH

1 091.42 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...