657

Vyberte si optické pigtaily od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině!
Pigtaily dodáváme na přání i jako "kabelové pigtaily",

místo vlákna 900um je zde použit patchordový kabel 2,5mm s kevlarovou výztuhou
(přesněji vlákno v 900um ochraně je ještě oplášťováno další vrstvou LSOH - mezi těmito vrstvami ochran je pak umístěna kevlarová příze - hodí se tak pro některé způsoby instalací, či pro přímé vaření na DROP kabel a pod.).

AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 3 výrobců E2000 konektorů, drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 3 výrobců E2000 konektorů, levnější než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
SEIKOH GIKEN - japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, nelze kustomizovat
Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost pigtailů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba.
Garantované parametry jsou o něco horší než u námi stále preferovaných a doporučovaných značkových pigtailů (TYCO, SEIKOH, H+S, R&M) kompletovaných v ČR.

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optickém rozvaděči metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek.
Optický pigtail je optický konektor zakončený na kusu (zpravidla 1m) optického vlákna.
Vlákno je již v konektoru(na čele optické ferule) zalomeno a továrně před-leštěno - při instalaci tedy odpadá nejpracnější část instalace konektoru, tedy broušení a leštění čelní plošky ferule konektoru.
Každý pigtail musí mít uvedenu na balení či přímo na sobě hodnotu naměřeného útlumu a hodnot útlumu odrazu.

Pigtailové vlákno je dále chráněno sekundární ochranou o průměru 900µm (vpřípadě kabelových pigtailů pak ještě vrstvou 2,5mm).
Sekundární ochrana 900µm může být těsná, polotěsná nebo volná.
Každá z těchto variant má své klady a zápory. Podle použité ochrany je nutné zvolit správný postup při svařování.
Práce s pigtaily s těsnou sekundární ochranou může být při odholování vlákna náročná, oproti tomu ochrany polo-těsné či volné lze hladce z pigtailového vlákna stahovat i po větších kusech.

Optické pigtaily dodáváme v multimode i singlemode provedení s různými typy konektorů(E2000, LC, SC, ST, FC,...).
Pigtaily lze standardně objednat s délkou kabelu 1m, není však problém vyrobit na zakázku pigtaily libovolné délky.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
21 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OPI-9A-SCA-15-2mm-ZX

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 15m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX ...

Výrobce

ZCOMAX

78.00 Kč 

bez DPH

94.38 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SCA-30-2mm-ZX

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 30m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX ...

Výrobce

ZCOMAX

135.00 Kč 

bez DPH

163.35 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SCA-40-2mm-ZX

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 40m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX ...

Výrobce

ZCOMAX

172.00 Kč 

bez DPH

208.12 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SCA-50-2mm-ZX

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 50m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX ...

Výrobce

ZCOMAX

210.00 Kč 

bez DPH

254.10 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SCA-5-2mm-ZX

Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 5m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX ...

Výrobce

ZCOMAX

40.90 Kč 

bez DPH

49.49 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-LC-1-900ES-ZX

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

29.10 Kč 

bez DPH

35.21 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-LC-1-900ES-12R-ZX

A12x pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, LC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX, 12ks ochran sváru 45mm v ceně...

Výrobce

ZCOMAX

349.00 Kč 

bez DPH

422.29 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-LC-2-900ES-ZX

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

31.00 Kč 

bez DPH

37.51 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SCA-1-900ES-ZX

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, SC/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -55dB, ZCOMAX, ...

Výrobce

ZCOMAX

28.60 Kč 

bez DPH

34.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SCA-2-900ES-ZX-PREMIUM

Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 2m, snadno zdrhovatelný bílý, 900µm, I/L 0,15dB, R/L -60dB, ZCOMAX PREMIUM ochrana sváru 45mm v ceně...

Výrobce

ZCOMAX

39.90 Kč 

bez DPH

48.28 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SCA-2-900ES-ZX

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině - USCONEC – americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomiz...

Výrobce

ZCOMAX

30.50 Kč 

bez DPH

36.91 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SC-1-900ES-ZX

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

27.70 Kč 

bez DPH

33.52 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

OPI-9A-SC-1-900ES-ZX-BLUE

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm !!MODRÁ!!, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

30.70 Kč 

bez DPH

37.15 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-SC-1-900ES-ZX-ORANGE

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm oranžová, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

30.70 Kč 

bez DPH

37.15 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-9A-LSH-2-900ES-ZX

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná ob...

Výrobce

ZCOMAX

94.00 Kč 

bez DPH

113.74 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...