DIVOT/ BULLET

BULLET
Vláknový adaptér, pro připojení holého vlákna o standardním průměru 125um
-> zredukování na konektor dle výběru, bezgelové provedení pro opakované používání.
Používá se např. při měření neokonektorovaných vláken či jako záložní řešení pohotovostních situací -> vždy můžeme opakovaně bez další investice spolehlivě zakončit optické vlákno na konektoru.

Bullet systém je unikátní díky modularitě a vynikajícím optickým parametrům.
Základní modul/tělo tohoto vláknového adptéru lze osazovat konektorovými nástavci dle výběru.
Lze objednat s jedním konkrétním konektorovým nástavcem či v sadě s více typy konektorových nástavců a přidaným příslušenstvím (univerzální adaptér pro spojení dvou konektorových ferulí 2,5mm a tzv. STOPER pro přesnou fixaci vlákna na čele ferule konektoru).

Dostupné varianty s konektorem FC, ST,SC, LC, SMA, D4, DIN, BICONIC, MU, E2000 a univerzální modul (2,5mm ferule)
Dostupné varianty pro MM i SM optická vlákna. DIVOT
Vláknový adaptér, pro připojení holého vlákna o standardním průměru 125um
-> zredukování na konektor dle výběru, délka připojeného patchkabelu 1m, opakovatelnost 1000x (2x OCC zásobík s gelem), včetně transportní krabičky a čistící tyčinky.
Používá se např. při měření neokonektorovaných vláken či jako záložní řešení pohotovostních situací -> vždy můžeme opakovaně bez další investice spolehlivě zakončit optické vlákno na konektoru.

DIVOT systém je unikátní sytémem zásobníku s gelem a velmi nízkými hodnotami útlumu.
Při zasunutí vlákna do Divot modulu dojde k nanesení malého množství gelu z OCC zásobníku (opakovatelné 500x), majícího podobné vlastnosti jako jádro optického vlákna (matching index gel).
Nanesený gel pak zajistí hladký přechod světelného paprsku/signálu s vlákna do připojeného patchcordu.

Dostupné varianty s konektorem/ patchcordem FC, ST,SC, FC/APC, SC/APC, LC (jinak lze do DIVOT modulu připojit jakýkoliv patchord, s konektorem mající 2,5mm feruli (ST, FC, SC).
Lze tak zredukovat Divot modul na jakýkoliv jiný typ konektoru (za pomoci vlastního patchordu který má na jedné straně např. SC konektor a na druhé straně dle vlastního výběru - třeba E2000/ APC.
Dostupné varianty pro MM 50/125, MM 62,5/125 i SM 9/125.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
29 produktů
2 stránky
 
 
Kód

OADV-DVT-RC12

Zásobník s gelem náhradní (OCC cartridge) pro DIVOT vláknové adaptéry, balení 12ks (každý kus cca. 500x použití)...

Výrobce

Fiber Plus International

8 288.00 Kč 

bez DPH

10 028.48 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-RC3

Zásobník s gelem náhradní (OCC cartridge) pro DIVOT vláknové adaptéry, balení 3ks (každý kus cca. 500x použití)...

Výrobce

Fiber Plus International

2 826.00 Kč 

bez DPH

3 419.46 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-FCA-SM

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um -> zredukování na FC/APC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transp...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-FC-MM50

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 50/125 -> zredukování na FC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transport...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-FC-MM62

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 62,5/125 -> zredukování na FC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transpo...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-FC-SM

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um -> zredukování na FC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transportn...

Výrobce

Fiber Plus International

11 190.00 Kč 

bez DPH

13 539.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-LC-SM

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um -> zredukování na LC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transportn...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-SCA-SM

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um -> zredukování na SC/APC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transp...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-SC-MM50

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 50/125 -> zredukování na SC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transport...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-SC-MM62

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 62,5/125 -> zredukování na SC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transpo...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-SC-SM

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um -> zredukování na SC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transportn...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-ST-MM50

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 50/125 -> zredukování na ST konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transport...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-ST-MM62

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna MM 62,5/125 -> zredukování na ST konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transpo...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-DVT-S1-ST-SM

Vláknový adaptér DIVOT, pro připojení a otestování holého vlákna SM 125um -> zredukování na SC konektor, délka připojeného patchkabelu 1m, 1000x zapojení (2x OCC zásobík s gelem), včetně transportn...

Výrobce

Fiber Plus International

11 200.00 Kč 

bez DPH

13 552.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OADV-K245P-SET-ADVANCE-SM

Vláknový adaptér BULLET set SM základní, pro připojení holého vlákna SM 125um->zredukování na různé konektory ,bezgel. (vlákno jde až na čelo ferule), pro opakované použití, kovové provedení, včetn...

Výrobce

Fiber Plus International

8 415.00 Kč 

bez DPH

10 182.15 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...