OM3

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

OPI-OM3-LC-1-900ES-AMP

Pigtail multimode OM3 50/125, pro 10G MM aplikace, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektor TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

94.00 Kč 

bez DPH

113.74 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM3-LC-1-900ES-ZX

Pigtail multimode OM3 50/125, pro 10G MM aplikace, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

26.90 Kč 

bez DPH

32.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM3-MPO-12f-02-RIBBON-ZX

Pigtail optický MM OM3 50/125, MPO female, 2m, 12. vláken ribbon, 250µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

799.00 Kč 

bez DPH

966.79 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM3-PRIPLATEK-1m-900-ZX

1m vlákna 900um, MM OM3 50/125, pro kalkulaci optických pigtailů ZCOMAX nestandardních délek...

Výrobce

ZCOMAX

6.30 Kč 

bez DPH

7.62 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM3-SC-1-900ES-AMP

Pigtail multimode OM3 50/125, pro 10G MM aplikace, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektor TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

84.00 Kč 

bez DPH

101.64 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM3-SC-1-900ES-ZX

Pigtail multimode OM3 50/125, pro 10G MM aplikace, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, AQUA, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

25.10 Kč 

bez DPH

30.37 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM3-ST-1-900ES-AMP

Pigtail multimode OM3 50/125, pro 10G MM aplikace, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektor TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

79.00 Kč 

bez DPH

95.59 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM3-ST-1-900ES-SG

Pigtail optický MM OM3 50/125, pro 10G MM aplik., ST, 1m, snadno zdrh., 900µm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, konektor Seikoh...

Výrobce

SEIKOH GIKEN

59.00 Kč 

bez DPH

71.39 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...