OM4

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
4 produkty
1 stránka
 
 
Kód

OPI-OM4-LC-1-900ES-AQUA-ZX

Pigtail multimode OM4 50/125, pro 10G MM aplikace, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, AQUA, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

26.90 Kč 

bez DPH

32.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM4-LC-1-900ES-ZX

Pigtail multimode OM4 50/125, pro 10G MM aplikace, LC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, fialový, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

26.90 Kč 

bez DPH

32.55 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM4-MPO-12f-02-RIBBON-ZX

Pigtail optický MM OM4 50/125, MPO female, 2m, 12. vláken ribbon, 250µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

965.00 Kč 

bez DPH

1 167.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OPI-OM4-SC-1-900ES-ZX

Pigtail multimode OM4 50/125, pro 10G MM aplikace, SC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, ZCOMAX...

Výrobce

ZCOMAX

25.10 Kč 

bez DPH

30.37 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...