SOC

Konektory SPLICE-ON od korjského výrobce ILSINTECH nabízí technicky i ekonomicky zajímavou alternetivu ke klasickým optickým pigtailům.

Ochrana sváru je u SPLICE-ON konektorů uschována přímo v těle konektoru a v závislosti na použitém optickém kabelu/ použitých vláknech je možno vynechat optické kazety.
To velmi šetří čas, jelikož organizace svárů a vláken v kazetě bývá často obtížná a vyžaduje zkušeného technika a mnoho času.
Konektory SPLICE-ON jsou dostupné jako SC, FC či LC konektory jak v singlemode tak i v multimode 50/125, 62,5/125 i OM3.

Pro instalaci je nutná svářečka SWIFT F1 2D s vyměnitelnými vláknovými/ konektorovými držáky.
Aktuálně se pak vyvíjí 3D svářečka s podporou těchto konektorů (SWIFT F5), která bude k dispozici koncem roku 2012.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
36 produktů
3 stránky
 
 
Kód

OKSP-ILS-FC-SM-APC-3mm

Optický konektor SPLICE-ON, FC-APC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

79.00 Kč 

bez DPH

95.59 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-FC-SM-PC-09-25

Konektor optický SPLICE-ON, FC-PC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

71.00 Kč 

bez DPH

85.91 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-FC-SM-PC-3mm

Konektor optický SPLICE-ON, FC-PC, pro DROP kabely (2 až 3,2mm + 2x 3,1mm), OS1 9/125 SM, kompletní, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

71.00 Kč 

bez DPH

85.91 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-OM1-PC-09-25

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, 250 i 900um, OM1 62,5/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

104.00 Kč 

bez DPH

125.84 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-OM2-PC-09-25

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, 250 i 900um, OM2 50/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

104.00 Kč 

bez DPH

125.84 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-OM2-PC-2mm

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, pro 2mm vlákna/ kabely, OM2 50/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

39.00 Kč 

bez DPH

47.19 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

OKSP-ILS-LC-OM3-PC-09-25

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, 250 i 900um, OM3 50/125 MM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

121.00 Kč 

bez DPH

146.41 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-SM-APC-09-25

Konektor optický SPLICE-ON, LC-APC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

91.00 Kč 

bez DPH

110.11 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-SM-APC-2mm

Konektor optický SPLICE-ON, LC-APC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

100.00 Kč 

bez DPH

121.00 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-SM-PC-09-25

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

65.00 Kč 

bez DPH

78.65 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-SM-PC-09-25-D

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC duplex, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochran sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

187.00 Kč 

bez DPH

226.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-SM-PC-2mm

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

91.00 Kč 

bez DPH

110.11 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-LC-SM-PC-2mm-D

Konektor optický SPLICE-ON, LC-PC duplex, 250 i 900um, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochran sváru, útlum do 0,2dB...

Výrobce

ILSINTECH

187.00 Kč 

bez DPH

226.27 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-MPO-OM3-3mm

Konektor optický SPLICE-ON, MPO-PC, pro 3mm kabely, OM3 50/125 MM, kompletní...

Výrobce

ILSINTECH

856.00 Kč 

bez DPH

1 035.76 Kč 

s DPH

 
Kód

OKSP-ILS-MPO-OM3-RIBBON

Konektor optický SPLICE-ON, MPO-PC, pro 3mm kabely, OM3 50/125 MM, kompletní...

Výrobce

ILSINTECH

856.00 Kč 

bez DPH

1 035.76 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...