0
Košík je prázdny
0

    Pigtaily optické

    Vyberte si optické pigtaily od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině!
    Pigtaily dodáváme na přání i jako "kabelové pigtaily", místo vlákna 900um je zde použit patchordový kabel 2,5mm s kevlarovou výztuhou
    (přesněji vlákno v 900um ochraně je ještě oplášťováno další vrstvou LSOH - mezi těmito vrstvami ochran je pak umístěna kevlarová příze - hodí se tak pro některé způsoby instalací, či pro přímé vaření na DROP kabel a pod.).

    AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
    Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 3 výrobců E2000 konektorů, drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
    Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 3 výrobců E2000 konektorů, levnější než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
    SEIKOH GIKEN - japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
    ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, nelze kustomizovat
    Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost pigtailů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba.
    Garantované parametry jsou o něco horší než u námi stále preferovaných a doporučovaných značkových pigtailů (TYCO, SEIKOH, H+S, R&M) kompletovaných v ČR.

    Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optickém rozvaděči metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek.
    Optický pigtail je optický konektor zakončený na kusu (zpravidla 1m) optického vlákna.
    Vlákno je již v konektoru(na čele optické ferule) zalomeno a továrně před-leštěno - při instalaci tedy odpadá nejpracnější část instalace konektoru, tedy broušení a leštění čelní plošky ferule konektoru.
    Každý pigtail musí mít uvedenu na balení či přímo na sobě hodnotu naměřeného útlumu a hodnot útlumu odrazu.

    Pigtailové vlákno je dále chráněno sekundární ochranou o průměru 900µm (vpřípadě kabelových pigtailů pak ještě vrstvou 2,5mm).
    Sekundární ochrana 900µm může být těsná, polotěsná nebo volná.
    Každá z těchto variant má své klady a zápory. Podle použité ochrany je nutné zvolit správný postup při svařování.
    Práce s pigtaily s těsnou sekundární ochranou může být při odholování vlákna náročná, oproti tomu ochrany polo-těsné či volné lze hladce z pigtailového vlákna stahovat i po větších kusech.

    Optické pigtaily dodáváme v multimode i singlemode provedení s různými typy konektorů(E2000, LC, SC, ST, FC,...).
    Pigtaily lze standardně objednat s délkou kabelu 1m, není však problém vyrobit na zakázku pigtaily libovolné délky.

    Status

    Cena

    Parametrický filtr

    Podrobné vyhl.

    Řadit podle

    vzestupně sestupně
    93 produktů
    7 stránek
     
     
    Kód

    OPI-9A-SCA-40-2mm-ZX

    Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 40m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX ...

    Výrobce

    ZCOMAX

    169.00 Kč 

    bez DPH

    204.49 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9A-SCA-50-2mm-ZX

    Pigtail optický kabelový, SM OS1 9/125 G657A, SC/APC, 50m, žlutý 2mm, I/L 0,3dB, R/L -55dB, ZCOMAX ...

    Výrobce

    ZCOMAX

    206.00 Kč 

    bez DPH

    249.26 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9A-LSH-2-900ES-ZX

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LSH/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, OEM LSH konektory jsou formátově ekvivalentní ke konektorům E-2000™ * * E-2000™ je registrovaná ob...

    Výrobce

    ZCOMAX

    92.00 Kč 

    bez DPH

    111.32 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9A-SCA-2-900ES-ZX-PREMIUM

    Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/APC, 2m, snadno zdrhovatelný bílý, 900µm, I/L 0,15dB, R/L -60dB, ZCOMAX PREMIUM ochrana sváru 45mm v ceně...

    Výrobce

    ZCOMAX

    39.20 Kč 

    bez DPH

    47.43 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9-SC-2-900ES-ZX-BLUE

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm modrá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    29.10 Kč 

    bez DPH

    35.21 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9-SC-2-900ES-ZX-ORANGE

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm oranžová, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    29.10 Kč 

    bez DPH

    35.21 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9-E2A-1-900ES-RM

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, E2000/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,25dB, Return Loos -60dB, konektor R&M...

    Výrobce

    R&M optika

    203.00 Kč 

    bez DPH

    245.63 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9-SC-1-900ES-ZX-100ks-SET

    !!Cenově zvýhodněná sada 100ks!! - Pigtail singlemode OS1 9/125, SC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    Vaše cena bez DPH

    0.00 Kč 

    s DPH

    Promo akce

    sestava

     
    Kód

    OPI-9-LC-2-900ES-12R-ZX

    12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 2m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX, 12ks ochran sváru 45mm v ceně...

    Výrobce

    ZCOMAX

    366.00 Kč 

    bez DPH

    442.86 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9A-LC-2-900ES-ZX

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    30.50 Kč 

    bez DPH

    36.91 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9A-E2A-1-900ES-RM

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A2, E2000/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,25dB, Return Loos -60dB, konektor R&M...

    Výrobce

    R&M optika

    203.00 Kč 

    bez DPH

    245.63 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9-LC-1-900ES-AMP

    Pigtail singlemode OS1 9/125, LC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor TYCO (AMP)...

    Výrobce

    AMP

    101.00 Kč 

    bez DPH

    122.21 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9-LC-1-900ES-ZX

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    28.60 Kč 

    bez DPH

    34.61 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9-MU-1-900ES-ZX

    Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, MU, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    168.00 Kč 

    bez DPH

    203.28 Kč 

    s DPH

     
    Kód

    OPI-9-SC-1-900ES-ZX

    Pigtail singlemode OS1 9/125, SC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX...

    Výrobce

    ZCOMAX

    24.50 Kč 

    bez DPH

    29.65 Kč 

    s DPH

    Snížená cena

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...