Pigtaily optické

 

Vyberte si optické pigtaily od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině!
Pigtaily dodáváme na přání i jako "kabelové pigtaily", místo vlákna 900um je zde použit patchordový kabel 2,5mm s kevlarovou výztuhou
(přesněji vlákno v 900um ochraně je ještě oplášťováno další vrstvou LSOH - mezi těmito vrstvami ochran je pak umístěna kevlarová příze - hodí se tak pro některé způsoby instalací, či pro přímé vaření na DROP kabel a pod.).

AMP - německé konektory, kompletace a měření v ČR (LC, SC, ST, FC, MT-RJ atd.), kvalitní ale drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
Reichle de Massari - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 3 výrobců E2000 konektorů, drahé, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
Huber Suhner - švýcarské konektory, kompletace a měření v ČR (E2000), jeden ze 3 výrobců E2000 konektorů, levnější než Reichle, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
SEIKOH GIKEN - japonské konektory, kompletace a měření v ČR (LC a SC), kvalitní ve střední cenové hladině, lze kustomizovat (délka, typ vlákna, atd.)
ZCOMAX - OEM konektory, kompletace a měření v Číně (LC, SC, ST, FC a další), použitelné pro většinu aplikací, low-cost, nelze kustomizovat
Konektory ST, LC, SC námi dodávaných low-cost pigtailů ZCOMAX kvalitativně obstojí, původ materiálu je v Číně, kde také probíhá výroba.
Garantované parametry jsou o něco horší než u námi stále preferovaných a doporučovaných značkových pigtailů (TYCO, SEIKOH, H+S, R&M) kompletovaných v ČR.

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optickém rozvaděči metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek.
Optický pigtail je optický konektor zakončený na kusu (zpravidla 1m) optického vlákna.
Vlákno je již v konektoru(na čele optické ferule) zalomeno a továrně před-leštěno - při instalaci tedy odpadá nejpracnější část instalace konektoru, tedy broušení a leštění čelní plošky ferule konektoru.
Každý pigtail musí mít uvedenu na balení či přímo na sobě hodnotu naměřeného útlumu a hodnot útlumu odrazu.

Pigtailové vlákno je dále chráněno sekundární ochranou o průměru 900µm (vpřípadě kabelových pigtailů pak ještě vrstvou 2,5mm).
Sekundární ochrana 900µm může být těsná, polotěsná nebo volná.
Každá z těchto variant má své klady a zápory. Podle použité ochrany je nutné zvolit správný postup při svařování.
Práce s pigtaily s těsnou sekundární ochranou může být při odholování vlákna náročná, oproti tomu ochrany polo-těsné či volné lze hladce z pigtailového vlákna stahovat i po větších kusech.

Optické pigtaily dodáváme v multimode i singlemode provedení s různými typy konektorů(E2000, LC, SC, ST, FC,...).
Pigtaily lze standardně objednat s délkou kabelu 1m, není však problém vyrobit na zakázku pigtaily libovolné délky.



 

další podkategorie Pigtaily optické:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1247

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

89

položek

5

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A2, E2000/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, konektor R&M

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A2, E2000/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,25dB, Return Loos -60dB, konektor R&M

detail porovnat
     

205.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor TYCO (AMP)

Pigtail singlemode OS1 9/125, LC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor TYCO (AMP)

detail porovnat
     

101.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm zdar

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
 
 

28.80
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, MU, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm zdarma

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, MU, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
     

168.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm zdar

Pigtail singlemode OS1 9/125, SC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat

 Snížená cena 

 

25.10
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 1m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZC

12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
 
 

301.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor TYCO (AMP)

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor TYCO (AMP)

detail porovnat
     

101.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor TYCO (AMP)

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor TYCO (AMP)

detail porovnat
     

109.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor TYCO (AMP)

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, ST, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor TYCO (AMP)

detail porovnat
     

110.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm zdar

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
 
 

30.60
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm zdar

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 2m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
 
 

29.20
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m, TIGHT BUFFER, 900um, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm zdarma

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 1m, TIGHT BUFFER, 900um bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
 
 

28.80
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 1m, TIGHT BUFFER, 900um, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, OEM ZCOMAX, ochra

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 1m, TIGHT BUFFER, 900um bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
 
 

25.10
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 G657A, E2000/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, konektor Huber Suhner

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,25dB, Return Loos -60dB, konektor Huber Suhner

detail porovnat
     

300.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Japan

Pigtail singlemode OS1 9/125, LC/PC G652D, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

detail porovnat
     

78.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, konektor SEIKOH Japan

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -50dB, konektor SEIKOH Japan

detail porovnat
     

66.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, SC/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -60dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm zda

Pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, SC/APC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm bílá, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -55dB, ZCOMAX,

detail porovnat

 Snížená cena 

 

28.30
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G652D, LC/PC, 1m,12ks různé barvy vlákna,snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZC

12x pigtail singlemode OS1 9/125 G652D, LC/PC, 12ks různé barvy vlákna (ochrana 900um), 1m, snadno zdrhovatelný, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat
 
 

345.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125G657A, E2000/APC, 1m, 12ks snadno zdrh.,900µm, I/L 0,25dB, R/L -60dB, konektor Huber Suhner

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A (snížená citlivost na ohyby), E2000/APC, 1m, 12ks různé barvy vlákna, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,25dB, Return Loos -60dB, konektory Huber Suhner

detail porovnat

 Doprodej 

 

2 876.00
Kč  bez DPH
 
Pigtail optický SM OS1/OS2 9/125 G657A, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, I/L 0,3dB, R/L -50dB, OEM ZCOMAX, ochrana 45mm zdar

Pigtail singlemode OS1 9/125 G657A, SC/PC, 1m, snadno zdrhovatelný, 900µm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

detail porovnat

 Snížená cena 

 

27.40
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

89

položek

5

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.