Předkonektorované a testovací trasy

 

Nabízíme Vám možnost vlastní konfigurace předkonektorované trasy ze samonosného univerzálního kabelu SAMSUNG DROP FTTX,
podle specifických požadavků na řešení propojení prostřednictvím zatahování trasy v chráničce, či bez ní, cestou patchování jednotlivých optických prvků.

Široká paleta možností skýtá nejen zakázkovou výrobu na délku, osazování různými typy konektorů (LC, SC, ST, FC, E2000, …), ale i variabilní průměry chráničky či volbu 2 nebo 4 singlemodových vláken ITU.G.657A.
Samozřejmostí je vysoká jakost zpracování (výroba ČR) samotného konektorování, kde vlákno z kabelu SAMSUNG DROP končí až na čele kvalitního lepeného AMP konektoru.
Jednotlivá vlákna s konektory jsou při výrobě pečlivě přeměřena.
Robustnější předkonektorovaná trasa s kevlarovým tubingem umožňuje dokonce přímé zapojení do aktivního prvku bez nutnosti instalace do optického rozvaděče.

níže uvádíme možné kombinace podle použité ochrany konektorů a vláken :
- kevlarový tubing d=2mm
- tubing PVC d=900um

... a podle průměru chráničky :
- s okem a chráničkou pro zatažení - d=28mm
- s okem a chráničkou pro zatažení - d=12mm



 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1449

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

37

položek

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

902.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 2x konektor AMP LC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 2x konektor AMP LC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm

detail porovnat
     

422.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 4x konektor AMP FC/PC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP FC/PC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

902.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa G.657A 02 vlákna singlemode, s CU párem (1,5mm2 průřez), cena za 1metr

Předkonektorovaná trasa G.657A 02 vlákna singlemode, s CU párem (1,5mm průřez) - příplatek za 1metr cena je pouze za metráž, pro zakončení konektory je nutno přidat kód SLUKO-KON-CUPLUS-04-LC

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

83.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 1x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 1x konektor AMP LC/PC simplex SM 9/125, konektor přímo na kabelu 3mm (bez tubingů)

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

117.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná testovací trasa 1-vlákno G.652D 250um na malé cívce s krytem, 2x konektor LC/PC simplex

Předkonektorovaná testovací trasa 1-vlákno, délka vlákna = 20km, G.652D 250um na malé cívce s krytem, 2x konektor LC/PC simplex (šlahouny s konektory na konci d=2mm, l=2m) Lze nabídnout jakoukoliv délku na přání

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

12 820.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná testovací trasa 1-vlákno 40km G.652D 250um na malé cívce s krytem, 2x konektor LC/PC simplex

Předkonektorovaná testovací trasa 1-vlákno, délka vlákna = 40km, G.652D 250um na malé cívce s krytem, 2x konektor LC/PC simplex (šlahouny s konektory na konci d=2mm, l=2m) Lze nabídnout jakoukoliv délku na přání

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

23 960.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná testovací trasa 1-vlákno 60km G.652D 250um na malé cívce s krytem, 2x konektor LC/PC simplex

Předkonektorovaná testovací trasa 1-vlákno, délka vlákna = 60km, G.652D 250um na malé cívce s krytem, 2x konektor LC/PC simplex (šlahouny s konektory na konci d=2mm, l=2m) Lze nabídnout jakoukoliv délku na přání

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

34 100.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 4x konektor AMP FC/APC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP FC/APC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

982.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 4x konektor AMP LC/PC simplex (2x UNIBOOT DUPLEX), SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP LC/PC simplex, konektory jsou v UNIBBOT provedení (společná krytka), SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

902.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - LC PC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - LC PC simplex SM 9/125

detail porovnat
     

276.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - SC PC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna (použito jen jedno), SC APC - SC PC simplex SM 9/125

detail porovnat
     

276.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 2x konektor AMP SC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 2x konektor AMP SC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm

detail porovnat
     

415.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 2x SC a 2x LC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP SC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ č

detail porovnat
     

828.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor H+S E2000/APC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor H+S E2000/APC simplex SM 9/125,0 možnost volby tubingu 900µm či 2mm tubingu s kevlarem

detail porovnat
     

2 513.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP SC/PC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP SC/PC simplex SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm

detail porovnat
     

838.00
Kč  bez DPH
 
Unverzální kabel 1x24 E9/125, 6m, oboustranne osazen 24x LC SM (celkem 48x LC)

Unverzální kabel 1x24 E9/125, 6m, oboustranne osazen 24x LC SM (celkem 48x LC)

detail porovnat
     

15 910.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 2x konektor SC APC simplex SM 9/125

Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 02 vlákna, 2x konektor SC APC simplex SM 9/125

detail porovnat
     

300.00
Kč  bez DPH
 
Předkonektorovaná trasa DROP FTTx 3mm G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP ST/PC SM 9/125

Předkonektorovaná trasa SAMSUNG DROP G.657A 2 vlákna, 4x konektor AMP ST/PC SM 9/125, možnost volby tubingu 900µ PVC či s kevlarem 2mm

detail porovnat
     

1 095.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

37

položek

2

stránky


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.