100M

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
87 produktů
6 stránek
 
 
Kód

MS650502M

...

Výrobce

MICROSENS

7 999.00 Kč 

bez DPH

9 678.79 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

FSW-2204-W20B+W20B

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC simplex, SM, WDM 20km (2x Typ B, Tx1550nm - funguje proti typu s A porty), 14dB...

Výrobce

CTC UNION optika

2 768.00 Kč 

bez DPH

3 349.28 Kč 

s DPH

 
Kód

IPS-3082GC-AT

Průmyslový DIN PoE Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) PoE @30W (802.3at) + 2x Giga kombo (SFP/RJ-45), O-Ring <10ms, dvojité 48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

14 380.00 Kč 

bez DPH

17 399.80 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2-1310

Optický přepínač, 1x MM 1310nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, STAND ALONE včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)...

Výrobce

ZCOMAX

878.00 Kč 

bez DPH

1 062.38 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2204-W20A+W20A

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC simplex, SM, WDM 20km (2x Typ A, Tx1310nm - funguje proti typu s B porty), 17dB...

Výrobce

CTC UNION optika

2 593.00 Kč 

bez DPH

3 137.53 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)...

Výrobce

ZCOMAX

732.00 Kč 

bez DPH

885.72 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2204-SC015+SC015

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC duplex, SM, 15km...

Výrobce

CTC UNION optika

2 452.00 Kč 

bez DPH

2 966.92 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

IPS-3082GC-24V

Průmyslový DIN PoE Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) PoE @15.4W + 2x Giga kombo (SFP/RJ-45), O-Ring <10ms, dvojité 12-36VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

22 960.00 Kč 

bez DPH

27 781.60 Kč 

s DPH

 
Kód

IPS-2042FX-SS-SC

Průmyslový DIN PoE Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) PoE @25W + 2x 100FX (Single Mode / SC), O-Ring <10ms, trojité 48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

13 640.00 Kč 

bez DPH

16 504.40 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2204-M002+M002

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 2x 100BASE-FX SC duplex 1310nm, MM, 2km...

Výrobce

CTC UNION optika

2 207.00 Kč 

bez DPH

2 670.47 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2104-W20B

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x WDM 1550nm 100BASE-FX SC simplex, SM, 20km (proti tomuto převodníku je třeba pužít přepínač či konvertor WDM typ A (TX 1310nm) ...

Výrobce

CTC UNION optika

1 892.00 Kč 

bez DPH

2 289.32 Kč 

s DPH

 
Kód

IPS-2042P

Průmyslový DIN PoE Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) PoE @25W + 2x 100FX (SFP), O-Ring <10ms, trojité 48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

10 080.00 Kč 

bez DPH

12 196.80 Kč 

s DPH

 
Kód

IPS-2042FX-MM-SC

Průmyslový DIN PoE Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) PoE @25W + 2x 100FX (Multi-Mode / SC), O-Ring <10ms, trojité 48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

12 460.00 Kč 

bez DPH

15 076.60 Kč 

s DPH

 
Kód

FSW-2104-W20A

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x WDM 1310nm 100BASE-FX SC simplex, SM, 20km (proti tomuto převodníku je třeba pužít přepínač či konvertor WDM typ B (TX 1550nm) ...

Výrobce

CTC UNION optika

1 822.00 Kč 

bez DPH

2 204.62 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

FSW-2104-SC015

Přepínač s optickým uplinkem, 4x 10/100Mbps(RJ-45) + 1x 100BASE-FX SC duplex, SM, 15km...

Výrobce

CTC UNION optika

1 752.00 Kč 

bez DPH

2 119.92 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...