1G

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
97 produktů
7 stránek
 
 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

3 546.00 Kč 

bez DPH

4 290.66 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-S5510-10TS

Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x SFP slot 1Gb + 8x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3af/at, 30W na port (rezerva min 72W), interní zdroj AC 100-240V, včetně AC kabelu, -20 až 60C řiditelná varianta ...

Výrobce

ZCOMAX

5 196.00 Kč 

bez DPH

6 287.16 Kč 

s DPH

 
Kód

RGPS-9084GP-P-EU

Průmyslový 19" PoE Giga Ethernet Switch, řiditelný, 8 x PoE+ 10/100/1000TX (RJ-45) + 4x 1000 (SFP), 300W zdroj, O-Ring <20ms, 110~240VAC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

28 500.00 Kč 

bez DPH

34 485.00 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04GF-SS-SC-D

4 portový 1000LX modul (single mode)...

Výrobce

ORING

12 970.00 Kč 

bez DPH

15 693.70 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04GC-D

Průmyslový DIN Gigabit 4 portový modul pro rozšiřující sloty...

Výrobce

ORING

4 552.00 Kč 

bez DPH

5 507.92 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04GF-MM-SC-D

4 portový 1000SX modul (multi mode)...

Výrobce

ORING

11 670.00 Kč 

bez DPH

14 120.70 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE

Přepínač industry DIN PoE+ neřiditelný,1x 100/1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP), 8x 100BASE-TX s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN liš...

Výrobce

ZCOMAX

6 817.00 Kč 

bez DPH

8 248.57 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE-USED

Přepínač PoE neřiditelný,1x RJ-45, 1x SFP 1Gb, 8x 100Mb RJ-45 s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN lištu...

Výrobce

ZCOMAX

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

ZX-AK-PE104GT

Přepínač PoE 1Gbps neřiditelný, 5x RJ-45 (10/100/1000Mbps), 4x s PoE dle 802.3at, 25W na port (dodávaný zdroj = 96W, 48V/2A)...

Výrobce

ZCOMAX

1 570.00 Kč 

bez DPH

1 899.70 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

MSW-202

Media konvertor přepínač s SFP sloty řady MSW(Ethernet demarcation device EDD + Metro Ethernet Forum MEF-9, MEF-14),2x 10/100/1000Mbps(RJ-45) + 2x 1000BASE-X SFP,OAM IN-BAND, pouze karta bez SA šasi 8...

Výrobce

CTC UNION optika

17 530.00 Kč 

bez DPH

21 211.30 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-9168GCP-E-EU

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), dvojité DC, EU typ...

Výrobce

ORING

39 330.00 Kč 

bez DPH

47 589.30 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-9168GCP-E-US

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), dvojité DC, US typ...

Výrobce

ORING

39 330.00 Kč 

bez DPH

47 589.30 Kč 

s DPH

 
Kód

IGS-1041GPA

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100/1000TX (RJ-45) + 1x 1000FX (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 321.00 Kč 

bez DPH

5 228.41 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04FX-MM-SC-D

4 portový 100FX modul (multi mode)...

Výrobce

ORING

7 460.00 Kč 

bez DPH

9 026.60 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04FX-SS-SC-D

4 portový 100FX modul (single mode)...

Výrobce

ORING

7 842.00 Kč 

bez DPH

9 488.82 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...