1G

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
94 produktů
7 stránek
 
 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 562.00 Kč 

bez DPH

1 891.84 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-S5510-10TS

Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x SFP slot 1Gb + 8x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3af/at, 30W na port (rezerva min 72W), interní zdroj AC 100-240V, včetně AC kabelu, -20 až 60C řiditelná varianta ...

Výrobce

ZCOMAX

3 100.00 Kč 

bez DPH

3 752.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

RGPS-9084GP-P-EU

Průmyslový 19" PoE Giga Ethernet Switch, řiditelný, 8 x PoE+ 10/100/1000TX (RJ-45) + 4x 1000 (SFP), 300W zdroj, O-Ring <20ms, 110~240VAC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

28 870.00 Kč 

bez DPH

34 934.52 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-MT-FI3004P

Přepínač PoE 802.3at (30W na port) průmyslový 4x RJ-45 10/10/1000 Base-T + 1x SFP slot 1Gbps (uplink), -40 až 75C, DC48V (9 - 56V) svorkovnice, dodává se bez zdroje !!min. 48V nutných pro plnou funkci...

Výrobce

ZCOMAX

1 097.00 Kč 

bez DPH

1 329.19 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

ZX-MT-FI3004P2

Přepínač PoE 802.3at (30W na port) průmyslový 4x RJ-45 10/10/1000 Base-T + 2x SFP slot 1Gbps (uplink), -40 až 75C, DC48V (9 - 56V) svorkovnice, dodává se bez zdroje !!min. 48V nutných pro plnou funkci...

Výrobce

ZCOMAX

1 364.00 Kč 

bez DPH

1 652.26 Kč 

s DPH

 
Kód

MSW-202

Media konvertor přepínač s SFP sloty řady MSW(Ethernet demarcation device EDD + Metro Ethernet Forum MEF-9, MEF-14),2x 10/100/1000Mbps(RJ-45) + 2x 1000BASE-X SFP,OAM IN-BAND, pouze karta bez SA šasi 8...

Výrobce

CTC UNION

18 580.00 Kč 

bez DPH

22 483.61 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-PE104GT

Přepínač PoE 1Gbps neřiditelný, 5x RJ-45 (10/100/1000Mbps), 4x s PoE dle 802.3at, 25W na port (dodávaný zdroj = 96W, 48V/2A)...

Výrobce

ZCOMAX

1 099.00 Kč 

bez DPH

1 331.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

RGS-9168GCP-E-US

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), dvojité DC, US typ...

Výrobce

ORING

39 840.00 Kč 

bez DPH

48 208.22 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04FX-MM-SC-D

4 portový 100FX modul (multi mode)...

Výrobce

ORING

7 557.00 Kč 

bez DPH

9 145.79 Kč 

s DPH

 
Kód

IGS-1041GPA

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100/1000TX (RJ-45) + 1x 1000FX (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 578.00 Kč 

bez DPH

5 541.20 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04FX-SS-SC-D

4 portový 100FX modul (single mode)...

Výrobce

ORING

7 944.00 Kč 

bez DPH

9 614.06 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-9168GCP-EU

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), EU typ...

Výrobce

ORING

32 860.00 Kč 

bez DPH

39 762.42 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220-1000EAS/X-1

1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 1000Base-X SFP(LC), mediakonvertor s SFP slotem řady FRM220, OAM/IP IN-BAND management dle IEEE 802.3ah ...

Výrobce

CTC UNION

5 919.00 Kč 

bez DPH

7 163.80 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1080-24V-I

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12~48VDC, s izolací...

Výrobce

ORING

13 170.00 Kč 

bez DPH

15 937.52 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-9168GCP-US

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), US typ...

Výrobce

ORING

32 860.00 Kč 

bez DPH

39 762.42 Kč 

s DPH