1G

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
98 produktů
7 stránek
 
 
Kód

RGS-9168GCP-E-EU

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 16x 100/1000 Combo (SFP/RJ-45), 8x 1000(SFP), dvojité DC, EU typ...

Výrobce

ORING

42 200.00 Kč 

bez DPH

51 062.00 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1080-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 401.00 Kč 

bez DPH

11 375.21 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-7244GP-EU

Průmyslový 19" Giga Ethernet Switch, řiditelný, 24x 10/100/1000TX (RJ-45) + 4x 1000 (SFP), O-Ring <20ms, 110~240VAC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

27 090.00 Kč 

bez DPH

32 778.90 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220A-1002ES

2x 1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 2x 100/1000Base-X SFP(LC), dvouportový mediakonvertor/switch s SFP slotem řady FRM220, nemá IN-BAND management, lze řídit pouze v centrálním šasi...

Výrobce

CTC UNION optika

4 723.00 Kč 

bez DPH

5 714.83 Kč 

s DPH

 
Kód

FRM220A-1002ES-USED

2x 1000/100/10 Mbps (RJ-45)/ 2x 1000Base-X SFP(LC), dvouportový mediakonvertor/switch s SFP slotem řady FRM220, nemá IN-BAND management, lze řídit pouze v centrálním šasi...

Výrobce

CTC UNION optika

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

SWM-04GC-D

Průmyslový DIN Gigabit 4 portový modul pro rozšiřující sloty...

Výrobce

ORING

4 885.00 Kč 

bez DPH

5 910.85 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04GF-SS-SC-D

4 portový 1000LX modul (single mode)...

Výrobce

ORING

13 920.00 Kč 

bez DPH

16 843.20 Kč 

s DPH

 
Kód

SWM-04GF-MM-SC-D

4 portový 1000SX modul (multi mode)...

Výrobce

ORING

12 520.00 Kč 

bez DPH

15 149.20 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1042GPA

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 2 x 100/1000 SFP, dvojité 50 - 57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 990.00 Kč 

bez DPH

10 877.90 Kč 

s DPH

 
Kód

RGS-R9244GP+-E

Rack-mount Gigabit Ethernet Switch, 24x 10/100/1000TX (RJ-45), 4x 10G (SFP+),bez 1588...

Výrobce

ORING

52 750.00 Kč 

bez DPH

63 827.50 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9042GP-24V

Průmyslový Gigabit Ethernet Switch, robustní, řiditelný, 4x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+ 1588 compliant, 2x 1000(SFP), 12-57VDC...

Výrobce

ORING

24 180.00 Kč 

bez DPH

29 257.80 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1042GP-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 2 x 100/1000 SFP, dvojité napájení 24-36V DC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 236.00 Kč 

bez DPH

11 175.56 Kč 

s DPH

 
Kód

IGS-9080

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch, řiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

20 610.00 Kč 

bez DPH

24 938.10 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9080

Průmyslový Gigabit Ethernet Switch, robustní, řiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+ 1588 compliant...

Výrobce

ORING

27 460.00 Kč 

bez DPH

33 226.60 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9080-24V

Průmyslový Gigabit Ethernet Switch, robustní, řiditelný, 8x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+ 1588 compliant, 24VDC input...

Výrobce

ORING

24 180.00 Kč 

bez DPH

29 257.80 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...