BYPASS

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

IBS-102FX-SS-LC

Průmyslový 2-Portový Optický Bypass Switch Pro Optickou Síť, 4x LC duplex connector - Single Mode...

Výrobce

ORING

19 510.00 Kč 

bez DPH

23 608.91 Kč 

s DPH

 
Kód

TPS-3082GT-M12-BP1-24V

EN50155 IP40 8x 10/100TX (M12) PoE @15.4Watts + 2x 10/100/1000TX (M12) with HW Bypass feature and with input range 12-3...

Výrobce

ORING

28 200.00 Kč 

bez DPH

34 123.82 Kč 

s DPH

 
Kód

TES-3162GT-M12-BP1

EN50155 IP40 16x 10/100TX (M12) + 2x 10/100/1000TX (M12) with HW Bypass feature...

Výrobce

ORING

27 280.00 Kč 

bez DPH

33 010.62 Kč 

s DPH

 
Kód

IBS-102FX-MM-LC

Průmyslový 2-Portový Optický Bypass Switch Pro Optickou Síť, 4x LC duplex connector - Multi Mode...

Výrobce

ORING

17 510.00 Kč 

bez DPH

21 188.91 Kč 

s DPH

 
Kód

TES-3082GT-M12-BP1

EN50155 10-port managed PoE Ethernet switch with 8x10/100Base-T(X) P.S.E. and 2x10/100/1000Base-T(X), M12 connector and 1xbypass included...

Výrobce

ORING

22 860.00 Kč 

bez DPH

27 662.41 Kč 

s DPH

 
Kód

TPS-3082GT-M12-BP1

EN50155 10-port managed PoE Ethernet switch with 8x10/100Base-T(X) P.S.E. and 2x10/100/1000Base-T(X), M12 connector and 1xbypass included...

Výrobce

ORING

25 380.00 Kč 

bez DPH

30 711.61 Kč 

s DPH