DIN

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
91 produktů
7 stránek
 
 
Kód

IFC-DRK01

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na DIN lištu...

Výrobce

CTC UNION optika

227.00 Kč 

bez DPH

274.67 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-WMK01

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na zeď...

Výrobce

CTC UNION optika

152.00 Kč 

bez DPH

183.92 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 790.00 Kč 

bez DPH

2 165.90 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE

Přepínač industry DIN PoE+ neřiditelný,1x 100/1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP), 8x 100BASE-TX s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN liš...

Výrobce

ZCOMAX

5 300.00 Kč 

bez DPH

6 413.00 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-C-DIN-RAIL-MOUNT-UNI

Univerzální držák na DIN lištu standardní (35mm), na dva šroubky...

Výrobce

ZCOMAX

98.00 Kč 

bez DPH

118.58 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE-USED

Přepínač PoE neřiditelný,1x RJ-45, 1x SFP 1Gb, 8x 100Mb RJ-45 s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN lištu...

Výrobce

ZCOMAX

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

ZX-AK-IS24GSFP-PSE

19" Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x RJ-45/SFP kombo 1Gb, 4x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3at, 30W na port (rezerva min 120W), externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a oušek pro...

Výrobce

ZCOMAX

10 420.00 Kč 

bez DPH

12 608.20 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1080A

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 50-57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 380.00 Kč 

bez DPH

10 139.80 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1080-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 554.00 Kč 

bez DPH

10 350.34 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9842-GTP-24V

Industrial 14-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E. and 4x10/100/1000Base-T(X) and 2x100/1000Base-X, SFP socket, 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

28 200.00 Kč 

bez DPH

34 122.00 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1042GPA

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 2 x 100/1000 SFP, dvojité 50 - 57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 180.00 Kč 

bez DPH

9 897.80 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9080-NP-24V

Industrial 8-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E., 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

26 150.00 Kč 

bez DPH

31 641.50 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1042GP-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 2 x 100/1000 SFP, dvojité napájení 24-36V DC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 404.00 Kč 

bez DPH

10 168.84 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-1400X-SC20B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC, 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM, 20km, SC simplex, SM, Tx1550nm/Rx1310nm, 2x DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DI...

Výrobce

CTC UNION optika

9 553.00 Kč 

bez DPH

11 559.13 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-1400-SC20B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC, 4x 10/100BASE-Tx/ 1x 100FX WDM, 20km, SC simplex, SM, Tx1550nm/Rx1310nm, 2x DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na D...

Výrobce

CTC UNION optika

7 919.00 Kč 

bez DPH

9 581.99 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...