DIN

Další podkategorie DIN

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
94 produktů
7 stránek
 
 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 562.00 Kč 

bez DPH

1 891.84 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

IGPS-1080A

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 50-57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 035.00 Kč 

bez DPH

10 934.17 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1080-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 278.00 Kč 

bez DPH

11 228.20 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9842-GTP-24V

Industrial 14-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E. and 4x10/100/1000Base-T(X) and 2x100/1000Base-X, SFP socket, 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

30 590.00 Kč 

bez DPH

37 015.72 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1042GPA

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 2 x 100/1000 SFP, dvojité 50 - 57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 873.00 Kč 

bez DPH

10 738.15 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9080-NP-24V

Industrial 8-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E., 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

28 360.00 Kč 

bez DPH

34 317.42 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1042GP-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 2 x 100/1000 SFP, dvojité napájení 24-36V DC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 967.00 Kč 

bez DPH

12 061.89 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-1400X-SC20B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC, 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM, 20km, SC simplex, SM, Tx1550nm/Rx1310nm, 2x DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DI...

Výrobce

CTC UNION

10 350.00 Kč 

bez DPH

12 525.32 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-1400-SC20B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC, 4x 10/100BASE-Tx/ 1x 100FX WDM, 20km, SC simplex, SM, Tx1550nm/Rx1310nm, 2x DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na D...

Výrobce

CTC UNION

8 579.00 Kč 

bez DPH

10 382.41 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1411GTP-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 1 x 10/100/1000 RJ-45 a 1 x 1000Base-X SFP slot, dvojité 12-48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 481.00 Kč 

bez DPH

11 473.83 Kč 

s DPH

 
Kód

MS655210

Industrial Gigabit Ethernet Switch, Entry Line, 6x 10/100/1000Base-T, 2x10/100/1000Base-T or 2x SFP Port, -10 až 60C...

Výrobce

MICROSENS

2 300.00 Kč 

bez DPH

2 784.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

IFC-1400-SC20A

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC, 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM, 20km, SC simplex, SM, Tx1310nm/Rx1550nm, 2x DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na DIN ...

Výrobce

CTC UNION

8 265.00 Kč 

bez DPH

10 002.47 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1411GTPA

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 1 x 10/100/1000 RJ-45 a 1 x 1000Base-X SFP slot, dvojité 50VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 521.00 Kč 

bez DPH

11 522.23 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-1400X-SC20A

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch řady IFC, 4x 10/100BASE-Tx/ 1x 100FX WDM, 20km, SC simplex, SM, Tx1310nm/Rx1550nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DI...

Výrobce

CTC UNION

9 091.00 Kč 

bez DPH

11 001.93 Kč 

s DPH

 
Kód

IPS-3082GC-AT

Průmyslový DIN PoE Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) PoE @30W (802.3at) + 2x Giga kombo (SFP/RJ-45), O-Ring <10ms, dvojité 48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

15 190.00 Kč 

bez DPH

18 381.71 Kč 

s DPH