DIN

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
97 produktů
7 stránek
 
 
Kód

IFC-DRK01

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na DIN lištu...

Výrobce

CTC UNION optika

228.00 Kč 

bez DPH

275.88 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-WMK01

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na zeď...

Výrobce

CTC UNION optika

152.00 Kč 

bez DPH

183.92 Kč 

s DPH

 
Kód

MS453501PM-48

...

Výrobce

MICROSENS

17 900.00 Kč 

bez DPH

21 659.00 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry, 1x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 1Gbps, -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

3 478.00 Kč 

bez DPH

4 208.38 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE

Přepínač PoE neřiditelný,1x RJ-45, 1x SFP 1Gb, 8x 100Mb RJ-45 s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN lištu...

Výrobce

ZCOMAX

6 687.00 Kč 

bez DPH

8 091.27 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-C-DIN-RAIL-MOUNT-UNI

Univerzální držák na DIN lištu standardní (35mm), na dva šroubky...

Výrobce

ZCOMAX

98.00 Kč 

bez DPH

118.58 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE-USED

Přepínač PoE neřiditelný,1x RJ-45, 1x SFP 1Gb, 8x 100Mb RJ-45 s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN lištu...

Výrobce

ZCOMAX

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

IGPS-1080A

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 50-57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 418.00 Kč 

bez DPH

10 185.78 Kč 

s DPH

 
Kód

MS650502M

...

Výrobce

MICROSENS

7 999.00 Kč 

bez DPH

9 678.79 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

IGPS-1080-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, dvojité 12-57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 593.00 Kč 

bez DPH

10 397.53 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9842-GTP-24V

Industrial 14-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E. and 4x10/100/1000Base-T(X) and 2x100/1000Base-X, SFP socket, 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

28 330.00 Kč 

bez DPH

34 279.30 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1042GPA

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 2 x 100/1000 SFP, dvojité 50 - 57VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 218.00 Kč 

bez DPH

9 943.78 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9080-NP-24V

Industrial 8-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E., 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

26 270.00 Kč 

bez DPH

31 786.70 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-1042GP-24V

Průmyslový DIN PoE Giga Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4 x 10/100/1000TX (RJ-45) PoE+, + 2 x 100/1000 SFP, dvojité napájení 24-36V DC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 443.00 Kč 

bez DPH

10 216.03 Kč 

s DPH

 
Kód

IFC-1400X-SC20B

Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC, 20km, SC simplex, SM, Tx1550nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DI...

Výrobce

CTC UNION optika

9 597.00 Kč 

bez DPH

11 612.37 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...