FTTH

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
13 produktů
1 stránka
 
 
Kód

FG7002N

• WAN port SFP (100/1000) i RJ45 port 10/100/1000 • Integrovaný 4-portový switch 10/100/1000 • WLAN 802.11n (2R2T) • 2 FXS porty pro použití analogových telefonů a faxů • Zabezpečený bezdrátový přenos...

Výrobce

GAOKE

1 900.00 Kč 

bez DPH

2 299.00 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

FG7002N-USED

• WAN port SFP (100/1000) i RJ45 port 10/100/1000 • Integrovaný 4-portový switch 10/100/1000 • WLAN 802.11n (2R2T) • 2 FXS porty pro použití analogových telefonů a faxů • Zabezpečený bezdrátový přenos...

Výrobce

GAOKE

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

ZX-AK-G100

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ45 port...

Výrobce

ZCOMAX

1 085.00 Kč 

bez DPH

1 312.85 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port...

Výrobce

ZCOMAX

1 123.00 Kč 

bez DPH

1 358.83 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000-2V

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port....

Výrobce

ZCOMAX

1 235.00 Kč 

bez DPH

1 494.35 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

2 432.00 Kč 

bez DPH

2 942.72 Kč 

s DPH

 
Kód

KW5562

• 1 Gigabit WAN port RJ45 • Integrovaný 4-portový 10/100 Ethernet switch • WLAN 802.11n • 2 FXS porty • IP Routing, PPP, NAT, firewall, DHCPserver/relay/klient • Konfigurace a správa přes CLI, Web/HT...

Výrobce

KASDA

999.00 Kč 

bez DPH

1 208.79 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

KW5522GE

• 1 Gigabit WAN port RJ45 • Integrovaný 4-portový Gigabit Ethernet switch • WLAN 802.11n • IP Routing, PPP, NAT, firewall, DHCPserver/relay/klient • Konfigurace a správa přes CLI, Web/HTTP, SNMP nebo ...

Výrobce

KASDA

499.00 Kč 

bez DPH

603.79 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

IGW2000CATV

Tato se přístupová brána pro FTTx sítě tvoří špičku v dané kategorii. Její design i výroba pocházejí z Evropské unie. Tato brána je tvořena dvěma jednotkami, vlastní tělo brány a sokl pro pohodlné uk...

Výrobce

ICOTERA

8 325.00 Kč 

bez DPH

10 073.25 Kč 

s DPH

 
Kód

IGW2000

Tato se přístupová brána pro FTTx sítě tvoří špičku v dané kategorii. Její design i výroba pocházejí z Evropské unie. Tato brána je tvořena dvěma jednotkami, vlastní tělo brány a sokl pro pohodlné uk...

Výrobce

ICOTERA

7 265.00 Kč 

bez DPH

8 790.65 Kč 

s DPH

 
Kód

FG102-USED

Tato se přístupová brána pro FTTx sítě se od EG102 liší hlavně ve WAN rozhraní. Ethernetové rozhraní je změněno za jednovláknové optické rozhraní. Tato brána je tvořena dvěma jednotkami, vlastní těl...

Výrobce

MICROSENS

999.00 Kč 

bez DPH

1 208.79 Kč 

s DPH

Použité zboží

Kód

MG6002N-USED

• WAN port SFP (10/100) i RJ45 port 10/100 • Integrovaný 4-portový switch 10/100 • WLAN 802.11n (2R2T) • 2 FXS porty pro použití analogových telefonů a faxů • Zabezpečený bezdrátový přenos pomocí algo...

Výrobce

GAOKE

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

MG6002N

• WAN port SFP (10/100) i RJ45 port 10/100 • Integrovaný 4-portový switch 10/100 • WLAN 802.11n (2R2T) • 2 FXS porty pro použití analogových telefonů a faxů • Zabezpečený bezdrátový přenos pomocí algo...

Výrobce

GAOKE

3 113.00 Kč 

bez DPH

3 766.73 Kč 

s DPH

Doprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...