FTTO

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
50 produktů
4 stránky
 
 
Kód

MS440201M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex), 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.),...

Výrobce

MICROSENS

17 400.00 Kč 

bez DPH

21 054.00 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440201PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex),100/1000T Downlink, ver.G6, nap. 48V DC (44-57V) řiditeln...

Výrobce

MICROSENS

18 170.00 Kč 

bez DPH

21 985.70 Kč 

s DPH

 
Kód

MS400900M

...

Výrobce

MICROSENS

24 280.00 Kč 

bez DPH

29 378.80 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440202M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., 4x100/1000T, 1x1000LX Uplink (10km singlemode 1310nm SC duplex), 100/1000T Downlink, ver.G6, AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN, ...

Výrobce

MICROSENS

18 420.00 Kč 

bez DPH

22 288.20 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440202PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T,1x1000LX Uplink (10km singlemode 1310nm SC duplex), 100/1000T Downlink, ver.G6, nap. 48V DC (44-57V) řidite...

Výrobce

MICROSENS

19 450.00 Kč 

bez DPH

23 534.50 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440209M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., 4x100/1000T, 1x1000Base-X SFP Uplink, 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN, QoS, Security...

Výrobce

MICROSENS

18 170.00 Kč 

bez DPH

21 985.70 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440209PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000Base-X SFP Uplink, 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení 48V DC (44-57V) řiditelný - (web/Telnet/SNMP...

Výrobce

MICROSENS

18 940.00 Kč 

bez DPH

22 917.40 Kč 

s DPH

 
Kód

MS140034-GT

...

Výrobce

MICROSENS

51.00 Kč 

bez DPH

61.71 Kč 

s DPH

 
Kód

MS140034-RW

...

Výrobce

MICROSENS

51.00 Kč 

bez DPH

61.71 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440211M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex), 100/1000T Down, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN...

Výrobce

MICROSENS

17 400.00 Kč 

bez DPH

21 054.00 Kč 

s DPH

 
Kód

MS140033-AL

...

Výrobce

MICROSENS

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

 
 
Kód

MS440211PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex),100/1000T Downlink, ver.G6, nap. 48V DC (44-57V řiditelný ...

Výrobce

MICROSENS

18 170.00 Kč 

bez DPH

21 985.70 Kč 

s DPH

 
Kód

MS140033-BK

...

Výrobce

MICROSENS

102.00 Kč 

bez DPH

123.42 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440212M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, 4x100/1000T, 1x1000LX Uplink (10km SM1310nm SC duplex), 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN, Q...

Výrobce

MICROSENS

18 420.00 Kč 

bez DPH

22 288.20 Kč 

s DPH

 
Kód

MS140033-GT

...

Výrobce

MICROSENS

102.00 Kč 

bez DPH

123.42 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...