řiditelné

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
81 produktů
6 stránek
 
 
Kód

MSW-202

Media konvertor přepínač s SFP sloty řady MSW(Ethernet demarcation device EDD + Metro Ethernet Forum MEF-9, MEF-14),2x 10/100/1000Mbps(RJ-45) + 2x 1000BASE-X SFP,OAM IN-BAND, pouze karta bez SA šasi 8...

Výrobce

CTC UNION

18 310.00 Kč 

bez DPH

22 156.91 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440211PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex),100/1000T Downlink, ver.G6, nap. 48V DC (44-57V řiditelný ...

Výrobce

MICROSENS

18 440.00 Kč 

bez DPH

22 314.21 Kč 

s DPH

 
Kód

MSW-4424A-AC

Přepínač L2 optický,24x 100/1000Mbps(SFP) + 4x 10G(SFP+), OAM(Ethernet demarcation device EDD + Metro Ethernet Forum MEF-9, MEF-14) ...

Výrobce

CTC UNION

54 320.00 Kč 

bez DPH

65 729.02 Kč 

s DPH

 
Kód

TPS-3082GT-M12-BP1-24V

EN50155 IP40 8x 10/100TX (M12) PoE @15.4Watts + 2x 10/100/1000TX (M12) with HW Bypass feature and with input range 12-3...

Výrobce

ORING

28 230.00 Kč 

bez DPH

34 160.12 Kč 

s DPH

 
Kód

IGPS-9080-NP-24V

Industrial 8-port managed Gigabit PoE Ethernet switch with 8x10/100/1000Base-T(X) P.S.E., 24VDC power inputs...

Výrobce

ORING

26 740.00 Kč 

bez DPH

32 357.21 Kč 

s DPH

 
Kód

GSW-1005MS

Přepínač L2 optický,24x 100/1000Mbps(SFP) + 4x 10G(SFP+), OAM(Ethernet demarcation device EDD + Metro Ethernet Forum MEF-9, MEF-14) ...

Výrobce

CTC UNION

2 521.00 Kč 

bez DPH

3 052.23 Kč 

s DPH

 
Kód

ITP-800A-8PHE24

EN50155 IP40 neřiditelný Fast Ethernet přepínač, 8x M12 10/100Mbps PoE+ (120W), 24V booster, -40 až75C, 2x 20~57VDC (M23)...

Výrobce

CTC UNION

13 740.00 Kč 

bez DPH

16 627.21 Kč 

s DPH

 
Kód

ITP-500-E

EN50155 IP56 neřiditelný Fast Ethernet přepínač, 5x M12 10/100Mbps, -40 až70C, 2x 8,4~60VDC...

Výrobce

CTC UNION

6 146.00 Kč 

bez DPH

7 438.47 Kč 

s DPH

 
Kód

ITP-800-E

EN50155 IP56 neřiditelný Fast Ethernet přepínač, 8x M12 10/100Mbps, -40 až70C, 2x 8,4~60VDC...

Výrobce

CTC UNION

8 460.00 Kč 

bez DPH

10 238.42 Kč 

s DPH

 
Kód

GSW-2008MS

8× GbE/RJ45 + 2× 1G/SFP L2+ Managed Ethernet Switch ...

Výrobce

CTC UNION

2 626.00 Kč 

bez DPH

3 179.28 Kč 

s DPH

 
Kód

GSW-4208CM-AA

8x 10/100/1000Base-TX + 2 ports1G/10G SFP+ slot, with dual AC power (SFP Transceiver not included)...

Výrobce

CTC UNION

9 277.00 Kč 

bez DPH

11 226.99 Kč 

s DPH

 
Kód

MSW-4424C-AA

20× GbE/SFP + 4× GbE Combo + 4× 1G/10G SFP+ L2+ Managed Carrier Ethernet Switchwith build-in dual AC power...

Výrobce

CTC UNION

26 260.00 Kč 

bez DPH

31 776.41 Kč 

s DPH

 
Kód

MSW-4204-AC

4× GbE/RJ45 + 2× 1G/10G SFP+ L2+ Carrier Ethernet Switch...

Výrobce

CTC UNION

15 790.00 Kč 

bez DPH

19 107.71 Kč 

s DPH

 
Kód

ITP-802GT-8PHE24

EN50155 IP40 unmanaged PoE switch, 2x 10/100/1000Base-T M12 X-code + 8x 10/100Base-TX M12 D-code with 8x PoE+,120W...

Výrobce

CTC UNION

14 530.00 Kč 

bez DPH

17 583.11 Kč 

s DPH

 
Kód

MS650919PM

Industrial Gigabit Ethernet Switch, 4x 10/100/1000T PoE+ (PSE), 1x 10/100/1000T PoE+ (PD),2x Dual Media Port...

Výrobce

MICROSENS

31 610.00 Kč 

bez DPH

38 249.92 Kč 

s DPH