vše

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
136 produktů
10 stránek
 
 
Kód

ZX-AK-IS24GSFP-PSE

19" Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x RJ-45/SFP kombo 1Gb, 4x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3at, 30W na port (rezerva min 120W), externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a oušek pro...

Výrobce

ZCOMAX

10 690.00 Kč 

bez DPH

12 934.90 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-S5510-10TS

Přepínač průmyslový PoE+ neřid., 2x SFP slot 1Gb + 8x RJ-45 10/100/1000Mbps s PoE 802.3af/at, 30W na port (rezerva min 72W), interní zdroj AC 100-240V, včetně AC kabelu, -20 až 60C řiditelná varianta ...

Výrobce

ZCOMAX

5 207.00 Kč 

bez DPH

6 300.47 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE-USED

Přepínač PoE neřiditelný,1x RJ-45, 1x SFP 1Gb, 8x 100Mb RJ-45 s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN lištu...

Výrobce

ZCOMAX

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Použité zboží

 
Kód

TES-3082GT-M12-BP1

EN50155 10-port managed PoE Ethernet switch with 8x10/100Base-T(X) P.S.E. and 2x10/100/1000Base-T(X), M12 connector and 1xbypass included...

Výrobce

ORING

22 960.00 Kč 

bez DPH

27 781.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-IS1G8FSFP-PSE

Přepínač industry DIN PoE+ neřiditelný,1x 100/1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP), 8x 100BASE-TX s PoE+ dle 802.3af/at, 30W na port , externí zdroj (DC48-57V), -40 až 75C včetně zdroje a držáku na DIN liš...

Výrobce

ZCOMAX

6 831.00 Kč 

bez DPH

8 265.51 Kč 

s DPH

 
Kód

RES-3242GC-EU

Průmyslový 19" Fast Ethernet Switch, řiditelný, 24x 10/100TX (RJ-45) + 2 x Giga kombo (SFP/RJ-45), O-Ring <10ms, 110~240VAC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

13 230.00 Kč 

bez DPH

16 008.30 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1041FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Single Mode/ SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 209.00 Kč 

bez DPH

5 092.89 Kč 

s DPH

 
Kód

IGS-3044GC

Průmyslový DIN Giga Ethernet Switch zodolněný, řiditelný, 4x 10/100/1000TX (RJ-45) + 4x 100/1000 kombo(RJ45/SFP) podpora DDM, O-Ring <20ms, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

19 740.00 Kč 

bez DPH

23 885.40 Kč 

s DPH

Promo akce

Kód

IFC-WMK01

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na zeď...

Výrobce

CTC UNION optika

156.00 Kč 

bez DPH

188.76 Kč 

s DPH

 
Kód

MS417001

...

Výrobce

MICROSENS

2 589.00 Kč 

bez DPH

3 132.69 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1042FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Multi-mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 840.00 Kč 

bez DPH

5 856.40 Kč 

s DPH

 
Kód

RES-3242GC-E_EU

Průmyslový 19" Fast Ethernet Switch, řiditelný, 24x 10/100TX (RJ-45) + 2x Giga kombo (SFP/RJ-45), O-Ring <10ms, 110~240VAC + dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

18 330.00 Kč 

bez DPH

22 179.30 Kč 

s DPH

 
Kód

TES-3080-M12

EN50155 8-port managed Ethernet switch with 8x10/100Base-T(X), M12 connector...

Výrobce

ORING

17 830.00 Kč 

bez DPH

21 574.30 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-PE104GT

Přepínač PoE 1Gbps neřiditelný, 5x RJ-45 (10/100/1000Mbps), 4x s PoE dle 802.3at, 25W na port (dodávaný zdroj = 96W, 48V/2A)...

Výrobce

ZCOMAX

1 573.00 Kč 

bez DPH

1 903.33 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

TES-3162GT-M12-BP1

EN50155 IP40 16x 10/100TX (M12) + 2x 10/100/1000TX (M12) with HW Bypass feature...

Výrobce

ORING

27 410.00 Kč 

bez DPH

33 166.10 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...